Page 17 of 108 FirstFirst ... 715161718192767 ... LastLast
Results 161 to 170 of 1077
Like Tree1169Likes

Thread: ☆ Sezona 71 - 20.Septembar ☆

  1. #161
    Pro PepG's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    965
    Quote Originally Posted by MNK Kaskada View Post
    Šta je pio taj tvoj pomoćnik i zapravo za koga on navija. hahahahhahah e moj nordeuse na kojim si ti drogama
    Ma pijan 100% dacu mu jos jednu priliku u revansu da se izlupeta a posle otkaz
    MNK Kaskada likes this.

  2. #162
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Kup nisam pratio, al nije loše na gostovanju kod 49 levela, Mansilla (Godzilla) me spasio.










  3. #163
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,540
    PepG, je l' čitaš ti nekad poruke na forumu ili fejsu?

  4. #164
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,540
    ☆ Sezona 71 - 20.Septembar ☆-celtic9.png

    Odličan dan za Kelte... Dve pobede, u Ligi protiv boranije i u Kupu u gostima...

    ☆ Sezona 71 - 20.Septembar ☆-10.jpg
    ☆ Sezona 71 - 20.Septembar ☆-11.jpg

  5. #165
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,540
    ☆ Sezona 71 - 20.Septembar ☆-butd10.png

    Polovičan učinak danas... Prvo tesna pobeda u Ligi, a onda poraz u Kupu od boranije...

    ☆ Sezona 71 - 20.Septembar ☆-12.jpg
    ☆ Sezona 71 - 20.Septembar ☆-13.jpg

  6. #166
    Pro munchen's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Tuzla
    Posts
    843
    @Steppenwolf interesuje me buraz kako ti imaš vremena da vodiš tri tima ? I to svi timovi guraju daleko u ligi prvaka i kupu, što znači da nekad imaš i po 6 utakmica na dan. I pored tih utakmica ti si pratiš bukvalno svaki detalj svakog igrača iz tih timova. Ne znam koliko imaš godina, čime se inače baviš u životu ali evo svaka ti čast majke mi. Ja jedva stignem da pratim ovaj svoj tim, još sam u gipsu evo pola mjeseca, samo ležim . #SamoSloboda

  7. #167
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,540
    Quote Originally Posted by munchen View Post
    @Steppenwolf interesuje me buraz kako ti imaš vremena da vodiš tri tima ? I to svi timovi guraju daleko u ligi prvaka i kupu, što znači da nekad imaš i po 6 utakmica na dan. I pored tih utakmica ti si pratiš bukvalno svaki detalj svakog igrača iz tih timova. Ne znam koliko imaš godina, čime se inače baviš u životu ali evo svaka ti čast majke mi. Ja jedva stignem da pratim ovaj svoj tim, još sam u gipsu evo pola mjeseca, samo ležim . #SamoSloboda
    Šta mi je teško da pratim utakmice, namestim alarm na fonu da zvoni 5 minuta pred utakmicu, koja traje 8 minuta... 6x8=48 minuta, plus 30-ak minuta dnevno da sredim statistiku... Mnogo manje ja vremena trošim na igru, nego što ti pretpostavljaš...

    Btw, smorno je voditi 3 tima, i dva je previše, ali da sam vodio samo Belgrade United, verovatno bi se samo nervirao i nikad ništa ne bi osvojio... Ovako, nekad ovoji Partizan, nekad Celtic
    Last edited by Steppenwolf; 09-23-2015 at 10:14 PM.

  8. #168
    Pro PepG's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    965
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    PepG, je l' čitaš ti nekad poruke na forumu ili fejsu?
    Odgovorio sam ti
    Steppenwolf likes this.

  9. #169
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    Ma nema to veze... Ja sam jednu celu sezonu odigrao sa levonogim DC DR na levom beku, van pozicije...
    zar je moguće da u celoj sezoni na aukciji nisi mogao da nađeš DL igrača?
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  10. #170
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,540
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    zar je moguće da u celoj sezoni na aukciji nisi mogao da nađeš DL igrača?
    Pojavilo se možda par levih bekova, matoraca, al' moraš da blejiš 2 sata dok se aukcija ne završi...
    lespa likes this.

Page 17 of 108 FirstFirst ... 715161718192767 ... LastLast