Page 12 of 45 FirstFirst ... 2101112131422 ... LastLast
Results 111 to 120 of 443
Like Tree653Likes

Thread: ☆ Sezona 69 - 26. Jul ☆

  1. #111
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    Citam malo engleski deo foruma i polemika se vodi vezano za dodeljivanje specijalnosti igracima. Jedni tvrde da je to bacanje skil poena drugi pak da ima efekta, treci ovo cetvrti ono... Ni sam ne znam sta da mislim ali ipak mi se cini da znaci ako DC igracu dodelis spec udaranje glavom ili recimo MC igracu spec korneri. Secam se jedan menadzer je na nasem delu foruma pisao da je kupio skauta golman sa spec jedan na jedan i mislio da je kupio ludilo kad ono corak. Ko zna, mozda su u pravu oni koji tvrde da skil poene treba davati na kvalitet a ne na spec.
    Takodje, zanimljiva polemika za mene jer igram 4-5-1v je da se igra defanzivno sa kontranapadima a da ti DMC ima spec plejmejker. Zvuci lepo, ali pitanje da li je Nordeus razvio igricu toliko u detalje.. Cisto sumnjam!
    Takodje, misljenje jednog menadzera sa kojim sam saglasan kakva glupost da krilni igrac ne moze imati spec dribling ili sto meni licno smeta da ST ne moze imati spec udaranje glavom!?!?
    Ma zavisi koja je specijalnost i kome je dodaš... Lošem igraču ni tri specijalnosti ne bi pomogle...
    lespa likes this.

  2. #112
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by Branko Klikovac View Post
    To je bacanje skil poena!!! Po meni je bolje davati na kvalitet, a po mojim iskustvima dribler, ST - jedan na jedan su gluposti!!!
    1 na 1 kod napadača ne povećava mnogo broj golova, ali zato asistencija... Još ako mu dodaš krilnu poziciju, prolazi spoljne bekove kako hoće...

  3. #113
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by PepG View Post
    Da pitam uprave klubova Celtic1888 i MNK Kaskada IV da li su na prodaju ova dva igraca?
    Kol'ko nudiš za Topića? Evo ti statistika... Al' da znaš samo, ne trenira brzo, zato i nisam od njega pravio skauta, nego sam mu nakucao kornere...

    ☆ Sezona 69 - 26. Jul ☆-36.png

  4. #114
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Koji je teletabis onaj Ninković, glup je za sve pare... Onako glupave faulove na skraćenom korneru ne prave ni petlići komšinice...
    NTNK likes this.

  5. #115
    Pro PepG's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    965
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    Kol'ko nudiš za Topića? Evo ti statistika... Al' da znaš samo, ne trenira brzo, zato i nisam od njega pravio skauta, nego sam mu nakucao kornere...

    Click image for larger version. 

Name:	36.PNG 
Views:	34 
Size:	23.4 KB 
ID:	50747
    Poslao sam ti ponudu... okruglo
    MNK Kaskada likes this.

  6. #116
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by PepG View Post
    Poslao sam ti ponudu... okruglo
    Evo ruka Volim kad ljudi znaju šta hoće, a ne ovi paceri, što me svaki dan smaraju sa ponudama od 0 tokena, kao da ne mogu za te pare na aukciji da ih prodam...
    PepG and MNK Kaskada like this.

  7. #117
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    MNK Kaskada III

    Novi u timu su: Njegomirovic, Horic i Daly. Nikolic AMC zasad odličan dok napdači su zamijenili uloge pa je ove sezone Djuric mnogo bolji od Sibade koji je prosle sezone bio najbolji strijelac, asistent i najbolje ocjenjeni u ligi.


    Rezultati prvih nekoliko utakmica odlični: 1 nerijesen i 6 pobjeda.

  8. #118
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    MNK Kaskada II (server 50)

    Novi u timu je samo stoper Akinci ali imamo u planu jos nekoliko promjena.


    Loše smo krenuli u ligi, ali u kupu i LP dosta dobro.

  9. #119
    Pro PepG's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    965
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    Evo ruka Volim kad ljudi znaju šta hoće, a ne ovi paceri, što me svaki dan smaraju sa ponudama od 0 tokena, kao da ne mogu za te pare na aukciji da ih prodam...
    Gore dole 2,3T nebitno svakako nordeusu(menadzerska agencija) ide dvocifren broj
    Novi clan Borusije:
    MNK Kaskada likes this.

  10. #120
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by PepG View Post
    Gore dole 2,3T nebitno svakako nordeusu(menadzerska agencija) ide dvocifren broj
    Novi clan Borusije:
    Nadam se da će da igra kao kod mene... Imam i golmana za tebe, fali mu 11 skil poena za 1 na 1 specijalnost...
    Last edited by Steppenwolf; 07-29-2015 at 11:07 PM.

Page 12 of 45 FirstFirst ... 2101112131422 ... LastLast