Page 54 of 122 FirstFirst ... 444525354555664104 ... LastLast
Results 531 to 540 of 1217
Like Tree1572Likes

Thread: ☆ Sezona 70 - 22.Avgust ☆

  1. #531
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Haaaaa....koja glupost od igriceee

    Zadnje 4 nisam pratio jer vise ne igram i naravno dobio sam sve 4. Bravo NORDEUSSSSSSS

    Idemooooooooooooooooooooo
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  2. #532
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Ja sam popizdio u ligi sada golman mi se povredio sa 90% kondicije nemos vjerovat sada kad dodjem na komp ću vidjet koja ozljeda je u pitanju,interesantno je to što igrače za koje nemaš zamjenu se skoro nikad ne povrede i ne dobiju kartone,a čim kupiš zamjene za njih odma kartoni i povrede nevjerovatno...jedva sam 1-1 odigrao u ligi u 89' sam zabio gol
    PA DOKLE CETE ME JEBAT VISE SMRADOVI

    Poslano sa mog Tele2fon v5 koristeći Tapatalk
    lespa and Najdox like this.

  3. #533
    Pro munchen's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Tuzla
    Posts
    843
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    ha ha ha ubedljivo najači post koji sam pročitao na t11 forumu.;-)
    hahahahahah (Y)

  4. #534
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    ha ha ha ubedljivo najači post koji sam pročitao na t11 forumu.;-)
    Neko ko ne zna da priča o Top 11-u, pomislio bi da je navatao neku matoru koku u kafani
    lespa and munchen like this.

  5. #535
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860



    trening je sluzbeno novi naziv za ligu,daj nemojte me jebat niko mu ni blizu nije bio on 5 dana ligamente sjebe....
    jebem i vas i vasu r5ealnost u igri,di je ovo realno retardi glupi pa ako se povredi u ligaskoj utakmici nemos napisat da se na treningu povredio debili
    lespa likes this.

  6. #536
    Pro munchen's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Tuzla
    Posts
    843
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    Neko ko ne zna da priča o Top 11-u, pomislio bi da je navatao neku matoru koku u kafani
    Hahahaha tačno, ali ne može ona biti matora i ružna koliko ja mogu biti pijan .
    Last edited by munchen; 09-02-2015 at 04:09 PM.
    lespa and MNK Kaskada like this.

  7. #537
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Danas poraz u ligi protiv slabijeg, ali sta je tu je . idemo dalje :-)
    Moj MC dobio direktan crveni u 59. minutu i novi komentar na tekmi bar za mene " lopta ga je pogodila u ruku ali on ubedjuje sudiju da ga je pogodila u grudi". ;-). Ne znam kako mi dade tri gola, osim ako je to novina kod Nordeusa da kad napadas sa sto vise igraca vece su sanse da ces dati gol. Onda je wolf u pravu treba igrati 3-4-3. dosta igraca na sredini dobar posed lopte i sa tri napadaca sigurno dajes gol. Ali opet, ne valja ni ta formacija ako protivnik ide preko krila ili koristi AMC-a, gubis sigurno. Joj Nordeuse, sta nam radis!

    ☆ Sezona 70 - 22.Avgust ☆-capture-111.jpg
    munchen likes this.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  8. #538
    Pro munchen's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Tuzla
    Posts
    843
    Dabogda se svi ovi koji su pravili igricu udavili u Savi. Jebo ih dan pa ne možeš ovo uradit bolan bolan. Uklizavanje mekano, 3 žuta kartona, 3 gola iz slobodnog. Vodim poluvrijeme 2-0 i izgubim 3-2. Bravo nordeus, svaka vam čast. Još oni lafo ispituju Matića kako i gdje se kreću igrači kad je kod beka lopta, kad je kod veznog. Hej moji turbolupani pa vi veze nemate. Vi ježa nikad niste šutnuli a pravite ovdje lafo najjaču online igricu cccccc.

  9. #539
    Apprentice Najdox's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    Bosnia & Herzegovina
    Posts
    195
    Quote Originally Posted by vedran boca juniors View Post
    Ja sam popizdio u ligi sada golman mi se povredio sa 90% kondicije nemos vjerovat sada kad dodjem na komp ću vidjet koja ozljeda je u pitanju,interesantno je to što igrače za koje nemaš zamjenu se skoro nikad ne povrede i ne dobiju kartone,a čim kupiš zamjene za njih odma kartoni i povrede nevjerovatno...jedva sam 1-1 odigrao u ligi u 89' sam zabio gol
    PA DOKLE CETE ME JEBAT VISE SMRADOVI

    Poslano sa mog Tele2fon v5 koristeći Tapatalk
    Quote Originally Posted by munchen View Post
    Dabogda se svi ovi koji su pravili igricu udavili u Savi. Jebo ih dan pa ne možeš ovo uradit bolan bolan. Uklizavanje mekano, 3 žuta kartona, 3 gola iz slobodnog. Vodim poluvrijeme 2-0 i izgubim 3-2. Bravo nordeus, svaka vam čast. Još oni lafo ispituju Matića kako i gdje se kreću igrači kad je kod beka lopta, kad je kod veznog. Hej moji turbolupani pa vi veze nemate. Vi ježa nikad niste šutnuli a pravite ovdje lafo najjaču online igricu cccccc.


    Prva utakmica ove sezone koju nisam ispratio.
    Protivnik duplo slabiji od mog tima ...

    13'
    Fino krenulo, 0:1 za mene

    20'
    Problem, povreda golmana.

    21'
    Pošto mi se 2-3 utakmice prije povrijedio i rezervni golman, auto-izmjena mi na gol stavlja obrambenog igrača od 4 zvjezdice

    Ostatak utakmice je samo statistika...
    I da, nakon ovog poraza spao sam na drugo mjesto.

    @Jel vam sad malo lakše?

  10. #540
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by munchen View Post
    Dabogda se svi ovi koji su pravili igricu udavili u Savi. Jebo ih dan pa ne možeš ovo uradit bolan bolan. Uklizavanje mekano, 3 žuta kartona, 3 gola iz slobodnog. Vodim poluvrijeme 2-0 i izgubim 3-2. Bravo nordeus, svaka vam čast. Još oni lafo ispituju Matića kako i gdje se kreću igrači kad je kod beka lopta, kad je kod veznog. Hej moji turbolupani pa vi veze nemate. Vi ježa nikad niste šutnuli a pravite ovdje lafo najjaču online igricu cccccc.
    Ja uvek stavim uklizavanje na tvrdo, pa protivnik počne da dobija kartone...
    munchen likes this.