Page 72 of 91 FirstFirst ... 2262707172737482 ... LastLast
Results 711 to 720 of 909
Like Tree1593Likes

Thread: ☆ Sezona 68 - 28.Jun ☆

  1. #711
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Quote Originally Posted by Aleksandar Ilok View Post
    A jesi ispao Nostradamus
    Nema veze, ne uzbudjujem se, on je sigurno gotov, Uskok je pribavio sta je trebalo, sad oce biti jos 10 dana u pritvoru vise, nije stvarno vazno...ostario je u ovih 10 dana u zatvoru za jos 10 godina...

    Nego bas nesto razmisljam, mene ne mozes smuljati, itekako ti njega favoriziras sta god ti ovdje pisao, osjeti se...nego volis neki klub jer se sa njim identificiras..a Mamic je obicno govno, smece..a smece se ne drzi u kuci.. zasto ga ti drzis?
    kakvo smece ja drzim u kuci ne kuzim,ja nevolim maminja kao osobu da se razumijemo ali brate pa on koristi zakone maksimalno i smije se nama svima,sta ti mislis da ce u drzavi bit bolje ako nema mamicevaca,da ce ljudi pocet place dobivat da ce se otvarat radna mjesta,treba hebeni zakon o sportu mjenjat da to niko vise nemoze radit,jer pojavit ce se negdje novi mamic u sportu
    MNK Kaskada likes this.

  2. #712
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Quote Originally Posted by Aleksandar Ilok View Post
    Lupetas gluposti, zbog Mamica se navija za protivnike, nitko normalan se ne moze identificirati sa tom crkotinom od kluba
    vi ste ljubav prema dinamu prenjeli na mrznju prema mamicu,dakle ispada da vise mrzite mamica nego sto volite dinamo,ja nisam navijac dinama iako sam hrpu tekmi pogledao ukljucujuci Partizan,derbije da i ne spominjem....i naravno da kurim ove antimamicevce jer lik se smije cjeloj hebenoj drzavi u facu i svi ga zovu kriminalcem a lik nije ni proglasen krivim,a to sto je on sposoban legalno i ocito varat je druga stvar
    Last edited by vedran boca juniors; 07-15-2015 at 11:11 PM.

  3. #713
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    Sta je ovo Dinamo ima skuplji tim od Partizana i Zvezde zajedno a nemoze da dobije ove konobare ili je do jos jedna u nisu namestaljki..............

  4. #714
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by Aleksandar Ilok View Post
    Lupetas gluposti, zbog Mamica se navija za protivnike, nitko normalan se ne moze identificirati sa tom crkotinom od kluba
    Može 100 Mamića da dođe u Partizan, na pamet mi ne bi palo da navijam za protivnike... Pa nije Dinamo kriv što ga vodi Mamić, a nije ni onih 11 momaka na terenu...

  5. #715
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    Auuuuuuuuuu al mi je sumljiv ovaj mec Dinamo-Fola,smrdi tu gadno nesto 99,9 opet namestaljka..

  6. #716
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    Dila gori a Babovic se ceslja............
    ☆ Sezona 68 - 28.Jun ☆-screenshot_71.png

  7. #717
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Babović češalj nije video, od kad se rodio...
    Go Ahead Eagles likes this.

  8. #718
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    Pa ja ne znam ko njega topiko gura.Ja mislim da mu je cale neki burzuj a on vozi porše.
    Meni on nebi igrao ni ispred zgrade.....

  9. #719
    Apprentice
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Sarajevo
    Posts
    246
    Quote Originally Posted by munchen View Post
    Ovako se to radi . Ispadneš u drugu ligu i navijaš i bodriš svoj klub kao da se osvojila liga prvaka . A nikada nismo osvojili niti jednu titulu. Ni kup, ni ligu u bivšoj Jugoslaviji (najbolji rezultat 3. mjesto, iako su klubovi velike četvorke uvijek odlazili iz Tuzle sa po 3 gola u mreži ), niti sadašnju ligu BiH. Vjerujte da je teško biti navijač Slobode. Idemoooooo

    https://www.youtube.com/watch?v=rf5Nke_KiI0
    Druga ligaaaaaa

  10. #720
    Pro munchen's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Tuzla
    Posts
    843
    Quote Originally Posted by MNK Kaskada View Post
    Dita ponovo radi, hoćel košarka u Tuzli napokon da se digne iznad prosjeka, ipak su tu počinjali karijeru mnogi poznati košarkaši.
    Ja se iskreno nadam da hoće. Prošla sezona je bila odlična, igrali smo play off. Ispali od Igokee. Imamović i kompanija su najviše zainteresovani za izgradnju samog grada, i Panonskih jezera, ne interesuje ih sport ni sekunde . Ali ja se nadam da će to da se promijeni u narednom periodu. Budi se i grad u zadnje vrijeme, mogla bi i košarka da se vrati u Tuzlu.

Page 72 of 91 FirstFirst ... 2262707172737482 ... LastLast