Page 89 of 122 FirstFirst ... 3979878889909199 ... LastLast
Results 881 to 890 of 1217
Like Tree1572Likes

Thread: ☆ Sezona 70 - 22.Avgust ☆

  1. #881
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    @ kaskada
    Pa ti ces biti prvak pet kola pre kraja lige. Svaka cast.
    MNK Kaskada likes this.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  2. #882
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Quote Originally Posted by Shadow View Post
    Vedrane sada ćeš reći da je tvoja pobeda ovde realna
    A što ne bi bila realna, ja sam jedan od onih menadžera koji tvrde da je formacija i taktika sastavni dio ove igre. Neko će reći da je samo bitno izvesti najjači sastav na teren ali ja se tu neću složiti. V formacija uglavnom igra na kontre i zato je dobro staviti ofsajd zamku jer nema AMC, a još jedna mana kod V je ta da je veliki prostor izmedju bekova i krila i čak ako igra kroz sredinu nemože mnogo da napravi sa jednim napadačem. Evo još nerealnih rezultata:


  3. #883
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    @ kaskada
    Pa ti ces biti prvak pet kola pre kraja lige. Svaka cast.
    Ma nisam ja toliko jak, jedino je ekipa StarS jača za 2 igrača. Ostali su dosta ujednačeni ali za 4-5 igrača slabiji i dosta neefikasne formacije i taktike. Ja sam krenuo u sezonu da igram sa uskim dijamantom i V formacijom al sam brzo shvatio da neću daleko dogurat. Dosta dugo sam tražio po internetu koju taktiku da igram u formaciji 4-1-3w-2 jer je do ove sezone nikad nisam igrao, prva utakmica kupa i pobjeda nad 2 levela jačom ekipom i tad sam odlučio da ću da igram sa tom formacijom do kraja.

    Vidim ti si mnogo efikasniji, svaka čast tebi. Ja ne pamtim da sam imao 2 igrača sa preko 20 golova.

  4. #884
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Poštujem to što veruješ u formaciju, ja nisam neki vernik u to. Ja ne prilagođavam formaciju protivniku već prilagođavam igračima koje posedujem. Ali nisam pucao na to. Već na to da se masa igrača žali na nerealnost, a kada ti igrači pobede jačeg onda dođu i kažu to je taktika, formacija, preko krila i sl.
    Ništa konkretno upućeno tebi ali većina tako opravdava svoje uspehe i neuspehe

  5. #885
    Pro PepG's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    965
    Quote Originally Posted by Shadow View Post
    Poštujem to što veruješ u formaciju, ja nisam neki vernik u to. Ja ne prilagođavam formaciju protivniku već prilagođavam igračima koje posedujem. Ali nisam pucao na to. Već na to da se masa igrača žali na nerealnost, a kada ti igrači pobede jačeg onda dođu i kažu to je taktika, formacija, preko krila i sl.
    Ništa konkretno upućeno tebi ali većina tako opravdava svoje uspehe i neuspehe
    Upravo tako 👍
    Shadow likes this.

  6. #886
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Sve isti igrači, po nekoliko puta u sezoni... Pa jbt dokle više...

    ☆ Sezona 70 - 22.Avgust ☆-36.png

  7. #887
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Još jedna povreda, sledeći klik... Stigli smo do brojke 14, a ima još 8 dana...

    ☆ Sezona 70 - 22.Avgust ☆-37.png

  8. #888
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Quote Originally Posted by Top El View Post
    Ja bi bas voleo vas u cetvrt-finalu jer bi vas sa ovakvom nasom igro razbili minimum 20 razlike ali kako stvari stoje vi ispadate od Ceske koja ima dobru ekipu............
    Mlad si naucices.. Naime nasi susreti su ti kao Zvezda - Partizan Dinamo -Hajduk, puna je naboja i tu nema veze koji si na ljestvici, kako si igrao tekmu prije itd..svi ste mislili i da ce na F4 Regionalne lige biti Srpsko finale pa smo gledali Cedevitu i Cibonu i to raspadnutu Cibonu.

    Ponavljam Srbija je kvalitetnija, bolja, jaca, ali uvijek postoji ono ali...ja bas imam dobar osjecaj da vas mozemo maznuti, a ako ne Boze moj, neka bolji pobijede, ali ni malo se ne bi cudio da mi pobijedimo jer sam se nagledao svega i svacega i nista me ne moze iznenaditi..

    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    Ja držim level+2 cene... Možda bi trebalo da povećam za 1...
    Nemoj se ogranicavat, svako kolo povecavaj cijene pa vidi kako ce biti, ja sam 29 level a cijene su mi 61 level, dalje nisam ni gledao, jer sam zaboravio ali sad cu povecavati opet da vidim dokle ide.
    Sezona 27, Level 27


  9. #889
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Quote Originally Posted by Shadow View Post
    Poštujem to što veruješ u formaciju, ja nisam neki vernik u to. Ja ne prilagođavam formaciju protivniku već prilagođavam igračima koje posedujem. Ali nisam pucao na to. Već na to da se masa igrača žali na nerealnost, a kada ti igrači pobede jačeg onda dođu i kažu to je taktika, formacija, preko krila i sl.
    Ništa konkretno upućeno tebi ali većina tako opravdava svoje uspehe i neuspehe
    I ja se sa tim slazem i to naveliko..strasno me nervira kad se cvili nad mnogim rezovima, a kad se pobijedi jaci onda se radi o super menadjeru...sve mi je jasno, zato mene nikad neces vidjeti da cvilim, imao sam par epizoda gdje sam stvarno gubio zivce, al generalno prilagodio sam se igri.
    Sezona 27, Level 27


  10. #890
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Jos jedna uvjerljiva pobjeda, i korak smo blize naslovu.



    Shadow and munchen like this.
    Sezona 27, Level 27


Page 89 of 122 FirstFirst ... 3979878889909199 ... LastLast