Page 66 of 122 FirstFirst ... 1656646566676876116 ... LastLast
Results 651 to 660 of 1217
Like Tree1572Likes

Thread: ☆ Sezona 70 - 22.Avgust ☆

  1. #651
    Pro munchen's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Tuzla
    Posts
    843
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    Sta je to druze, da ti pet sezona sa jakom ekipom ne mozes biti u prvih sedam!?!?
    Pomislicu da si na nekakvoj Nordeusovoj crnoj listi!?! nije ni cudo sto si popizdeo.
    Ne znam drug da li sam na crnoj listi ali evo dokaza. Sada vidim da sam se zeznuo. 6 sezona nisam prošao u veći nivo. Blokiro sam igricu na neko vrijeme ,vratio se 2 dana prije kraja sezone 35 i bio sam na 3. poziciji. Tako sam i završio. To ne brojim da sam igrao, tako da dok sam redovno igrao 6 sezona nisam prošao, a neću ni ovu vjerovatno, jer prvih 6 ekipa mi lagano bježi na tabeli, jedino imam isto bodova sa ekipom koja je 7. na tabeli. Ali sve ekipe koje su ispred mene su barem za Q3 lošije od mene. Evo slika:

    ☆ Sezona 70 - 22.Avgust ☆-screenshot_1.jpg
    ☆ Sezona 70 - 22.Avgust ☆-screenshot_2.jpg

  2. #652
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    Lagano..............

  3. #653
    Pro munchen's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Tuzla
    Posts
    843
    Evo ekipa koje su ispred mene i koje imaju znatno veći broj bodova od mene:
    Ove dvije ekipe mi bježe po 5 bodova na tabeli:
    ☆ Sezona 70 - 22.Avgust ☆-screenshot_3.jpg
    ☆ Sezona 70 - 22.Avgust ☆-screenshot_4.jpg

    Ova ekipa mi bježi 7 bodova:
    ☆ Sezona 70 - 22.Avgust ☆-screenshot_5.jpg

    Ova 8 bodova:
    ☆ Sezona 70 - 22.Avgust ☆-screenshot_6.jpg

    Ova 11 bodova:
    ☆ Sezona 70 - 22.Avgust ☆-screenshot_7.jpg

    I sve ove ekipe su mi nanijele poraze. Imam 5 poraza u ligi i svih 5 je od ovih ekipa !Usput hebem nordeusu opet mamu i čestitam košarkašima Srbije na zasluženoj pobjedi nad Špancima. Mislim da ova ekipa Srbije uz Španiju i Francusku lagano može do prvaka Evrope. Mada nikada ne smijete otpisati Litvance .

  4. #654
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    @ munchen

    vidim i ne znam sta da kazem. s jedne strane greota da batalis klub i preuzmes drugi a s druge ako se taj maler nastavi...
    Last edited by lespa; 09-05-2015 at 07:26 PM.
    munchen and Macva FC like this.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  5. #655
    Pro munchen's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Tuzla
    Posts
    843
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    @ munchen

    vidim i ne znam sta da kazem. s jedne strane greota da batalis klub i preuzmes drugi a s druge ako se taj maler nastavi...
    Ma vjeruj da me evo sad zaboli šta će da bude dalje. Za 4 dana kada potpišem ugovor sa tokenima unaprijed, do tad ću vjerovatno ispast i iz lige prvaka, i onda samo laganica. Jednom na dan uđem samo zato što sam predugo vremena izgubio na ovoj igrici. Vidim kako sam igrao, uzvratim poklone, popravi moral ili oporavim igrača ako je povrijeđen i finish . Nek se nastavlja ovaj maler koliko hoće, ha ya.

  6. #656
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Pa tako ja radim, sto manje ulazis u igricu bolje prolazis . Samo opusteno, hoce oni tako da se nakace i da miniraju. Mene su dve sezone urnisali, ja mislim 12 i 13 a ista fora kao i tebi sad, jbg
    munchen likes this.

  7. #657
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Quote Originally Posted by NTNK View Post
    Sve stoji ali za Zivkovica nikako...mali balavac koji je umislio da je igracina...
    Uveo bih zakon da igraci iz Srbije ne smeju da napustaju zemlju doo svoje 25 godine...tako bi liga bila bolja i posle bi se prodali za vece pare...
    Ma svi bi mi uveli nesto slicno ali od toga nista pa vise ne valja ni mastati. I mal Vlasic je poceo malo solirati ali tako je to sa mladim igracima, treba ih istrpjeti. Ne znam zasto to kazes za Zivkovica, imaj u vidu da mali nije uopce imao odmora a najveci problem je bio sto je u Bjelorusij fulao dva cistaca..ostalo po meni sve ok, u uzvratu su svi podbacili, nije mali tolki problem po meni

    Quote Originally Posted by lespa View Post
    @ Ilok

    vidim da pratis desavanja u srpskom fudbalu, pa da ti napisem moje vidjenje cele price:
    u Zvezdi su se od odlaska Dzajica 2004. godine smenjivale barabe kojima je jedini cilj da uvecaju svoje licno bogastvo a to sto se Zvezdi uvecava dug stoli ih bojko! Oni preko politicara dobiju sponzorstvo nekog javnog preduzeca ( NIS Skundric, Telekom) kad se proda igrac podele pare i to je to. To sto si napisao da Zvezda krene sa mladima i polako da smanjuje dug od te price nema nista. Taj ljudski talog ima podrsku politicara tj. politicari dobijaju procenat od cele price i to je to.
    Slicna prica je u Partizanu s tim sto je tamo malo bolja situacija, jer tamo vazi princip da mi ukrademo za sebe ali daj ipak malo i klub da dobije nesto. Trenutno je u toku proces smanjivanja uticaja Zahavija na FK Partizan dakle da menadzeri nove ekipe u Partizanu budu glavni a ne Zahavi.
    Ali, Partizan je recimo u zadnjih 10-15 godina prodao dosta igraca za sasvim solidne cifre za razliku od Zvezde pa da su bar ostavili klub na pozitivnoj nuli ne klub je navodno u minusu desetak miliona evra. STRASNO!
    Ali kakva drzava tako i sve ostalo.
    Znam prijatelju sve i za ovog Zahavija koji ce se oparit i na Zivkovicu..

    A za Zvezdu mi je zao, najbolji stadion, velika proslost, najveca baza navijaca na Balkanu a nikako da naleti netko pa da porade malo i izadju iz tih dugova..

    Quote Originally Posted by Macva FC View Post
    Sto manje gledas, bolje prolazis. Ja zadnjh 7 nisam pratio i svih 7 dobio. haaaaa
    Da to i ja primjetio

    Inace kup sam odma ispao, u Ligi prvaka smo prosli dalje sa 1.mjesta, a u ligi smo 1



    Ovo je momcad, ista kao prosle sezone samo nam je tu MC Garcia jedini novi

    Shadow likes this.
    Sezona 27, Level 27


  8. #658
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173


    Biće teško na balkancu uzeti ligu
    Ali zato kup lagano xD


  9. #659
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Quote Originally Posted by munchen View Post
    Evo ekipa koje su ispred mene i koje imaju znatno veći broj bodova od mene:
    Ove dvije ekipe mi bježe po 5 bodova na tabeli:
    Click image for larger version. 

Name:	Screenshot_3.jpg 
Views:	22 
Size:	66.5 KB 
ID:	53205
    Click image for larger version. 

Name:	Screenshot_4.jpg 
Views:	22 
Size:	67.6 KB 
ID:	53206

    Ova ekipa mi bježi 7 bodova:
    Click image for larger version. 

Name:	Screenshot_5.jpg 
Views:	22 
Size:	66.9 KB 
ID:	53207

    Ova 8 bodova:
    Click image for larger version. 

Name:	Screenshot_6.jpg 
Views:	22 
Size:	69.8 KB 
ID:	53208

    Ova 11 bodova:
    Click image for larger version. 

Name:	Screenshot_7.jpg 
Views:	23 
Size:	67.9 KB 
ID:	53209

    I sve ove ekipe su mi nanijele poraze. Imam 5 poraza u ligi i svih 5 je od ovih ekipa !Usput hebem nordeusu opet mamu i čestitam košarkašima Srbije na zasluženoj pobjedi nad Špancima. Mislim da ova ekipa Srbije uz Španiju i Francusku lagano može do prvaka Evrope. Mada nikada ne smijete otpisati Litvance .
    hahaha Španjolska,Srbija,Hrvatska i Litva eventualno Francuzi i možda Nijemci ali tih 6 repki će vodit bitku i sigurno bit u 1/4 finalu

    Poslano sa mog Tele2fon v5 koristeći Tapatalk
    munchen likes this.

  10. #660
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Quote Originally Posted by Macva FC View Post
    Pa tako ja radim, sto manje ulazis u igricu bolje prolazis . Samo opusteno, hoce oni tako da se nakace i da miniraju. Mene su dve sezone urnisali, ja mislim 12 i 13 a ista fora kao i tebi sad, jbg
    Siniša ovaj tvoj sistem ne pratnje sam iskušao i jebalo majku u pravu si,nisam pratio i 3-1 pobijedio glatko nema jebene logike ni malo ajd da gubim dok ne pratim pa OK realno ali Nordeus kontra radi

    Poslano sa mog Tele2fon v5 koristeći Tapatalk