Page 5 of 108 FirstFirst ... 345671555105 ... LastLast
Results 41 to 50 of 1077
Like Tree1169Likes

Thread: ☆ Sezona 71 - 20.Septembar ☆

  1. #41
    Pro munchen's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Tuzla
    Posts
    843
    Bem ti ovakvo pojačanje. Dovedem ga i lik odma dobije crveni karton, iako mi je uklizavanje na mekano. Serem se i na nordeus kad dopuste da se tako lagano dobije crveni ako je uklizavanje mekano. Vraćam uklizavanje na tvrdo. Barem svaku tekmu povrijedim protivničkog igrača a nema kartona. To samo može u top11 ! #SamoSloboda

    ☆ Sezona 71 - 20.Septembar ☆-screenshot_4.jpg

    Pojačanja za sada:

    ☆ Sezona 71 - 20.Septembar ☆-screenshot_1.jpg
    ☆ Sezona 71 - 20.Septembar ☆-screenshot_2.jpg
    ☆ Sezona 71 - 20.Septembar ☆-screenshot_3.jpg

  2. #42
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    Quote Originally Posted by PepG View Post
    Neka.... neka se raduju jos malo, ubedjen sam da mi mozemo biti jos jaci u narednim godinama nikako slabiji i sve ce to doci na naplatu jednog dana jer ovo nije fudbal nama je kosarka u krvi... puna podrska za ovaj tim od mene!
    Ma kad Spanicima ode ova generacija a to je verovatno za 2 god nece ni grupu prolaziti,a sto se tice nas sad nam ostaje kvalifikacije za Rio i daj boze da se plasiramo,puno nam je falio Marijanovic to se osetilo i protiv Litvanije i protiv Francuske.Valjda ce ga sledece leto San Antonio pustite..Zelim igracima i strucno stabu da pozelim srecu u svojim klubovima i da sledece leto ostvarimo misiju zvanu Rio!
    PepG likes this.

  3. #43
    Pro PepG's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    965
    Bravo legendo 300 golova za samo jedan klub

    lespa likes this.

  4. #44
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Je l' to Toti navija za Srbiju?

    ☆ Sezona 71 - 20.Septembar ☆-toti.jpg

  5. #45
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    auu kako me nervira

    dao sam ponude za cetiri igraca a samo jedan menadzer mi je prodao a za ostale moram da cekam da iscuri 24h.
    stvarno, sto neko skoro napisa ovde ( cini mi se Vedran) treba da ubace opciju da kad damo ponudu da mozemo i da je otkazemo.
    A mozes jos nesto..naci te ljude na fejsu i pitati ih..neki odgovore, neki ne..ali bar probas, moras se ponasati menadjerski

    Ja sam sebe tako spasio cekanja dosta puta
    lespa likes this.
    Sezona 27, Level 27


  6. #46
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    Je l' to Toti navija za Srbiju?

    Click image for larger version. 

Name:	Toti.jpg 
Views:	35 
Size:	25.3 KB 
ID:	54023
    Reakcija na trojku Teodosica......

  7. #47
    Pro munchen's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Tuzla
    Posts
    843
    Ljudi, ja ne znam da li je to slučaj i kod vas, ali kod mene se nije primijenio level menadžera. Prošlu sezonu sam bio level menadžera 27, a nivo kluba 26. Sada se nivo kluba povećao na 27, dok je nivo menadžera ostao isti :S. Da li je to samo kod mene ili je i kod ostalih ??? #SamoSloboda

  8. #48
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Quote Originally Posted by munchen View Post
    Ljudi, ja ne znam da li je to slučaj i kod vas, ali kod mene se nije primijenio level menadžera. Prošlu sezonu sam bio level menadžera 27, a nivo kluba 26. Sada se nivo kluba povećao na 27, dok je nivo menadžera ostao isti :S. Da li je to samo kod mene ili je i kod ostalih ??? #SamoSloboda
    Jesi preuzimao novi klub pa tako nivo kluba ti niži od nivoa menadžera? Ako je to slučaj onda jasno da ti se nivo menadžera nemože povećat dok se ne izjednače ti nivoi (valjda, nisam nikad preuzimao novi klub). A možda si ti na nekom stranom serveru na najvišem levelu?

  9. #49
    Pro munchen's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Tuzla
    Posts
    843
    Preuzeo sam klub prije par sezona, blokirao igricu jednu sezonu ja mislim, to je bila pretprošla ako se ne varam. A nisam znao da se moraju izjednačiti nivoi. To je onda razlog, hvala na odgovoru ! #SamoSloboda

  10. #50
    Rookie UnlockeR's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    62
    Procitao sam negde od nsretkovic-a i Shadow-a da stalno pred kraj sezone kupujete free agente od 3 zvezdice, da smanjite kvalitet tima, pa da dobijete slabije protvnike u ligi. Da li to stvarno deluje, i da li moze npr. dan/dva pred pocetak sezone, dok nam ne daju jos timove za ligu?

Page 5 of 108 FirstFirst ... 345671555105 ... LastLast