Page 69 of 91 FirstFirst ... 1959676869707179 ... LastLast
Results 681 to 690 of 909
Like Tree1593Likes

Thread: ☆ Sezona 68 - 28.Jun ☆

  1. #681
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    ☆ Sezona 68 - 28.Jun ☆-serie-legends.jpg

  2. #682
    Pro PepG's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    965
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    Click image for larger version. 

Name:	serie A legends.jpg 
Views:	29 
Size:	100.9 KB 
ID:	49744
    Fali jedan

  3. #683
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    UVERTIRA pred okršaj u LP, mada mnogo srećno s obzirom na broj šuteva. Veco tebe Nordeus više troluje nego mene (y)


  4. #684
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    @ wolf

    A Nordeus je uvazio primedbu. i protivnici ne mogu da metnu iz duplih kornera. :-)
    Ma odakle znam... Evo već treću nedelju čekam da mi odgovore...
    lespa likes this.

  5. #685
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    ☆ Sezona 68 - 28.Jun ☆-celtic9.png

    7-0 protiv boranije... Ostavio sam Gomesa na klupi i odmah smo postigli više od jednog gola... Totalno je pao u formi...

    ☆ Sezona 68 - 28.Jun ☆-64.jpg

    Teror Nordeusa se nastavlja... Povrede jednih te istih igrača... Topiću treća povreda ove sezone, a pre tri dana je polomio nogu (20 dana)... Za 18 dana ove sezone, nakupio je 29 dana povreda... Dvaput su se ove sezone povređivali i Wilson i Gomes (dvaput u istom danu)...

    ☆ Sezona 68 - 28.Jun ☆-65.png

  6. #686
    Pro PepG's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    965
    Pa najbolji odgovor su utakmice nema vise golova posle 2.kornera a ako i bude neki to je klasika nije vise siguran pogodak

  7. #687
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Koliko se često vama povređuju isti igrači u toku jedne sezone?

    Mene ubiše sa povredama istih, ključnih igrača... Gomes već ima cele dve sezone (56 dana) povreda u 6 i po sezona... Topić ove sezone 3 povrede (29 dana)... Wilson 2 povrede (i prošle sezone je imao 2)... U Partizanu ključni igrači, Ilić i Ellacott, već imaju po 2 povrede... U Belgrejd Junajtedu Shibamura već ima 3 povrede, a Mitrakas, Lembet i Casa de Valle po 2...

  8. #688
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    Koliko se često vama povređuju isti igrači u toku jedne sezone?

    Mene ubiše sa povredama istih, ključnih igrača... Gomes već ima cele dve sezone (56 dana) povreda u 6 i po sezona... Topić ove sezone 3 povrede (29 dana)... Wilson 2 povrede (i prošle sezone je imao 2)... U Partizanu ključni igrači, Ilić i Ellacott, već imaju po 2 povrede... U Belgrejd Junajtedu Shibamura već ima 3 povrede, a Mitrakas, Lembet i Casa de Valle po 2...
    S obzirom da vodis statistiku, uporedi koliko ti igraci cesto igraju i da li je razlog povreda to sto ih koristis u svim takmicenjima.
    Ja na drugom profilu gde nemam crvenih kofera ako igram protiv slabog protivnika ili napustene ekipe cim povedem 2:0 vadim iz igre bitne igrace da ne rizikujem povrede pred bitne tekme.

  9. #689
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    S obzirom da vodis statistiku, uporedi koliko ti igraci cesto igraju i da li je razlog povreda to sto ih koristis u svim takmicenjima.
    Ja na drugom profilu gde nemam crvenih kofera ako igram protiv slabog protivnika ili napustene ekipe cim povedem 2:0 vadim iz igre bitne igrace da ne rizikujem povrede pred bitne tekme.
    Ma povređuju se i na treninzima... Osim toga, tu ima 11 igrača koji otprilike igraju isti broj utakmica, a Nordeus se zakači za 3-4 i udri... Liri, koji je došao na početku, kad i Gomes, ima samo 1 povredu, a odigrao je preko 200 utakmica...
    lespa likes this.

  10. #690
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Quote Originally Posted by PepG View Post
    Fali jedan
    najboljih 11 serie A bez Tottia i Del Piera je smjesno
    PepG and lespa like this.

Page 69 of 91 FirstFirst ... 1959676869707179 ... LastLast