Page 42 of 108 FirstFirst ... 3240414243445292 ... LastLast
Results 411 to 420 of 1077
Like Tree1169Likes

Thread: ☆ Sezona 71 - 20.Septembar ☆

  1. #411
    Rookie
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Rotterdam, Netherlands, Netherlands
    Posts
    91
    Nastavak dominacije u kupu

    U sledecem kolu je realno da ispadnemo jer nas ocekuje protivnik veci level.
    U ligi smo bar na kratko zaseli na 1.mesto

    Sutra u LS nas ocekuje eventualna potvrda prvog mesta protiv najjaceg tima u grupi na domacem terenu. Probacemo na posed da odigramo sto je do sada donosilo rezultata protiv jacih ekipa, 4-5-1 ili 4-1-4-1
    Pozdrav svima

    Sent from my Lenovo A680_ROW using Tapatalk

  2. #412
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    ☆ Sezona 71 - 20.Septembar ☆-celtic9.png

    Jedva protiv 12. na tabeli... Spasio nas je ST Agyekum sa klupe, koji je prinudno ušao umesto povređenog DMC Filipovića...

    ☆ Sezona 71 - 20.Septembar ☆-17.jpg
    ☆ Sezona 71 - 20.Septembar ☆-18.png

    Prvi je kiksnuo, pa smo sada samo bod zaostatka za naslednikom...

    ☆ Sezona 71 - 20.Septembar ☆-19.jpg
    lespa likes this.

  3. #413
    Pro PepG's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    965
    Kup:
    Steppenwolf likes this.

  4. #414
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    Kup lagan prolaz,liga opet kiks................
    ☆ Sezona 71 - 20.Septembar ☆-screenshot_194.png☆ Sezona 71 - 20.Septembar ☆-screenshot_193.jpg☆ Sezona 71 - 20.Septembar ☆-screenshot_195.jpg
    Steppenwolf and lespa like this.

  5. #415
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    PSG:











    Šteta za kup bar smo u ligi izdržali

  6. #416
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    Duzan sam vam ostao rezultate prethodnih par kola.

    Prvenstvo

    Toplo-hladno...2.mesto u ligi sutra derbi protiv 1.





    Kup

    Ispali smo bas jadno...nema veze...



  7. #417
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Iako sam danas instalirao novu verziju flash playera i sat na kompjuteru mi se automatski namješta preko interneta, i dalje imam problema s krivim odbrojavanjem do isteka aukcije na Opera pretraživaču. Npr. otvorim TE, odmah prebacim na transfere, imam igrača na listi želja, ističe aukcija za 1 minutu; kad vrijeme inicijalne runde dođe do 0:00, onda još moram čekat 3-5 sekundi da krene 1. runda. Ako sačekam 4-5min bez osvježavanja stranice do sljedeće aukcije, tad je odstupanje drastično.
    Na Chromeu i Mozilli su aukcije uglavnom točne u djelić sekunde, a i nakon 6-7min bez osvježavanja odstupanje bude oko sekunde.
    Baš me zanima da li i vi imate sličnih problema s Operom ili je to samo kod mene slučaj.
    Mislim da sam i ranije pisao o tim problemima, ne sjećam se, sad sam se nadao da ću novom verzijom playera to ukloniti.
    Ex top eleven player


  8. #418
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Quote Originally Posted by t11_fan View Post
    Iako sam danas instalirao novu verziju flash playera i sat na kompjuteru mi se automatski namješta preko interneta, i dalje imam problema s krivim odbrojavanjem do isteka aukcije na Opera pretraživaču. Npr. otvorim TE, odmah prebacim na transfere, imam igrača na listi želja, ističe aukcija za 1 minutu; kad vrijeme inicijalne runde dođe do 0:00, onda još moram čekat 3-5 sekundi da krene 1. runda. Ako sačekam 4-5min bez osvježavanja stranice do sljedeće aukcije, tad je odstupanje drastično.
    Na Chromeu i Mozilli su aukcije uglavnom točne u djelić sekunde, a i nakon 6-7min bez osvježavanja odstupanje bude oko sekunde.
    Baš me zanima da li i vi imate sličnih problema s Operom ili je to samo kod mene slučaj.
    Mislim da sam i ranije pisao o tim problemima, ne sjećam se, sad sam se nadao da ću novom verzijom playera to ukloniti.
    Ja nemam na Operi te probleme a jesi uskladio satove na igri i ovaj na kompu meni je prije stekalo pa mi Mesa reko da to napravim i sada mi OK,a ako si i to napravio pa steka onda neznam do čega je

  9. #419
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    @ wolf

    sa Seltikom igraš zanimljivu ligu. koliko je aktivnih menadžera?
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  10. #420
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    jedan lik na forumu pita za savet po kom igraču da nazove stadion pa se dvoumi između tri igrača. zanimljiva ideja. možda i ja uradim isto.
    šteta što nema u igrici kao u pravom fudbalu da potpišemo sa sponzorom ugovor o imenu stadiona. dobijemo tokene i onda biramo kako bi potrošili ( infrastruktura, novi igrač, koferi).
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

Page 42 of 108 FirstFirst ... 3240414243445292 ... LastLast