Page 65 of 122 FirstFirst ... 1555636465666775115 ... LastLast
Results 641 to 650 of 1217
Like Tree1572Likes

Thread: ☆ Sezona 70 - 22.Avgust ☆

  1. #641
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Evo ga ceo kostur


    Idemooooooooooooooooooooo
    MNK Kaskada, munchen and PepG like this.
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  2. #642
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    A evo i moje lige

    I 7 uzastopna pobeda

    Idemooooooooooooooooooooo
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  3. #643
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Sutra baš težak dan jer osim lige prvaka igram i mnogo bitnu ligašku utakmicu protiv drugoplasiranog:

    Jedini poraz imam od predzadnje ekipe Selo Stepen. Mnogo se više mučim sa slabijim ekipama nego ekipama iz vrha tabele, tako u kupu protiv 2 levela jačeg FC Brdo (prvi tim na 7-9*) ispao sam samo zbog gola u gostima i u LP AC Dictator 78 (6-8*) koji je level jači nije bio nikakav problem. Baš to nema logike, al eto igramo igru dalje jer smo navučeni

  4. #644
    Pro munchen's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Tuzla
    Posts
    843
    Oj jebem mrtvom nordeusu sve redom. Ajde banujte me sa foruma, boli me kurac više. Pa ovo je jednostavno nepodnošljivo. Ponovo lagano vodim 0-1 protiv buranije kao što vi kažete i 85' minut zatvorena konekcija, vratim se u igru tekma završila 1-1 i to piše da sam primio gol u 80' minuti. Svaku tekmu imam posjed, imam šanse i kao i u prošlim sezonama nikog ne mogu dobit. Ne znam šta da radim. Mijenjao sam ekipu, potpisivao unaprijed ugovore za tokene, ništa ne pomaže. Evo 11 sezona za redom ne mogu da pređem level 26. par sezona je igrica bila blokirana ali sigurno 5 sezona imam najjaču ekipu u ligi i ne mogu završiti na jebenom 7. mjestu. Pa jebem vam mater kako ste samo glupi ko kurac.

  5. #645
    Pro munchen's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Tuzla
    Posts
    843
    Pošto sam potpisao ugovore za tokene da ulazim svaki dan, i sponzorske one ugovore takođe da ulazim svaki dan i potpisujem ga, a i jer imam naviku da ulazim svako jutro u iste stvari, ulazit ću ujutro na top11, vidjeti kako sam igrao jučerašnju utakmicu, podijeliti skil poene, uzvratiti poklone, i toliko će me bolit kurac da li ću ovu, i ne znam koliko još sezona proći taj level 26 ili ne. Znači skockam neku ekipicu i zaboli me qrac koji ću završiti. A najvjerovatnije da kada mi isteknu ovi ugovori, da ću kao Mačva da potpišem ono unaprijed i nek se onda jebu i nordeus i moja ekipa .
    Last edited by munchen; 09-05-2015 at 05:45 PM.

  6. #646
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Sinisa tvoja fora sa ne pratnjom i kod mene uspjeva,znaci ligu nisam pratio i pobjedio sam 3-1 podjenakog protivnika e jebem ti sve i logiku
    Macva FC, munchen and MNK Kaskada like this.

  7. #647
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Sto manje gledas, bolje prolazis. Ja zadnjh 7 nisam pratio i svih 7 dobio. haaaaa
    munchen likes this.

  8. #648
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Quote Originally Posted by munchen View Post
    Oj jebem mrtvom nordeusu sve redom. Ajde banujte me sa foruma, boli me kurac više. Pa ovo je jednostavno nepodnošljivo. Ponovo lagano vodim 0-1 protiv buranije kao što vi kažete i 85' minut zatvorena konekcija, vratim se u igru tekma završila 1-1 i to piše da sam primio gol u 80' minuti. Svaku tekmu imam posjed, imam šanse i kao i u prošlim sezonama nikog ne mogu dobit. Ne znam šta da radim. Mijenjao sam ekipu, potpisivao unaprijed ugovore za tokene, ništa ne pomaže. Evo 11 sezona za redom ne mogu da pređem level 26. par sezona je igrica bila blokirana ali sigurno 5 sezona imam najjaču ekipu u ligi i ne mogu završiti na jebenom 7. mjestu. Pa jebem vam mater kako ste samo glupi ko kurac.
    Sta je to druze, da ti pet sezona sa jakom ekipom ne mozes biti u prvih sedam!?!?
    Pomislicu da si na nekakvoj Nordeusovoj crnoj listi!?! nije ni cudo sto si popizdeo.
    Najdox and munchen like this.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  9. #649
    Pro munchen's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Tuzla
    Posts
    843
    Quote Originally Posted by Macva FC View Post
    Sto manje gledas, bolje prolazis. Ja zadnjh 7 nisam pratio i svih 7 dobio. haaaaa
    Ma samo da mi isteknu ovi ugovori za tokene. Isto to ću da uradim

  10. #650
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    ☆ Sezona 70 - 22.Avgust ☆-37.png