Page 67 of 108 FirstFirst ... 1757656667686977 ... LastLast
Results 661 to 670 of 1077
Like Tree1169Likes

Thread: ☆ Sezona 71 - 20.Septembar ☆

  1. #661
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    Quote Originally Posted by t11_fan View Post
    @Top El
    Mislim da je on i u formacijskoj prednosti osim taktičke, iskreno ne vjerujem da ćeš išta napraviti s tako jako ofenzivnom formacijom. Po mom mišljenju to bi imalo efekta protiv slabijeg tima jer bi tvoji veznjaci na račun razlike u kvaliteti kontrolirali vezni red.
    Mislio sam ti preporučit 3142 ali vidim da ti je obrana slabija karika tako da ću prepustit druge da kažu svoje.
    Moje brojno stanje (kad igram LP pa koristim sva 22 mjesta) bude uglavnom ovakvo:
    2 golmana obavezno
    7-8 braniča, obavezno 4+ DC-a
    8-10 veznih, od toga bar 3xMC i minimalno 1 krilo po strani.
    3-4 ST
    Ja kad sam se skroz zatvarao tj. igrao bunker sa 6 u odbrani,mentalitet vrlo odbranbeni,na kontra napade primao sam po 3,4,5 komada.

  2. #662
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Quote Originally Posted by Top El View Post
    Ja kad sam se skroz zatvarao tj. igrao bunker sa 6 u odbrani,mentalitet vrlo odbranbeni,na kontra napade primao sam po 3,4,5 komada.
    Ja izbjegavam vrlo obrambeni i vrlo napadački ment. To koristim nekad u zadnjih 10min utakmice kad sam ili ja ili protivnik očajan da postigne gol. To su previše riskantne formacije za igrat cijelu utakmicu jer ili ostaviš previše prostora protivniku na terenu da tebe napadne ili ostaviše mu previše prostora za kontranapad.
    Ex top eleven player


  3. #663
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    Na kraju ce ipak biti kako odluci Random!

  4. #664
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Quote Originally Posted by Top El View Post
    Na kraju ce ipak biti kako odluci Random!
    i dalje si karakter svaka cast

    ja sa ovom divljom formacijom

    DL-DC-DR DML-DMR MC-MC AML-AMR ST pobjedio 4-2 u ligi ova moja krila popizdila ljudi moji trpaju ko ludi danas,ako bude faul onda SUVI to resi
    t11_fan likes this.

  5. #665
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,540
    Quote Originally Posted by vedran boca juniors View Post
    siroko 4-1-3-2 jel tako to znam i ja hahaha rekao sam za navedenu divlju formaciju to sto testiram danas,reko ako moze Bayern pa mogu i ja i gle također sam utrpo 5 komada nevjerovatno,hvala Guardiola
    Ne... usko, sa 3 MC, crvene strelice na bekovima i srednjem MC...

  6. #666
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,540
    Quote Originally Posted by t11_fan View Post
    Ja izbjegavam vrlo obrambeni i vrlo napadački ment. To koristim nekad u zadnjih 10min utakmice kad sam ili ja ili protivnik očajan da postigne gol. To su previše riskantne formacije za igrat cijelu utakmicu jer ili ostaviš previše prostora protivniku na terenu da tebe napadne ili ostaviše mu previše prostora za kontranapad.
    Pa ja igram onu nebulozu od formacije sa dva štopera, vrlo napadački...

  7. #667
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    Pa ja igram onu nebulozu od formacije sa dva štopera, vrlo napadački...
    Kakve su to onda kalkulacije u toj igri, pojma nemam
    Ex top eleven player


  8. #668
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Pa kako ćeš drugačije sa 2dc

    Poslano sa mog Tele2fon v5 koristeći Tapatalk

  9. #669
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,540
    ☆ Sezona 71 - 20.Septembar ☆-butd10.png

    Opet dve povrede na utakmici, protiv boranije koju sam tukao 15-0 u prvom delu sezone... Prvo se povredio najbolji igrač Karatziolis i tako nije povećao golgetersi učinak, a na kraju se povredio i njegova zamena, štoper Ožegović, najjači štoper kog imam u timu, ne i najbolji... Tim sastavljen od 10 stokilaša i jednim regularnim igračem, sa samo jednim igračem na poziciji, ostalo sve crveni trouglovi, plavio mi je ozbiljne probleme u prvom delu utakmice... ML na poziciji napadača je pokušao da probije jedno 5-6 puta, bezuspešno... Pitam se šta bi bilo da je regularan igrač od jedno 4-5 zvezdica... MC na golu je imao čak 5 odbrana, što je mnogo, mnogo je... Toliko moji golmani nemaju odbrana po utakmici... I kao šlag na tortu, još jedna povreda na treningu, posle utakmice... Deja vu...

    ☆ Sezona 71 - 20.Septembar ☆-5.jpg
    ☆ Sezona 71 - 20.Septembar ☆-6.png

    ☆ Sezona 71 - 20.Septembar ☆-4.png

  10. #670
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Jučer meni 3-0 zbog nedostatka igrača a danas ga Mesa 12-1 nasapunja, sutra derbi sa Kaskadom bit će tesko

    Poslano sa mog Tele2fon v5 koristeći Tapatalk

Page 67 of 108 FirstFirst ... 1757656667686977 ... LastLast