Page 44 of 91 FirstFirst ... 34424344454654 ... LastLast
Results 431 to 440 of 909
Like Tree1593Likes

Thread: ☆ Sezona 68 - 28.Jun ☆

  1. #431
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Quote Originally Posted by MNK Kaskada View Post
    Mene kao matematičara baš interesuje kako ćeš se adaptirat sa novim načinom ocjenjivanja, jer sad očigledno ne samo da su povećali najveću ocjenu nego ima više ocjena za tu dodatu ocjenu 10. Moj savjet ti je da počneš novu tabelu od ove sezone da praviš.
    Da, u pravu je "Kaskada" ti ako imaš igrača koji je kod tebe tri sezone i bude kod tebe još dve sezone i hoćeš da mu napraviš prosečnu ocenu za tih pet sezona kako ćeš sedmice i osmice iz prve tri sezone i sedmice i osmice nakon promene ne možeš da mešaš. Praktično, moraš da napraviš novu tabelu i to samo za nove igrače. E jebiga...

  2. #432
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    Da, u pravu je "Kaskada" ti ako imaš igrača koji je kod tebe tri sezone i bude kod tebe još dve sezone i hoćeš da mu napraviš prosečnu ocenu za tih pet sezona kako ćeš sedmice i osmice iz prve tri sezone i sedmice i osmice nakon promene ne možeš da mešaš. Praktično, moraš da napraviš novu tabelu i to samo za nove igrače. E jebiga...
    Racuna ih sve bez 10, n -1 haaaaaa

    Idemooooooooooo
    Aleksandar Ilok likes this.
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  3. #433
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    Da, u pravu je "Kaskada" ti ako imaš igrača koji je kod tebe tri sezone i bude kod tebe još dve sezone i hoćeš da mu napraviš prosečnu ocenu za tih pet sezona kako ćeš sedmice i osmice iz prve tri sezone i sedmice i osmice nakon promene ne možeš da mešaš. Praktično, moraš da napraviš novu tabelu i to samo za nove igrače. E jebiga...
    Može jednostavno da ocjenu 10 računa kao 9 i problem je riješen, bar ja to tako vidim, al očigledno da njemu sad nije to mnogo bitno. Neće sad razbijat glavu s tim, bitno da statistika ide dalje, prepravke su moguće i kasnije (ako baš bude očigledna greška). Mislim da je upravu sto nece nista mijenjat nego ce jednostavno nastavit tamo gdje je stao. Greska tamo, greska ovamo mislim da ce se medjusobno ponistit nakon odredjenog broja utakmica.

  4. #434
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by Macva FC View Post
    Racuna ih sve bez 10, n -1 haaaaaa

    Idemooooooooooo
    Pa neće tu biti bezbroj desetki, a i neće drastično promeniti prosečnu ocenu kod onih koji su odigrali dosta utakmica... Igraču koji je do sada odigrao 143 utakmice, a dobio 3 desetke, menja se prosečna ocena za 0.02...
    Last edited by Steppenwolf; 07-08-2015 at 11:09 AM.

  5. #435
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    ☆ Sezona 68 - 28.Jun ☆-butd10.png

    I kako ja da znam sad ko je kriv za primljene golove... Od svih 5 defanzivaca, samo je Brown jednom ocenjen peticom... I što je najgore, svima je pao moral za bar 50%...

    ☆ Sezona 68 - 28.Jun ☆-41.jpg
    MNK Kaskada and lespa like this.

  6. #436
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    ☆ Sezona 68 - 28.Jun ☆-butd10.png

    Dva nova omladinca iz Centralno-afričke Republike... I opet **beni golman...

    ☆ Sezona 68 - 28.Jun ☆-51.jpg
    ☆ Sezona 68 - 28.Jun ☆-52.jpg

  7. #437
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    Click image for larger version. 

Name:	BUTD10.png 
Views:	36 
Size:	6.2 KB 
ID:	49209

    I kako ja da znam sad ko je kriv za primljene golove... Od svih 5 defanzivaca, samo je Brown jednom ocenjen peticom... I što je najgore, svima je pao moral za bar 50%...

    Click image for larger version. 

Name:	41.jpg 
Views:	36 
Size:	54.5 KB 
ID:	49216
    sorry sto si izgubio i to ubedljivo, ali ovakve situacije su za mene realne i voleo bih da je uvek ovako u igrici. Naime, ekipa ujednacenog kvaliteta ( svi pet zvezdica) i po koja spec protiv sarolikog sastava gde niko nema spec. Nikad nisam video da svih pet igraca u odbrani dobije peticu - ekipa ti je bas podbacila. E sad, svi su posle bitke generali, ali da li je ključno bilo to što nisi imao DMC-a da čuva njegovog AMC-a?
    Aleksandar Ilok likes this.

  8. #438
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    sorry sto si izgubio i to ubedljivo, ali ovakve situacije su za mene realne i voleo bih da je uvek ovako u igrici. Naime, ekipa ujednacenog kvaliteta ( svi pet zvezdica) i po koja spec protiv sarolikog sastava gde niko nema spec. Nikad nisam video da svih pet igraca u odbrani dobije peticu - ekipa ti je bas podbacila. E sad, svi su posle bitke generali, ali da li je ključno bilo to što nisi imao DMC-a da čuva njegovog AMC-a?
    Ma promenio sam ja 3 formacije, ubacio i DMC i ništa... Nije problem u porazu, već u nebuloznim ocenama koje mi ništa ne kazuju...

    Evo ti i forma defanzivaca u poslednjih 5 utakmica...

    Fábian ~ 7 7 9 8 8
    Pak ~ 7 8 8 7 8
    Brown ~ 7 8 8 7 8
    Birtalan ~ 7 7 7 9 8
    Rebocho ~ 7 9 7 8 8

    Kao što vidiš, baš sva petorica su u poslednjoj utakmici dobila osmice...
    Macva FC and lespa like this.

  9. #439
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    Kod mene ove sezone najgora TL od pocetka mog igranja TE..

  10. #440
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    Pa neće tu biti bezbroj desetki, a i neće drastično promeniti prosečnu ocenu kod onih koji su odigrali dosta utakmica... Igraču koji je do sada odigrao 143 utakmice, a dobio 3 desetke, menja se prosečna ocena za 0.02...
    Haaaaaaaaaaaa

    Idemooooooooooo
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

Page 44 of 91 FirstFirst ... 34424344454654 ... LastLast