Page 63 of 122 FirstFirst ... 1353616263646573113 ... LastLast
Results 621 to 630 of 1217
Like Tree1572Likes

Thread: ☆ Sezona 70 - 22.Avgust ☆

  1. #621
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    Šta radite bre vi, kad vam igrači tako pocrkaju? Ja ne znam kad sam poslednji put počeo utakmicu, a da mi svi igrači u prvih 11 nemaju minimum 95% kondicije...
    Isto i meni...............

  2. #622
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    Pa što ulaziš preko mob aplikacije...
    Ma bre vidi povredu 16 dana.

  3. #623
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    Jos jedna ponuda u nizu.............od 0 tokena.
    ☆ Sezona 70 - 22.Avgust ☆-screenshot_101.jpg

  4. #624
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    Vazna pobeda u ligi i sad smo drugi:
    ☆ Sezona 70 - 22.Avgust ☆-screenshot_102.jpg☆ Sezona 70 - 22.Avgust ☆-screenshot_103.jpg
    Sančez dominira
    ☆ Sezona 70 - 22.Avgust ☆-screenshot_104.jpg☆ Sezona 70 - 22.Avgust ☆-screenshot_105.jpg☆ Sezona 70 - 22.Avgust ☆-screenshot_106.jpg
    munchen likes this.

  5. #625
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by Top El View Post
    Ma bre vidi povredu 16 dana.
    Pa bolje 16 nego 3-4...

  6. #626
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    Danas i zvanicno pocinje 40 Evrobasket koji se odrzava u 4 zemlje Francuskoj,Nemackoj,Hrvatskoj i Letonije,tako da zelim da podrzim nase momke do zlata na ovom Evrobasket,a komsijama da pozelim barem prolaz grupe......
    NTNK and Aleksandar Ilok like this.

  7. #627
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    5 povreda u 2 dana, od toga 4 na treningu!!!

    ☆ Sezona 70 - 22.Avgust ☆-finger.jpg

  8. #628
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    pazite idiotariju potpisem prvi put akademca dam 12 tokena i idem ga trenirat da ga prodam/ostavim ovisi kako ce napredovat i prvo istezanje 13 dana povreda,oporavim ga odma i opet idem istezanje i lik 16 dana povreda u pola minute 30 CRVENIH u vjetar pa nemojte me jebat 2 istezanja znaci u nizu 13 pa 16 dana NA JEBENOM ISTEZANJU lik 18 god akademac nikad u zivotu nisam akademca tog uzimao za tokene i sad prvog i odma sranje e moj NORDEUS
    lespa, munchen, Najdox and 1 others like this.

  9. #629
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Veco poslao glavni mrgud igre



    Oprostite sto cu sada da trolam, ali nije da niste navikli ali da komentiram nesto sto ste pre par dana komentirali.

    Veco Lokomotiva vs Dinamo odnos je jedinstven, nema takvog primjera u svijetu i Loksa po svim parametrima ne bi smjela uopce igrati u prvoj ligi, to ne da je filijala vec filijalcina, klub koji samo postoji da sluzi Dinamu. Ne da mi se ljudima ovdje sad objasnjavati ali takvo nesto nema ni u Srbiji definitivno, mada filijale postoje, ali ovo je nesto sasvim drugo, tko zeli saznat ima dosta toga na netu.

    Sto se tice Srbije, moje skromno misljenje je da bi Zvezda trebala da krene put Hajduka, ovo sto rade nije hebeno normalno, rezultati ionako pate a oni slabo otplacuju dugovanja koja su koliko ja znam 56 mil..treba maksimalno kroz zestoki marketing ukljuciti navijace da pomognu u sanaciji dugova, onako kako radi Hajduk, okreniti se svojoj omladinskoj skoli i ne dovoditi skupe igrace, da to je malo dulji put ali jedini ispravan. Mladi igraci kad zablistaju, lakse ces ih prodati, a jednom kad se saniraju dugovi, imat ces dobru omladinsku skolu i neces morati prodavati na prvu ozbiljnu ponudu.

    A tko kaze da bas tad nece biti rezultata? Pogledajte Hajduk, ok prvi u ligi nece biti ali to nema veze sa nogometom...ove sezone su usli sa iznimno mladom momcadi, najmladjom u Europa ligi, prosli 3 prepreke i u zadnjoj ispali samo zato jer se trener ponijeo kukavicki, u ligi su 3 boda iza Dinama, igraju im mladi igraci a ja garantiram da na ovim prostorima nema boljeg od malog Vlasica, jedino Zivkovic iz Partizana...

    Zvezda u ogromnim dugovima a dovlaci skupe igrace i nikad nista ne naprave, to nije put kojim ce se izvuci iz dugova, Gasprom i njegovi novci su samo mazanje ociju.

    I moje misljenje je da se sve cini da Zvezda bude prva, politika je ovaj put na njihovoj strani, moram reci da neke sudacke odluke na korist Zvezde nisam vidio ni u nasoj zabokrecini od lige. Jedino sto ne znam, da li je i uprava Partizana, ova nova..dosla na celo kluba da Zvezda bude prva ili nije..mada nisam sklon teorijama zavjera nikako, zasad ipak mislim da su samo nesposobni...

    Jer ovo sto su ove sezone napravili Partizanu je hebeni kriminal...toliko malo je trebalo da se udje u LP, samo da se doveo jedan stoper i netko, bilo tko, tko ce zamjeniti Petrovica koji je ne rupa, vec rupetina...od prodaje igraca se dobro zaradilo, samim prolaskom Steaue je kapuno vise od 5 mil eura, moglo se uloziti u dva, tri dobra igraca i Liga prvaka bi donijela novih 14 mil E...zasto to nisu napravili, ja ne znam...

    Koeficijent Partizana je u velikoj banan..sljedece sezone se brise koeficijent od prije 5 sezona i jako je lako moguce da Partizan ne bude nositelj ni u zadnjem pretkoli Europa lige sto je dosada bio, a da ne pricam o LP.

    Da bi se to sprijecilo, u veoma teskoj grupi u Europa Ligi, potrebno je 5 bodova minimalno da skupi..i opet uprava nije napravila neke znacajnije poteze, dovedeno je 4 igraca od kojih se samo za Stevanovica iz Torina, moze rec da je pojacanje..drugi su samo potencijali..doduse nisam upoznat bas sa Lekovicem...

    Partizanu zelim srecu u Europi, a Zvezdi da bude pametnija i krene duljim ali boljim putem..jer kako pjevaju navijaci Hajduka...Ima jedna duga cesta...

    NTNK slazes li se sa mnom?
    Sezona 27, Level 27


  10. #630
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    Sve stoji ali za Zivkovica nikako...mali balavac koji je umislio da je igracina...
    Uveo bih zakon da igraci iz Srbije ne smeju da napustaju zemlju doo svoje 25 godine...tako bi liga bila bolja i posle bi se prodali za vece pare...
    munchen and Branko Klikovac like this.