Page 55 of 108 FirstFirst ... 545535455565765105 ... LastLast
Results 541 to 550 of 1077
Like Tree1169Likes

Thread: ☆ Sezona 71 - 20.Septembar ☆

  1. #541
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    cekaj napravim zadnjeg dana sezone profil na FB, prvog dana sezone me ti ili neko iz grupe pozove da igram t11...
    neko je na forumu pisao ( cini mi se Aca Ilok) da na tim novim profilima moramo svi da stavimo da smo iz istog grada da bi upalilo?
    Pa tako nešto možemo stavit svi Srbija i Beograd pa kasnije promjenis
    lespa and munchen like this.

  2. #542
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    ☆ Sezona 71 - 20.Septembar ☆-fkp8.png

    Evo još jednog dokaza koliko je igra postala nebulozna... Pošto nisam imao šansu da prođem dalje u LŠ, sklepao sam formaciju sa samo 2 štopera, sve ostalo na protivničkoj polovini, plus, oba krila igrači van pozicije (žuti trougao)... I čak 5 rezervista u timu, a među njima i token free omladinac od 2 zvezdice... I šta se desi? Pobeda od 5-2... A ja se tu mozgam sa fromacijama i taktikom, k'o budala... Pošto mi prvi u ligi beži 9 bodova, do kraja sezone igram ovako...

    ☆ Sezona 71 - 20.Septembar ☆-60.jpg
    ☆ Sezona 71 - 20.Septembar ☆-61.jpg
    lespa and Shadow like this.

  3. #543
    Pro PepG's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    965
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    cekaj napravim zadnjeg dana sezone profil na FB, prvog dana sezone me ti ili neko iz grupe pozove da igram t11...
    neko je na forumu pisao ( cini mi se Aca Ilok) da na tim novim profilima moramo svi da stavimo da smo iz istog grada da bi upalilo?
    Ko god da te pozove sa balkanskog servera i ako udjes preko tog pozivajuceg linka 100% si na balkanu... povezao sam ja 6 profila(svi balkan) ali su mi naknadno jedan prebacili na svetski ne znam zasto ali nije bitno
    lespa likes this.

  4. #544
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    Duvajte orhideje vi iz nordeusa sunce vam žarko!
    Last edited by Shadow; 10-02-2015 at 08:09 PM.

  5. #545
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    auu koji maler: u 7. minutu se povredi MR( 5 dana ) u 73. minutu se povredi njegova zamena MR ( sest dana ). ode 30 kofera. presela mi pobeda u prvenstvu.

    ☆ Sezona 71 - 20.Septembar ☆-capture-141.jpg
    MNK Kaskada and munchen like this.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  6. #546
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Top El lakše malo sa vređanjem

  7. #547
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    Quote Originally Posted by Shadow View Post
    Top El lakše malo sa vređanjem
    Skupilo mi se malo,pa sam morao.

  8. #548
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    Evo imam ja jedan dobar predlog za Nordeus neka lepo izbace prodavnicu kluba iz igrice,prakticno nista novo nema i nesluzi nicemu..
    Molim moderatore foruma da proslede ovu moju poruku dalje!To je jedan od mojih predloga,pa ako moze...............

  9. #549
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Quote Originally Posted by Top El View Post
    Evo imam ja jedan dobar predlog za Nordeus neka lepo izbace prodavnicu kluba iz igrice,prakticno nista novo nema i nesluzi nicemu..
    Molim moderatore foruma da proslede ovu moju poruku dalje!To je jedan od mojih predloga,pa ako moze...............
    Meni je bilo čudno da iako je počela (već davno) nova sezona u stvarnom nogometu i izašle nove garniture, oni ove nikako ne uklanjaju iz ponude. Prije su ih stavljali na akciju prije povlačenja iz ponude. Ne samo da ne stavljaju nove službene, nego nema novih ni "običnih" niti premium garnitura.
    Ex top eleven player


  10. #550
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    Quote Originally Posted by t11_fan View Post
    Meni je bilo čudno da iako je počela (već davno) nova sezona u stvarnom nogometu i izašle nove garniture, oni ove nikako ne uklanjaju iz ponude. Prije su ih stavljali na akciju prije povlačenja iz ponude. Ne samo da ne stavljaju nove službene, nego nema novih ni "običnih" niti premium garnitura.
    Pa kad su lopuze,Dinkic je za njih mala maca sta ovi rade.