Page 95 of 122 FirstFirst ... 45859394959697105 ... LastLast
Results 941 to 950 of 1217
Like Tree1572Likes

Thread: ☆ Sezona 70 - 22.Avgust ☆

  1. #941
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    haha 30 razlike
    Sezona 27, Level 27


  2. #942
    Pro PepG's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    965
    Prvi put u zivotu gledam Cesku u kosarci

  3. #943
    Pro PepG's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    965
    Jesu oni toliko jaki ili vi jos spavate jbt

  4. #944
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by Top El View Post
    E taj David Sprouel je pre 3 sezone bio kod mene uzeo sam ga kao nordegana sa 18 god i prodao sam ga sa 19,koja slucajnost da zavrsi kod tebe........
    Dobar je Sproule, odličan, nije trebalo da ga prodaješ... 20 utakmica, 11 golova, 6 asistencija, 7.75 prosečna ocena, a nije vođa tima...

  5. #945
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Kako kaze jedna reklama, Hrvatska je zemlja kosarke, kosarka nam je u krvi..je morgen.

    Moze li mi netko tko vise od mene prati reprezentacije, reci da li je Srbija ikad bila organizator ili suorganizator nekog natjecanja?
    Ja sam doslovno dan prije prvenstva saznao da se kod nas igra, nije bilo marketinga, nije bilo nicega, cak se i pisalo o tome, atmosfera je bila nikakva, ko u kazalistu.

    Sta reci, imamo zvijezdice koje kad treba ne pokazu sta mogu i znaju. Kako je moguce da Saric skoro cijelu utakmicu nema kosa.

    Sta rec, gubitnicki mentalitet je i dalje tu, svjetski smo prvaci u prijateljskim utakmicama, na turnirima smo koma
    Shadow likes this.
    Sezona 27, Level 27


  6. #946
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    Vi pre svakog veceg takmicenja se svrstavate u favorite i ciljate medalju i onda dodje hladan tus...........

  7. #947
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    Quote Originally Posted by Aleksandar Ilok View Post
    Kako kaze jedna reklama, Hrvatska je zemlja kosarke, kosarka nam je u krvi..je morgen.

    Moze li mi netko tko vise od mene prati reprezentacije, reci da li je Srbija ikad bila organizator ili suorganizator nekog natjecanja?
    Ja sam doslovno dan prije prvenstva saznao da se kod nas igra, nije bilo marketinga, nije bilo nicega, cak se i pisalo o tome, atmosfera je bila nikakva, ko u kazalistu.

    Sta reci, imamo zvijezdice koje kad treba ne pokazu sta mogu i znaju. Kako je moguce da Saric skoro cijelu utakmicu nema kosa.

    Sta rec, gubitnicki mentalitet je i dalje tu, svjetski smo prvaci u prijateljskim utakmicama, na turnirima smo koma

    Bili smo organizatori 2005 Eurobasket koji je prosao neslavno sa najacim timom smo doziveli debakl protiv Francuza u osmini-finala,neki kazu da je trebalo utakmice da igramo u areni a mi smo igrali u NS spens...................ja sam vasu repku pratio na pripremnim utakmicama i jako me nerviraju oni glupi komentatori na hrt koji misle da ste Amerika..........

  8. #948
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    Quote Originally Posted by PepG View Post
    Prvi put u zivotu gledam Cesku u kosarci
    Nisu oni tolika nepoznanica u kosarci...............ako si pratio mogao si videti da im igra vas bivsi igras Shilb kao i sjajnik Satoranski koji ume malo i da uprska stvari i da pretera sa asistencijama kao i Vesely koji je igrao u Partizanu tu se afirmisao otisao u NBA gde nije dobijao pravu sansu i prosle godine se vratiu u Evropu tacnije u Fenerbahce...Prica se da se vraca vec ove sezone u NBA posle eurobasketa........
    PepG likes this.

  9. #949
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    Dobar je Sproule, odličan, nije trebalo da ga prodaješ... 20 utakmica, 11 golova, 6 asistencija, 7.75 prosečna ocena, a nije vođa tima...
    Pa kod tebe je dobar kod mene je bio bas los a i doslo mu je vreme za prodaju.........

  10. #950
    Pro PepG's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    965
    Quote Originally Posted by Top El View Post
    Nisu oni tolika nepoznanica u kosarci...............ako si pratio mogao si videti da im igra vas bivsi igras Shilb kao i sjajnik Satoranski koji ume malo i da uprska stvari i da pretera sa asistencijama kao i Vesely koji je igrao u Partizanu tu se afirmisao otisao u NBA gde nije dobijao pravu sansu i prosle godine se vratiu u Evropu tacnije u Fenerbahce...Prica se da se vraca vec ove sezone u NBA posle eurobasketa........
    Ma znam igrace sve to stoji ali kao reprezentaciju nisam ih upamtio ranije

Page 95 of 122 FirstFirst ... 45859394959697105 ... LastLast