Page 74 of 91 FirstFirst ... 2464727374757684 ... LastLast
Results 731 to 740 of 909
Like Tree1593Likes

Thread: ☆ Sezona 68 - 28.Jun ☆

  1. #731
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    Quote Originally Posted by munchen View Post
    Privatizacija kluba je dobra stvar za sami klub. Ali ne i za navijače. Baš kao što Aleksandar kaže to više nije Dinamo i ja podržajem BBB što bojkotuju kriminalca. Jebeš sve one rezultate Dinama kada na tribinama nema najvjernijih navijača. Fudbal se i igra za navijače.
    Jel ti igras ovo sranje od TE??
    Macva FC likes this.

  2. #732
    Pro munchen's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Tuzla
    Posts
    843
    Quote Originally Posted by Top El View Post
    Jel ti igras ovo sranje od TE??
    Trenutno ne brate. Hoću malo da ohladim sa tim sranjem . Počelo strašno da me nervira sa nerealnošću i ostavim ga na neko vrijeme

  3. #733
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    Quote Originally Posted by munchen View Post
    Trenutno ne brate. Hoću malo da ohladim sa tim sranjem . Počelo strašno da me nervira sa nerealnošću i ostavim ga na neko vrijeme
    Pametno,to cu i ja isto da uradim..............
    Macva FC and munchen like this.

  4. #734
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Pivo made in Liverpool...

    ☆ Sezona 68 - 28.Jun ☆-pivo.jpg
    lespa likes this.

  5. #735
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Quote Originally Posted by Aleksandar Ilok View Post
    A sta ti mislis, da su eto BBB eto malo prolupali pa ne navijaju za Dinamo? Ti ne shvacas da to vise nije Dinamo, nisi dovoljno upucen pa ti to nije bas jasno, ali pravi Dinamovac se ne moze identificirati sa ovim klubom koji rade crne liste za svoje navijace i gdje se uhicuju ljudi jer ne sjede na svome mjestu, eeeeej ne sjede na svome mjestu i zato se uhicuju. Uglavnom, ne kuzis neke stvari pa mozes nadobudno ovdje glumiti velikog navijaca, pazi samo da se i tvome klubu nesto slicno ne dogodi jednom.
    aco pa pogledaj Njemacku ili Englesku primjerice tamo nemos ni kupit kartu ako si na crnoj listi,nadalje i tamo te teraju sa mjesta ako nije broj koj imas na ulaznici to je normalno,ok uhicenja zbog toga su pretjerana ali pitaj ljude koji su bili recimo na stadionu Totenhema ja sam bio i stadion je u najozlogasenijem dijelu grada oko stadiona je prije ulaza bodljikava zica nebi vjerovao napustene zgrade okolo a jedna engleska
    lespa likes this.

  6. #736
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    nesto gledam statistiku u ovoj sezoni i vidim da mi najvise zutih dobijaju MC igraci tako da sam odlucio da promenim nacin dodeljivanja skil poena. Do sad je bilo za MC igrace napad + F/M pogotovo ako imaju spec korneri ili slobodnjak ali odsada pa nadalje i ubuduce dodeljujem poene odbrana + F/M. Idem logikom da mi onda MC igraci nece kiksirati u duelima i da ce dobijati manje zutih kartona a golove neka daju krila i napadac to im je uostalom u opisu radnog mesta. Videcu kako cu proci...
    Macva FC likes this.

  7. #737
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    nesto gledam statistiku u ovoj sezoni i vidim da mi najvise zutih dobijaju MC igraci tako da sam odlucio da promenim nacin dodeljivanja skil poena. Do sad je bilo za MC igrace napad + F/M pogotovo ako imaju spec korneri ili slobodnjak ali odsada pa nadalje i ubuduce dodeljujem poene odbrana + F/M. Idem logikom da mi onda MC igraci nece kiksirati u duelima i da ce dobijati manje zutih kartona a golove neka daju krila i napadac to im je uostalom u opisu radnog mesta. Videcu kako cu proci...
    Udri svima odbranu na max i na kraju ćeš osvojiti ligu bez poraza, 26-0-0... uz gol razliku 26-0...
    lespa likes this.

  8. #738
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    ☆ Sezona 68 - 28.Jun ☆-fkp8.png

    Za'eban protivnik se provukao sinoć... imali smo više šansi, duplo više šuteva u okvir, vodili do 59. minuta i na kraju 1-1...
    28' Aloui (Ilić)


    ☆ Sezona 68 - 28.Jun ☆-7.jpg

  9. #739
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Pobeda danas u ligi od 3:1 ostajemo prvi.

  10. #740
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    Pogledajte ovu temu i ko zeli neka se prijavi...

    http://forum.topeleven.com/top-eleve...-intervju.html
    Macva FC and Aleksandar Ilok like this.

Page 74 of 91 FirstFirst ... 2464727374757684 ... LastLast