Page 28 of 91 FirstFirst ... 1826272829303878 ... LastLast
Results 271 to 280 of 909
Like Tree1593Likes

Thread: ☆ Sezona 68 - 28.Jun ☆

  1. #271
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Quote Originally Posted by Aleksandar Ilok View Post
    Samo se nadam da nisi jos jedan koji svrsava na Mamica i "uspjesni Dinamo" tj bit cemo kao Hajduk..
    Naravno da nisam. Ne volim Mamiće niti ih branim. To što sam napisao da je on uspješan u utaji poreza (i svem ostalom čim se bavi) ne znači da ga podržavam, naprotiv. Mislim da ne moram puno pisati o njemu, jer on dovoljno govori sam za sebe.
    Sve to su samo predstave i mazanje očiju narodu, vrhunski teatar apsurda, kao dotična emisija. Što se tiče "uspješnog Dinama"; ne znam kakav je to uspjeh godinama se sramotit u Europi a s druge strane godinama osvajat nekoliko klasa slabiju ligu. Nije ni čudo da navijači ne slave trofeje, a šta da slave? Gledam nekidan Hajduk i one Estonce, prije same utakmice sam znao da će to izgledati kao nogomet na razini županijske lige, tako je i bilo. I sad bi netko trebao slaviti pobjedu nad takvim poluživim klubovima čiji igrači ne dobijaju svoje plaće, tuže se s klubovima i mole se Bogu da ih neki strani klub pozove van?
    HNL je komplet u rasulu kao i ova država, tako da Dinamo iz pristojnosti i suosjećanja prema ostalim klubovima ne bi ni trebao slaviti silne titule. Ako se mene pita, mogu ga slobodno proglasiti unaprijed prvakom i za sljedeću sezonu, ionako neće biti drugačije. Koliki je utjecaj Mamića na sve to, teško je ocijeniti, ali svakako da je bilo više ljudi njemu sličnih koji su uništili hrvatski klubove i nogomet a ostali su u sjeni i neće nikada platiti za to.
    Slučaj Mamić teško je sagledati isključivo iz nogometnog kuta, ako bi se dodale druge percepcije u tu priču, moglo bi se pisati do jutra o tome. Vedran B.J. je to dosta skratio, koliko je mogao, a dovoljno je rekao.
    Ex top eleven player


  2. #272
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    Sta se vi zalite,kod vas je jos dobro kako je u Srbiji 20 godina slusamo bajke politicara obecavaju kule i gradove i na kraju narod jadan bude izmagarcen..
    Nzm sad kako vam je sa Kolindom ali sigurno je bolje nego kod nas.Nije ni cudo kad nas vode nepismeni ljudi.
    Jako dosta nezaposlenih,plate nikakve,retko ces videti nekog kome je ovde u Srbiji dobro.
    Ja se izvinjavam sto sad pricam o politici ali ovo realno 70% ljudi u Srbiji misli..

  3. #273
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    ☆ Sezona 68 - 28.Jun ☆-fkp7.png

    Trolldeus je nagradio jačeg, koji ni po čemu nije bio bolji, slobodnjakom u 89. minutu... Iako su uklizavanja bila normalna, popili smo 4 žuta kartona... Protivnik je imao 5 slobodnjaka, a mi ni jedan...

    ☆ Sezona 68 - 28.Jun ☆-26.jpg
    ☆ Sezona 68 - 28.Jun ☆-27.png

  4. #274
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    ☆ Sezona 68 - 28.Jun ☆-fkpmini2.png

    Još jedan sporać stigao je u klub iz Engleske, veznjak Ellacott...

    ☆ Sezona 68 - 28.Jun ☆-28.jpg

  5. #275
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    ☆ Sezona 68 - 28.Jun ☆-butd10.png

    Lagano u ligi... Shibamura i Zundo su igrali viktorije...
    Shibamura ~ 3 gola i 5 asistencija, uz promašeni penal...
    Zundo ~ 4 gola i 2 asistencije...
    Slavov ~ 1 gol...


    ☆ Sezona 68 - 28.Jun ☆-29.jpg
    ☆ Sezona 68 - 28.Jun ☆-30.png
    ☆ Sezona 68 - 28.Jun ☆-31.jpg
    Cat Harrison and Esmir Bulić like this.

  6. #276
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Quote Originally Posted by Aleksandar Ilok View Post
    Pobjeda i u uzvratu kupa



    A u ligi vrlo vrlo vazna pobjeda



    vidim kiksa PSG bas mi cudno,a vidim ti gazis neka samo deri
    Esmir Bulić likes this.

  7. #277
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Quote Originally Posted by Top El View Post
    Sta se vi zalite,kod vas je jos dobro kako je u Srbiji 20 godina slusamo bajke politicara obecavaju kule i gradove i na kraju narod jadan bude izmagarcen..
    Nzm sad kako vam je sa Kolindom ali sigurno je bolje nego kod nas.Nije ni cudo kad nas vode nepismeni ljudi.
    Jako dosta nezaposlenih,plate nikakve,retko ces videti nekog kome je ovde u Srbiji dobro.
    Ja se izvinjavam sto sad pricam o politici ali ovo realno 70% ljudi u Srbiji misli..
    -prijatelju problem kod nas Hrvata je jednostavan svi sutimo i trpimo glasamo za SDP pa 4 god pljuvanje pa 4 god HDZ i tako 25 god,svi oni govore isto jedni na vlasti pljuju po prethodnima kako nista nisu radili onda u godini izbora malo neke afere cupaju da dobiju glasove,narod od toga nema nista ljudi preko 300K nezaposlenih a ima bar jos toliko koji rade a placu nevide po 7-12 mjeseci i kazu nam vlada da smo izasli iz krize minimalac nam 300 eura skoro a kruh skoro 1.5 eura,da bi prezivio bez voca da kupujes djeci znaci osnove sto trebas jedna obitelj treba minimalno 3.5-4 000 kuna,samo ove godine je otislo preko 10K skolovanih ljudi a u zadnjih 15 preko 100K zalosno ali istinito,od afera Mamic ljudi nemaju nista,Vrdoljak korumpiran,niko svastiku ne spominje,Sanader jos ni lipe nije vratio sto je pokro a u buksi je,imunoloski i nafta u jadranu niko ne spominje a o tome ljudima kruh na stol ovisi,kod nas na balkanu opcenito nece biti bolje dokle god postoje LJUDI IZNAD ZAKONA koji su ratni profiteri i ostalo,zasto niko Todorica i Tedeskija (vlasnik cedevite ) ne provjerava e pa zato jer su oni ti iznad zakona zato sto primjerice kod Todorica radi cirka 50K hrvata vecinom i mogu sta hoce a jebem ga ja ako Todoric,tedeski,Kerum,i ostali sve dađbine daju drzavi osobno znam da Todoric mulja jer sam radio kod njega,obmanjuju ljude od problema koji su puno dublji od prikazanom ali ljudima daju maminja jer je blesav zbog ispada a niko se ne pita sto niko zakon nije mjenjao pa on to radi legalno da zlo bude vece,dakle pasao je svima sto se tako radi jel su dobivali dio,javna je tajna da je pokojni Tuđman prao lovu preko dinama ex Croatia,da ne spominjem sjedalice i ostalo svi su oni prali pare u dinamu od grada zagreba preko IGH,zagreb holdinga i ostalih,dinamo je sredstvo pojedincima za pranje love a takih primjera ima hrpa u drzavi a da ne spominjem susjednu Srbiju gdje je to jos i gore gdje se koliko sam cuo korupcija i mito smatra normalnim
    Last edited by vedran boca juniors; 07-04-2015 at 09:38 AM.
    t11_fan likes this.

  8. #278
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    sorry sto tu pisem ali dosta znam o sranjima u nas pa eto nemojte zamjerit

  9. #279
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Polako se pojacavaju Inter i Milan! :-)
    I dalje je Djubrentus favorit za skudeto, ali bice zanimljivo...

  10. #280
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    igrao sam tekmu na drugom profilu lik igra 2dc dml-dmc-dmr-2mc aml 2 st i ima 40%+ posjed loptu ja imam pratnju a on ne,ja 4-2-3-1 poceo pa preso na 4-2-2-2 a zatim i na 3š-1 2-2-2 i nevjerovatno ali istinito jedva sam pobjedio,pa di u normalnom nogometu ima da momcad sa 2 u obrani kontrira,pritisce protivnika,gdje u pravom nogometu ima da momcad sa 2 u obrani blokira sve suteve smjesno postaje igranje t11
    Pred kraj tekme njegov dmc je dobio crveni a tek u zavrsnici sam zabio gol za pobjedu,nemam rijeci kojima bih opisao ovu blamazu sta rade od igre jer ispada da je bolje igrat sa 2 dc nego sa 3 ili 4 igraca u obrani smjesno i zanima me tko radi na toj igri jer je definitivno retardirana osoba koja nema pojma osnove u nogometu

    Last edited by vedran boca juniors; 07-04-2015 at 11:51 AM.
    Esmir Bulić and Shadow like this.

Page 28 of 91 FirstFirst ... 1826272829303878 ... LastLast