Page 30 of 91 FirstFirst ... 2028293031324080 ... LastLast
Results 291 to 300 of 909
Like Tree1593Likes

Thread: ☆ Sezona 68 - 28.Jun ☆

  1. #291
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    Oda sto pre svi da stavmo 2 dc i da rasturamo.................
    Go Ahead Eagles and PepG like this.

  2. #292
    Dreamer Go Ahead Eagles's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Posts
    428
    Jedva 3-3 izvukao protiv 2 dc-a...
    PepG likes this.

  3. #293
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    I zamjenik kapitena ide na aukciju. Dario Srna kupljen u sezoni 42 (šampionska sezona) prethodne, 3 sezone glavni igrač za blokiranje protivničkih šuteva i prvi u kontranapadu, idealan jer pokriva cijelu lijevu stranu.


  4. #294
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    Napadamo LS ove sezone,pa nema sans ni barsa da ovakve genije zaustavi.........................
    ☆ Sezona 68 - 28.Jun ☆-screenshot_38.jpg

  5. #295
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    ☆ Sezona 68 - 28.Jun ☆-fkp8.png

    Treća utakmica u nizu...

    ☆ Sezona 68 - 28.Jun ☆-43.jpg
    ☆ Sezona 68 - 28.Jun ☆-44.jpg
    ☆ Sezona 68 - 28.Jun ☆-35.png

    Prethodne dve...

    ☆ Sezona 68 - 28.Jun ☆-41.jpg
    ☆ Sezona 68 - 28.Jun ☆-42.png
    MNK Kaskada and Top El like this.

  6. #296
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Ah da, umalo da zaboravim... Protivnik je imao
    dva jebena igrača pozadi!!!
    MNK Kaskada and Top El like this.

  7. #297
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Danas je dobro krenulo. Ubjedljiva pobjeda u LŠ

    a onda sam zaboravio da pratim ligašku utakmicu (stigao sam u 89 min), katastrofa 2 crvena kartona tj. 3 crvena kartona u 5 ligaških utakmica, a igram normal uklizavanje - niđe veze, jel moguće da ne mogu da odigraju 2 utakmice na dan?

  8. #298
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    BTW počelo je trolovanje i na ostalim profilima, igra je postala dosadna, nema tu užitka u stvaranju ekipe kad gubiš od bezveznih protivnika koji ne prate i još igraju nelegalne formacije, ovakve rezultate koji se pojavljuju u zadnje vrijeme mogao bih nazvati RANDOM TROLL, jer igra uglavnom ima smisla i onda iznenada počne da troluje.

  9. #299
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Voditi svoj klub dakle: transferi, trening, takmicenja i sve ostalo je dovoljno zanimljivo da covek ne odustane od igrice.
    Ali, ne znam kako je kod drugih kod mene retko ko prati utakmice ne znam koliko (u procentima) ima napustenih timova ali ima ih dosta. Lepo je kad se pobedjuje ali kad je to protiv napustene ekipe i igraca van pozicija gde Nordeus odredi taktiku i poslozi igrace to nije to.
    A kod mene je tako vec 5-6 sezona i ne vidim da ce biti promene na bolje. Igram 12-tu sezonu i utakmice gde su oba menadzera prisutna i uzivo pravimo promene i ja i protivnik ako sam odigrao 20 - 30 ne vise. A takve tekme su bile najbolje i ne bude mi krivo i ako izgubim jer lepo se zabavim. Ali takve utakmice u mom slucaju su 2-3 u celoj sezoni sto je stvarno malo. Secam se jedne sezone gde je Nordeus napravio ligu sa 13 aktivnih menadzera a ta napustena ekipa je imala 7 neresenih. To je bila najbolja sezona teska ali uzbudljiva u zadnjem kolu sam mogao da ispadnem ali i da igram ligu Prvaka. Nordeus se hvali sa milionima aktivnih igraca i velikom popularnoscu igrice. Pa gde su ti menadzeri?
    Morali bi malo da pociste dvoriste i da bude vise aktivnih menadzera u ligama inace...
    Ne znam to je moje vidjenje moguce da gresim i da je na drugim serverima mnogo uzbudljivije. Stekao sam utisak sa foruma da samo oni menadzeri koji su se organizovali i koji uglavnom budu u istoj ligi da je njima OK jer igraju protiv zivih protivnika i prijatelja ali ostali...
    Ali, kazem jos jednom moguce je da gresim ali tako mi se cini iz mog ugla.

  10. #300
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Danas poraz u ligi i padamo na 5 mesto sa 9 poena a prvu je na 11. Bice tesko ove sezone. U ls maksimalan 9 poena.

Page 30 of 91 FirstFirst ... 2028293031324080 ... LastLast