Page 56 of 108 FirstFirst ... 646545556575866106 ... LastLast
Results 551 to 560 of 1077
Like Tree1169Likes

Thread: ☆ Sezona 71 - 20.Septembar ☆

  1. #551
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    A kad ih pitas da ubace garnituru nekog kluba prospu pricu kako treba da potpisuju neke ugovore sa klubom i kako treba da im odobri klub..Ej zamisli mozgova pa koji klub nebi pristao na to ako ovu igricu igraju ljudi sirom sveta samim tim klub se afrimise,ali glupi nordeus je previse glup...
    t11_fan likes this.

  2. #552
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    Ako budu slucajno ubacili garnituru kluba,a da ovi ne znaju tuzice ih mozda?=????? haahahha pa koji klub nebi pristao na to,pa ajte zajebavajte vi nekog drugog......

  3. #553
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Nije to samo tako ugovori se sklapaju i naravno nije to samo tako i jedni i drugi bi zaradili naravno i tu nastaje problem,naravno timovi poput Chelsea,Reala,Barce će pristati jer se prodaju ko ludi bar Barca i Real zbog Specijalnog će stavit blues prije ili poslje,dok recimo od Bayerna,Milana,Boce Juniors ne ubacuju jer Bavarci ne žele se uopće zajebavat sa balkancima a od CABJ da i ne spominjem iako će im novi dresovi biti odlični,sada sve zavisi i kakvi su ugovori potpisani i na koliko dugo,sta sadrže i ostalo...ali to je pitanje za ljude u nordeusu a ne ove Yanove na supportu

    Poslano sa mog Tele2fon v5 koristeći Tapatalk

  4. #554
    Pro munchen's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Tuzla
    Posts
    843
    Quote Originally Posted by PepG View Post
    Ko god da te pozove sa balkanskog servera i ako udjes preko tog pozivajuceg linka 100% si na balkanu... povezao sam ja 6 profila(svi balkan) ali su mi naknadno jedan prebacili na svetski ne znam zasto ali nije bitno
    To je odlično onda, neko mora da ima server na balkancu, sve nas pozove i svi smo tu. Samo da nas pozove sa tog nekog profila koji nije prvi level,sa kojim neće igrat od nule, jer kada nas pozove mi faktički postajemo njegovi novaci i on na startu zaradi tokena hahaha šalim se bjež . Odo da pijem, da se zagrijem za današnji meč, Sloboda - Olimpic. Idemoooooo. #SamoSloboda

  5. #555
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173


    Na balkancu prošli na penale

  6. #556
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Ja nemogu ni na zebri proc bez trolanja

    Poslano sa mog Tele2fon v5 koristeći Tapatalk
    t11_fan and MNK Kaskada like this.

  7. #557
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    U LP ispao jer nisam pratio pa me baš dotukao. Neznam šta je problem al imam utisak da ekipa u LP igra sa pola snage. Vjerovatno trebam ukinuti bonuse u ligi da bi bolje igrali u LP.

    Trebao sam V stil da igram protiv njegove 3-5-2, al nisam stigao na utakmicu. Inače nemam se šta žalit, protivnik po mjeri.

    Stvarno mi nije jasno zašto igram mnogo lošije u ligi prvaka nego u ligi, iako protivnici isti.

  8. #558
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Rastemo
    3 ligaške pobjede danas za sva 3 tima, glavni je trenutno 2., Celtic 3. a Clermont, čije kolo nije kompletirano, 4. na ljestvici lige. Celtic je jedini ostao u LP i sutra igra 1/8 finala. Jučer je poražen 3-1 kod kuće u LP u utakmici za prvo mjesto pa je grupu završio kao drugi.
    Ex top eleven player


  9. #559
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Quote Originally Posted by MNK Kaskada View Post
    ..... Stvarno mi nije jasno zašto igram mnogo lošije u ligi prvaka nego u ligi, iako protivnici isti.
    E slično se i meni događalo sa Celticom, mislim posljednje sezone pred ovu moju "pauzu" od Top Eleven-a, samo obrnut scenario.
    Celtic je uništavao sve u grupi LP a u ligi nije se mogao približit zoni promocije, stalno je bio ispod 7. mjesta. Prestao igrat prije kraja sezone. Iako ima uspjeh u povijesti na igrici zapisan, ne znam točno koja je to sezona.
    MNK Kaskada likes this.
    Ex top eleven player


  10. #560
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Posljednjih nekoliko ligaskih utakmica:

    Steptown 7


    Celtic Warriors


    Real Zaragoza


    F.K. Kladerevo


    Još uvijek prvi, nadam se da neće biti neki niz loših utakmica.