Page 80 of 122 FirstFirst ... 3070787980818290 ... LastLast
Results 791 to 800 of 1217
Like Tree1572Likes

Thread: ☆ Sezona 70 - 22.Avgust ☆

  1. #791
    Pro PepG's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    965
    U naredna 2 kola dve najbitnije utakmice u sezoni protiv 2.i 3. velika prilika da se odlepimo

    MNK Kaskada likes this.

  2. #792
    Pro PepG's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    965
    Quote Originally Posted by MIT Nenad View Post
    Pobedjivao sam bez napadaca i to sa ne raspolozenim igracima, i dobio bunker dostignuce.
    Izgleda da iako imas najbolju ekipu u Ligi, moras da padnes jednu utakmicu.
    Tako da mogu da se kladim da do kraja sezone necu izgubiti ni jednu vise.
    Prihvati da bez obzira na kvalitet tvoje ekipe mozes u ligi kiksnuti od svakog ko ima normalnu formaciju, bez razbacanih igraca po pozicijama ili golmanom u polju dakle i od najgore ekipe jer to se i desava u realnosti i mora da ti se to na neki nacin vrati, tako sto ce i tvoji konkurenti kiksnuti ili ces ti nekad nadigrati mnogo jaceg od sebe... onaj ko to ne moze da prihvati samo ce se nervirati u nedogled
    MNK Kaskada likes this.

  3. #793
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    Ja ne smatram da znam sve o igrici samo iznosim svoje utiske i to cu nastaviti da radim jer kao sto Aca Ilok napisa ovde pre dve veceri to i jeste svrha foruma.
    Nisam ni mislio druže na tebe nego na sve nas ovdje koji s vremena na vrijeme se nerviramo zbog nerealnosti igre, daj da malo spustimo loptu i da ne podižemo tenzije, tek sad sam saznao da je bilo i bana ovdje jer se zaoštrilo neprotrebno. A teško ti možeš vidjet realnu sliku sa moje utakmice kada sam stavio samo pregled i ništa više, fali statistika, ocjene, kvalitet momčadi, rezultat iz prve utakmice, forma jedne i druge momčadi. Previše nepoznatih u jednačini, a svaka je bitna. Nisam znao da je tvoj klub onaj Franco Baresi, pa sam te slučajno obrisao, ako možeš pošalji zahtjev ponovo.

  4. #794
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by PepG View Post
    Jel sa crvenim strelicama?
    Da...
    MNK Kaskada and PepG like this.

  5. #795
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Quote Originally Posted by MNK Kaskada View Post
    Nisam ni mislio druže na tebe nego na sve nas ovdje koji s vremena na vrijeme se nerviramo zbog nerealnosti igre, daj da malo spustimo loptu i da ne podižemo tenzije, tek sad sam saznao da je bilo i bana ovdje jer se zaoštrilo neprotrebno. A teško ti možeš vidjet realnu sliku sa moje utakmice kada sam stavio samo pregled i ništa više, fali statistika, ocjene, kvalitet momčadi, rezultat iz prve utakmice, forma jedne i druge momčadi. Previše nepoznatih u jednačini, a svaka je bitna. Nisam znao da je tvoj klub onaj Franco Baresi, pa sam te slučajno obrisao, ako možeš pošalji zahtjev ponovo.
    Nemam vise taj klub jer sam prekrsio pravilo fejsbuka o koriscenju imena poznate licnosti. Fejsbuk je deaktivirao nalog i baj baj AC Milan. A taman sam nabavio dva dresa Milana i poceo da razvijam klub. Jebiga.

    Evo link za novi klub pa ko hoce neka me doda:
    www.facebook.com/profile.php?id=100009910126579
    MNK Kaskada likes this.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  6. #796
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Baš me krenulo sa ozljedama u posljednja 3 dana, evo samo jučer 2 ozljede:


  7. #797
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    ☆ Sezona 70 - 22.Avgust ☆-butd10.png

    Tukli smo drugoplasiranog 4-0 i preskočili ga na tabeli, ali je prvi nedostižan... Nije toliko jak, koliko ga rese i koliko mi ne možemo da se pojačamo 18 dana... Na aukciji skoro da uopšte nema napadača i štopera, samo veznjaci i golmani, i to po desetak... Kao da sam stigao do vrha servera...

    ☆ Sezona 70 - 22.Avgust ☆-17.jpg

    Sutra protiv dvanaestog...

    ☆ Sezona 70 - 22.Avgust ☆-18.jpg
    munchen and MNK Kaskada like this.

  8. #798
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    Ja ne smatram da znam sve o igrici samo iznosim svoje utiske i to cu nastaviti da radim jer kao sto Aca Ilok napisa ovde pre dve veceri to i jeste svrha foruma.
    Tako je brate, to jeste svrha foruma.

    Nego u ligi smo prvi, danas igramo sa 2.plasiranim, necemo moci pratiti a nadamo se bar bodu



    U ligi prvaka smo u cetvrtfinalu

    munchen and MNK Kaskada like this.
    Sezona 27, Level 27


  9. #799
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Quote Originally Posted by Aleksandar Ilok View Post
    Tako je brate, to jeste svrha foruma.

    Nego u ligi smo prvi, danas igramo sa 2.plasiranim, necemo moci pratiti a nadamo se bar bodu



    U ligi prvaka smo u cetvrtfinalu

    oooooooo Aco sine razmeti vratio si se u stilu ko Čačić na mjesto izbornika
    Aleksandar Ilok and Shadow like this.

  10. #800
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Quote Originally Posted by vedran boca juniors View Post
    oooooooo Aco sine razmeti vratio si se u stilu ko Čačić na mjesto izbornika
    Nemoj brate ko Cacic..bit ce ovako

    Steppenwolf and Shadow like this.
    Sezona 27, Level 27


Page 80 of 122 FirstFirst ... 3070787980818290 ... LastLast