Page 39 of 91 FirstFirst ... 2937383940414989 ... LastLast
Results 381 to 390 of 909
Like Tree1593Likes

Thread: ☆ Sezona 68 - 28.Jun ☆

  1. #381
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    ☆ Sezona 68 - 28.Jun ☆-screenshot_44.png☆ Sezona 68 - 28.Jun ☆-screenshot_45.jpg☆ Sezona 68 - 28.Jun ☆-screenshot_46.png
    Esmir Bulić and NTNK like this.

  2. #382
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    sad sam iz zajebancije igao 2 tekme sa ovom formacijom protiv KASKADE i NS BULLS-a i obje pobjedio dokaz smijurije od igre

    Steppenwolf likes this.

  3. #383
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by vedran boca juniors View Post
    momci bilo mi je zadovoljstvo sto sam se druzio sa vama ali ja prestajem igrat jer ovo definitivno nadilazi svaku normalnu vezu sa nogometom,ja neznam ko radi u tom nordeusu ali je fakat glup i retardiran i neznam po kojoj logici je ovo njima normalno,kako su krenuli nece ni trebat dc u igri ni dr-dl igrat cemo sa dml-2dmc-dmr 2mc aml-amc-amr-st,jer ja neznam kako ovo objasniti nekom normalnom majke mi



    statistika



    ovo nemoze bit normalno nikako pa ovo je idiotizam neznam kako drugacije opisat

    zbogom ljudi nema smisla ova igra vise nikakvoga

    i liga,pametnom dosta 15Q je slabiji lik nemam komentara kap koja je prelila casu,nastave li ovako ovi iz nordeusa brat bratu za godinu dana ce se igra ugasit jer je ogromna splacina postala od igre koju igram skoro od prvog dana ali ovo sta rade je preslo granice i nema veze sa nogometom

    ☆ Sezona 68 - 28.Jun ☆-26.jpg
    Paparelli likes this.

  4. #384
    Dreamer Go Ahead Eagles's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Posts
    428
    Veco,sad cu ti pokazati sta je formacija,samo da se dokopam kompa

  5. #385
    Apprentice
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Sarajevo
    Posts
    246
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    Click image for larger version. 

Name:	26.jpg 
Views:	42 
Size:	48.4 KB 
ID:	49110
    Oj izvrnuo sam se sviju mi hahahahha ooooooooooooooojjjjjjj

  6. #386
    Apprentice
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Sarajevo
    Posts
    246
    Quote Originally Posted by vedran boca juniors View Post
    momci bilo mi je zadovoljstvo sto sam se druzio sa vama ali ja prestajem igrat jer ovo definitivno nadilazi svaku normalnu vezu sa nogometom,ja neznam ko radi u tom nordeusu ali je fakat glup i retardiran i neznam po kojoj logici je ovo njima normalno,kako su krenuli nece ni trebat dc u igri ni dr-dl igrat cemo sa dml-2dmc-dmr 2mc aml-amc-amr-st,jer ja neznam kako ovo objasniti nekom normalnom majke mi



    statistika



    ovo nemoze bit normalno nikako pa ovo je idiotizam neznam kako drugacije opisat

    zbogom ljudi nema smisla ova igra vise nikakvoga

    i liga,pametnom dosta 15Q je slabiji lik nemam komentara kap koja je prelila casu,nastave li ovako ovi iz nordeusa brat bratu za godinu dana ce se igra ugasit jer je ogromna splacina postala od igre koju igram skoro od prvog dana ali ovo sta rade je preslo granice i nema veze sa nogometom

    Veca ba nemoj se zbog glupe igrice nervirati , vidis da je njima samo bitno da im dadnes sto vise para , a to sto mozes igrati bez odbrane i ne izgubiti to nije bitno ...

  7. #387
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Jebem im i srp i čekić i nakovanj.

    Veco, u pravu si, igra je imala smisla prošle godine u ovo isto vrijeme kad smo počeli da se družimo pa sve do prije 4 sezone kad su uveli novi ligaški sistem ili kad je izašao T11 2015 neznam tačno, ali polagano je igra padala na realnosti i dovela do situacije gdje ja i ti imamo najjače timove, najaktivniji smo i zadnjih 5 ligaških utakmica imamo najlošije rezultate ikad, a ovaj što je prvi na tabeli ima najlošiju ekipu i ne prati utakmice. Sve formacije koje su ranije funkcionisale predobro sad više nisu dobre, i kad imaš svu statistiku na svojoj strani gubiš utakmice - pa dobro u jednoj utakmici da se to desi, ali se dešava konstantno. Ja sam prošle sezone počeo u formacji 4-2-3-1 i 4-4-2 i nije valjalo jer sam u prvih 8 utakmica imao 5 poraza, kasnije stavim formaciju 5-2-2-1 defanziva i doživim samo 1 poraz do kraja sezone. I kad mislim da sam našao formaciju koja radi, tu se zaj.... . U zadnje vrijeme ne pratim utakmice i pozivam sve koji me podržavaju da nema potrebe za navijačima jer nevjerujem da ću više ja moći podržati bilo koga kako nisam na igri više redovan. Čak sam primjetio da kad imam navijača gubim čak i više. Veco legendo nemoj da se sekiraš, naći ćemo neku novu zezanciju nije ovo jedina igra. Uvijek sam terao ovu igru da ne ponavljam sezonu, trofeji mi nisu bili važni, samo da pređem u naredni level, tako sam štedio tokene i kofere kroz 45 sezona. Otkako je Asmir prestao igrat, ostali smo ja i ti sami i nije isto, još ako i ti prestaneš igrat onda i definitivno neće biti zanimljivo, možda jedino da se prebacim na Acin level tamo je zanimljivo koliko vidim ali vjerovatno ne jer se to kosi sa mojim principom da predjem u naredni level. O igri više nemam šta da kažem samo da objavim nekoliko slika nerealnih rezultata i ostalih gluposti. Meni je ovo jedina igra koju igram i kad prestanem igrat vjerovatno ću kompjuter razlupat.

  8. #388
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Originally Posted by vedran boca juniors View Post
    momci bilo mi je zadovoljstvo sto sam se druzio sa vama ali ja prestajem igrat

    Sve najbolje u zivotu druze i zelim ti da ti i tvoja porodica nadjete srecu u Americi.

  9. #389
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    sad sam iz zajebancije igao 2 tekme sa ovom formacijom protiv KASKADE i NS BULLS-a i obje pobjedio dokaz smijurije od igre


  10. #390
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Quote Originally Posted by MNK Kaskada View Post
    Jebem im i srp i čekić i nakovanj.

    Veco, u pravu si, igra je imala smisla prošle godine u ovo isto vrijeme kad smo počeli da se družimo pa sve do prije 4 sezone kad su uveli novi ligaški sistem ili kad je izašao T11 2015 neznam tačno, ali polagano je igra padala na realnosti i dovela do situacije gdje ja i ti imamo najjače timove, najaktivniji smo i zadnjih 5 ligaških utakmica imamo najlošije rezultate ikad, a ovaj što je prvi na tabeli ima najlošiju ekipu i ne prati utakmice. Sve formacije koje su ranije funkcionisale predobro sad više nisu dobre, i kad imaš svu statistiku na svojoj strani gubiš utakmice - pa dobro u jednoj utakmici da se to desi, ali se dešava konstantno. Ja sam prošle sezone počeo u formacji 4-2-3-1 i 4-4-2 i nije valjalo jer sam u prvih 8 utakmica imao 5 poraza, kasnije stavim formaciju 5-2-2-1 defanziva i doživim samo 1 poraz do kraja sezone. I kad mislim da sam našao formaciju koja radi, tu se zaj.... . U zadnje vrijeme ne pratim utakmice i pozivam sve koji me podržavaju da nema potrebe za navijačima jer nevjerujem da ću više ja moći podržati bilo koga kako nisam na igri više redovan. Čak sam primjetio da kad imam navijača gubim čak i više. Veco legendo nemoj da se sekiraš, naći ćemo neku novu zezanciju nije ovo jedina igra. Uvijek sam terao ovu igru da ne ponavljam sezonu, trofeji mi nisu bili važni, samo da pređem u naredni level, tako sam štedio tokene i kofere kroz 45 sezona. Otkako je Asmir prestao igrat, ostali smo ja i ti sami i nije isto, još ako i ti prestaneš igrat onda i definitivno neće biti zanimljivo, možda jedino da se prebacim na Acin level tamo je zanimljivo koliko vidim ali vjerovatno ne jer se to kosi sa mojim principom da predjem u naredni level. O igri više nemam šta da kažem samo da objavim nekoliko slika nerealnih rezultata i ostalih gluposti. Meni je ovo jedina igra koju igram i kad prestanem igrat vjerovatno ću kompjuter razlupat.
    ma presmjesno kad se sjetim igre na pocetku prvih godinu-dvije nogomet je bio u prvom planu nije izgled dresova i stadiona bio vazan koliko sama igra i super je bilo a sad lijepa grafika divni dresovi a sama igra smece,msm kako moze bit normalno da sa 2 dc budes među 3 u lp i ligi meni je to nepojmljivo i zato sam se okusao jucer sa takom divljom formacijom i gle prvu pobjedim Kaskadu reko slucajno i odigram odma jos jednu gdje mi kondicija igraca bila u prosjeku 35% ja pobjedim i drugu obje sam igrao protiv protivnika iz lige i sad se pitam dali je to moguce dali je to normalno,da to slikam i posaljem supportu ko zna sta bi mi rekli...vjerovatno bi njihov odg bio pa to se događa i u pravom nogometu,da ms mislit da real ili barca igra sa 2 dc protiv atm i da pobjedi hahah fakat komedija,necu pratit utakmice ali bit cu tu na forumu
    MNK Kaskada likes this.

Page 39 of 91 FirstFirst ... 2937383940414989 ... LastLast