Page 54 of 108 FirstFirst ... 444525354555664104 ... LastLast
Results 531 to 540 of 1077
Like Tree1169Likes

Thread: ☆ Sezona 71 - 20.Septembar ☆

  1. #531
    Pro munchen's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Tuzla
    Posts
    843
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    nije ti laka liga. ovaj aek fc 10-ti a ekipa mu uopste nije losa.
    Sve ekipe, ali sve su sličnog kvaliteta. Od prve do zadnje ekipe su svi skoro istog rejtinga. Eto sutra igram protiv zadnje ekipe sa tabele, a ekipa ima sve igrače sa 5* i skaute. Ima jaču ekipu od moje, samo eto što nije aktivan. Al' kako god ja sutra gubim bodove sa njima, smijem se kladit . #SamoSloboda

  2. #532
    Pro munchen's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Tuzla
    Posts
    843
    Quote Originally Posted by vedran boca juniors View Post
    Baš to ,zato mesa ja i asmir krećemo od nule

    Poslano sa mog Tele2fon v5 koristeći Tapatalk
    Evo i ja sam zainteresovan, pa javite kada budete to htjeli da pravite, da i ja napravim profil, pa se nadam da ćemo svi upast u isti server, da bude malo zanimljivije igrat igru, malo zanimljivije će biti i ovdje na forumu nadam se . #SamoSloboda

  3. #533
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    ☆ Sezona 71 - 20.Septembar ☆-butd10.png

    7-2 u poslednjem kolu LŠ i prolaz dalje kao prvi u grupi...

    ☆ Sezona 71 - 20.Septembar ☆-57.png

  4. #534
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    ☆ Sezona 71 - 20.Septembar ☆-butd10.png

    Još jedna u nizu nebuloznih utakmica... Tim sa samo jednim regularnim igračem na desnom beku, ostalih 10 sve stokilaši... I samo još 2 igrača na familijarnim pozicijama (DC na DL i DMC na DC), ostalih 8 igrača van pozicije... Golman u napadu, a napadač na golu... I na kraju samo 3-0...

    ☆ Sezona 71 - 20.Septembar ☆-55.jpg
    ☆ Sezona 71 - 20.Septembar ☆-56.jpg

  5. #535
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Quote Originally Posted by munchen View Post
    Evo i ja sam zainteresovan, pa javite kada budete to htjeli da pravite, da i ja napravim profil, pa se nadam da ćemo svi upast u isti server, da bude malo zanimljivije igrat igru, malo zanimljivije će biti i ovdje na forumu nadam se . #SamoSloboda
    Zadnji dan sezone napravi novi profil na FB a na prvi dan sezone pravimo tim ako imaš tim na BALKANserveru posalji si zahtjev na novi pa ćemo svi bit BALKANSKI server i igramo bez skidanja kofera i tokena
    munchen likes this.

  6. #536
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    P.S. nemojte si divlja imena profila davat jer će ih nakon par dana Facebook ugasit i tako vas sjebat

    Poslano sa mog Tele2fon v5 koristeći Tapatalk

  7. #537
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Baš bih voleo da vidim tu utakmicu u kojoj AMC blokira 50% šuteva... A meni se to događa po ko zna koji put ove sezone, sada od 20 šuteva, 10 blokira AMC... Ne blokira MC koji je tu blizu ili DMC koji je ispred mojih MC...

  8. #538
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    To ti je realno ako se Nordeus pita,zar nisi vidio koliko šuteva Ibra blokira kad igra amc

    Poslano sa mog Tele2fon v5 koristeći Tapatalk

  9. #539
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Quote Originally Posted by vedran boca juniors View Post
    P.S. nemojte si divlja imena profila davat jer će ih nakon par dana Facebook ugasit i tako vas sjebat

    Poslano sa mog Tele2fon v5 koristeći Tapatalk
    cekaj napravim zadnjeg dana sezone profil na FB, prvog dana sezone me ti ili neko iz grupe pozove da igram t11...
    neko je na forumu pisao ( cini mi se Aca Ilok) da na tim novim profilima moramo svi da stavimo da smo iz istog grada da bi upalilo?
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  10. #540
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    ☆ Sezona 71 - 20.Septembar ☆-fkp8.png

    Japanac Yano je odigrao 100 utakmica za crno-bele... Vrlo bitan šraf na levom boku, u osvajanju triple krune pre dve sezone i titule prošle sezone...

    ☆ Sezona 71 - 20.Septembar ☆-58.png