Page 41 of 108 FirstFirst ... 3139404142435191 ... LastLast
Results 401 to 410 of 1077
Like Tree1169Likes

Thread: ☆ Sezona 71 - 20.Septembar ☆

  1. #401
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Ove sezone je loše krenuo, al ima alternativa, uskoro seli na klupu a sledece sezone u prodaju

    Sent from my C1505 using Tapatalk

  2. #402
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Quote Originally Posted by MNK Kaskada View Post
    HAHAHA. Ko fol mi puštaš u ligi a klupa ti jača od mog prvog tima. Što se tiče LP ništa nije gotovo.
    Naravno da ti pustam bolje da ti uzmes ligu nego neki jazavac,a u LP nemoj ni pomišljati o tituli

  3. #403
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Quote Originally Posted by vedran boca juniors View Post
    Naravno da ti pustam bolje da ti uzmes ligu nego neki jazavac,a u LP nemoj ni pomišljati o tituli
    Razmišljam o duploj kruni

  4. #404
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Quote Originally Posted by MNK Kaskada View Post
    Razmišljam o duploj kruni
    Radje prestani da nebi bez obje ostao ako se uozbiljim
    MNK Kaskada likes this.

  5. #405
    Pro munchen's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Tuzla
    Posts
    843
    Kao što sam jučer rekao da ću danas da izgubim od najlosije ekipe u ligi to se i desilo. Tko ne vjeruje nek nađe moj post. Lik igra sa nelegalnom formacijom sa 3 igrača van svoje pozicije i pobijedi me 2-1. Pobjedonosni gol je postigao u 89' minuti. Ja znam da se svakom desi ovakav period kad gubi od ovakvih ekipa, ali meni se to dešava evo 7 sezona, najmanje 4 put u sezoni. Hebo ih ova igrica u pakaš više. Svaka ekipa koja nema boda u ligi, prve bodove osvoji protiv mene. Tko poznaje te momke iz nordeusa nek ih pozdrav i kaže im da imaju najjaču igricu i igricu koja je najbliža realnom svijetu nogometa, oca mi. #SamoSloboda

  6. #406
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    ☆ Sezona 71 - 20.Septembar ☆-fkp8.png

    Posle 3 uzastopne titule, ova sezona je počela jako loše... U napadu kidamo, ali nam je odbrana nesigurna... Dali smo čak 14 golova više od prvog, a on neporažen u 8 utakmica...

    ☆ Sezona 71 - 20.Septembar ☆-12.jpg

    Danas 6-0 protiv boranije...
    Ilić - 1 gol i 4 asistencije...
    Aloui - 4 gola...
    Istanbali - 1 gol i 1 asistencija sa klupe...


    ☆ Sezona 71 - 20.Septembar ☆-11.jpg

  7. #407
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Ova igra je teško smeće postala pa jel ovi iz nordeusa uopće igraju top11 ja sad na mobu pratim tekmu i moj igrač na 17-18 metara od protivnikovog gola i frajer vraća loptu na moju polovinu i to ne jednom već par puta a gol sam primio iz mrtvog coska kroz 3 moja igrača pa nemojte me jebat molim vas ili sredite sranje od igre ili ugasite

    Poslano sa mog Tele2fon v5 koristeći Tapatalk
    munchen and Sole94 like this.

  8. #408
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    ☆ Sezona 71 - 20.Septembar ☆-13.jpg
    Shadow likes this.

  9. #409
    Rookie
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Rotterdam, Netherlands, Netherlands
    Posts
    91
    Sve je tacno, ja redovno pobedjujem jace, ali i gubim od slabijih. Ali i u relnom fudbalu se mnogo puta desilo da neki Stouk pobedi Mancestera.. Igram da ubijem vreme
    Nit dajem pare za igricu nit sta, cista razbibriga jer obozavam fudbal. Isto tako igram i kladionicu za 20 din cisto da bih pratio, a znam da nikad uzeti necu

    Sent from my Lenovo A680_ROW using Tapatalk
    t11_fan likes this.

  10. #410
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Ne gledam video klipove vec 3-4 sezone ali skupilo se 115 zelenih kofera i resim da castim jednog igraca da mu malo podignem kvalitet. Nije bas bilo rezona jer ne napreduje kao nekada ( 6 zvezdica, 23 god. ) ali nema veze covek je toliko dao klubu da je zasluzio. i podignem mu kvalitet sa 98 na 100 ( 60 zelenih) tako da ce moci jos ovu i sledecu sezonu da odigra u prvoj postavi i mozda jos jednu da bude rezerva. Vec sad se ucvrstio na ukupnoj statistici kao strelac i asistent kad bude dosao momenat da ga prodam imace statistiku koju niko nece dostici. Nema sta, najbolji igrac koga sam imao.

    ☆ Sezona 71 - 20.Septembar ☆-capture-135.jpg

    ☆ Sezona 71 - 20.Septembar ☆-capture-136.jpg

    ☆ Sezona 71 - 20.Septembar ☆-capture-137.jpg
    munchen and Shadow like this.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

Page 41 of 108 FirstFirst ... 3139404142435191 ... LastLast