Page 80 of 91 FirstFirst ... 3070787980818290 ... LastLast
Results 791 to 800 of 909
Like Tree1593Likes

Thread: ☆ Sezona 68 - 28.Jun ☆

  1. #791
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860



    nema mi slađeg od sapunjanja likova sa veceg levela,da sam htio mogao sam se i u ligi prosetat ali nisam htio malo pustam da ponavljam level valda ce mi onda bit zanimljivije,e ljudi jel ima neki limit koliko puta se moze isti level ponavljat

  2. #792
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    ☆ Sezona 68 - 28.Jun ☆-butd10.png

    Trolldeus je ponovo obavio svoj deo posla... Primamo gol u 88. minutu iz slobodnjaka, koji je izveo random igrač, protiv ekipe koja ni po čemu nije zaslužila da ga postigne... Ovo je ko zna koji gol primljen u poslednjih 5 minuta utakmice i koštaće me prolaza u finale...

    ☆ Sezona 68 - 28.Jun ☆-49.jpg
    ☆ Sezona 68 - 28.Jun ☆-50.jpg

  3. #793
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    @ wolf

    e jebiga nisi realan. Ne znam da li je ovaj menadzer aktivan, ali s obzirom na njegovu snagu i nije ti los rezultat. Ali kapiram, ako si pratio uzivo mislio ides na revans sa 2:0 i onda hladan tus. sta da se radi.

  4. #794
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    @ wolf

    e jebiga nisi realan. Ne znam da li je ovaj menadzer aktivan, ali s obzirom na njegovu snagu i nije ti los rezultat. Ali kapiram, ako si pratio uzivo mislio ides na revans sa 2:0 i onda hladan tus. sta da se radi.
    Njegova snaga je relativna, baš kao i moja... Zvanično 10 zvezdica razlike, ali su svi moji igrači od 5 zvezdica na skil poen od skauta, a od njegovih 7 skauta, 5 je na 110, a dva na 111... Po ocenama njegovih igrača vidiš kako su igrali... Da su bar imali neke ozbiljne šanse i da su dali gol na sred utakmice, pa da se čovek ne nervira... ovako je providno i déja vu...
    lespa likes this.

  5. #795
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    ljudi moji jos se nisam oporavio od vikenda totalno mi nije dobro

  6. #796
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Quote Originally Posted by vedran boca juniors View Post
    ljudi moji jos se nisam oporavio od vikenda totalno mi nije dobro
    moras biti precizniji: alkohola, visokih temperatura, losih rezultata u t11... :-)

  7. #797
    Dreamer Mateo Šimunović's Avatar
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    373
    Danas je uprava Real Madrida odlucila da se treba prodati Eden Hazard koji je postao legenda kluba,sa samo 27 godina napusta nas,ova ceremonija se trebala odrzati na kraju sezone ali zbog ozljede od 14 dana se dogada prije..
    Ovako je to izgleda kad je dosao kao mlada nada
    ☆ Sezona 68 - 28.Jun ☆-screenshot_11.jpg
    A sada ovako,inace ozljeda je slomljena noga.
    ☆ Sezona 68 - 28.Jun ☆-screenshot_1.jpg
    A sada pozivamo sve forumase da dodu na oprostaj legende kluba koja nam je donijela klempu golom u 88 minuti,oprostaj ce se odrzati u 17:00 na Santiago Bernanbeu
    Last edited by Mateo Šimunović; 07-21-2015 at 01:44 PM.

  8. #798
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    alkohol,neispavanost...bio organiziran prvi festival kod nas i u 5 dana sam 6 sati spavao,bio sam u organizaciji i volontiro urnebes,bili Edo Maajka,Frenkie,Debeli Precjednik,Kanđija i gole zene (grupa),superhiks i mnogi drugi 3 dana urnebesa masa ljudi bolesnoooooooo
    a top 11 ne igram aktivno skoro nista ponavljat cu ligu jedino u LP slozim kak treba formaciju i to je to neda mi se pratit dosadilo mi
    lespa likes this.

  9. #799
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Quote Originally Posted by vedran boca juniors View Post
    alkohol,neispavanost...bio organiziran prvi festival kod nas i u 5 dana sam 6 sati spavao,bio sam u organizaciji i volontiro urnebes,bili Edo Maajka,Frenkie,Debeli Precjednik,Kanđija i gole zene (grupa),superhiks i mnogi drugi 3 dana urnebesa masa ljudi bolesnoooooooo
    a top 11 ne igram aktivno skoro nista ponavljat cu ligu jedino u LP slozim kak treba formaciju i to je to neda mi se pratit dosadilo mi
    "gole zene (grupa)" ;-)

  10. #800
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    @ mateo

    jebote, preko 300 nastupa za klub i koliko vidim 30-ak golova po sezoni u proseku. nema sta, bio je pun pogodak...

Page 80 of 91 FirstFirst ... 3070787980818290 ... LastLast