Page 45 of 108 FirstFirst ... 3543444546475595 ... LastLast
Results 441 to 450 of 1077
Like Tree1169Likes

Thread: ☆ Sezona 71 - 20.Septembar ☆

  1. #441
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    Ubedljivom pobedom u LS smo osigurali prolaz i sada je vec sve jasno kolo pre kraja grupne faze da smo 2 zbog medjusobnog skora sa prvim.
    ☆ Sezona 71 - 20.Septembar ☆-screenshot_214.jpg☆ Sezona 71 - 20.Septembar ☆-screenshot_215.jpg
    lespa and Shadow like this.

  2. #442
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    ☆ Sezona 71 - 20.Septembar ☆-celtic9.png

    Dva nova "pojačanja" u timu... Ruski golman Djatiev i štoper Dobrić... Djatiev je već debitovao u LŠ i bio najgori na terenu...

    ☆ Sezona 71 - 20.Septembar ☆-26.png
    ☆ Sezona 71 - 20.Septembar ☆-27.png
    lespa and Shadow like this.

  3. #443
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    Što igraš visoki presing? Ja uvek treniram moje igrače i uvek su puni sa kondicijom pred utakmicu... Dodam zelene kad nisu...
    ne igram visoki presing nego sam mislio na novinu Nordeusa u vezi kondicije. evo kako mi je podeseno:

    ☆ Sezona 71 - 20.Septembar ☆-capture-139.jpg
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  4. #444
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    drugari treba mi savet.
    posto igram u sva tri takmicenja i s obzirom na to da igraci gube dosta kondicije ukinuo sam treninge nekoliko sezona unazad. da li je to pogresna odluka? Naime, da li Nordeus zbog toga tretira moju ekipu kao neuigranu, nespremnu i da li su zbog toga vece sanse da mi se povredi igrac?
    da li da ipak ubacim istezanje sa dve crtice 3-4 sata pred tekmu cisto da zadovoljim formu?
    Ne treniram ih uopce, kad sam imao puno zelenih onda sam trenirao ciljano, a prije toga i sada ih skoro nikad ne treniram, a osvajao sam sva natjecanja, dakle ne brini, nece te Nordeus tretirati kao neuigranog i nespremnog
    lespa likes this.
    Sezona 27, Level 27


  5. #445
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    ne igram visoki presing nego sam mislio na novinu Nordeusa u vezi kondicije. evo kako mi je podeseno:

    Click image for larger version. 

Name:	Capture-139.JPG 
Views:	28 
Size:	33.0 KB 
ID:	54699
    A ja i dalje mislim da svaku utakmicu trebas prouciti protivnika pa onda staviti drugacije postavke, tako ja barem radim, i ne brini nista, ponekad je visoki presing jako koristan
    lespa likes this.
    Sezona 27, Level 27


  6. #446
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    ovo prvi put vidim otac i sin u istoj ligi igraju to da je dozivit i biti s njima u istoj prostoriji hahaha
    Shadow likes this.

  7. #447
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    Što igraš visoki presing?
    Mene baš zanima kolika je otprilike razlika u kondiciji kad igraš niski i visoki presing? Kako god, ja mijenjam presing ovisno o formaciji, a najčešće ga koristim u tandemu s formacijama od 3 braniča i aktiviranom ofsajd zamkom.
    Ex top eleven player


  8. #448
    Pro PepG's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    965
    Liga sampiona:

    lespa likes this.

  9. #449
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Quote Originally Posted by Aleksandar Ilok View Post
    A ja i dalje mislim da svaku utakmicu trebas prouciti protivnika pa onda staviti drugacije postavke, tako ja barem radim, i ne brini nista, ponekad je visoki presing jako koristan
    igram vec 16 sezona ali nazalost nikad se nisam bavio detaljnije vezano za podesavanja i koja je formacija dobar counter za protivnicku formaciju iako to ima na net-u jednostavno mrzi me da se bakcem sa tim. igram dosta predvidivo u smislu da ako mi ide dobro ne diram nista osim izmene zbog zelenog kofera ili sad u zadnje vreme menjam igraca ako bas ima losu ocenu uzivo. a kad gubim menjam stavke "mentalitet" i "fokusiraj pas" i naravno formaciju u smislu ako sam krenuo sa jednim ST ubacujem jos jednog. ono sto sam poceo da praktikujem u zadnjih par sezona to je da prva postava uvek ima moral "savrseno". tripujem se da je to veoma bitno. stavke "uklizavanje" i "presing" nikad ne menjam sto je verovatno pogresno ali hebiga tako igram. ali bilo je trofeja tako da mora da nesto radim dobro.
    Aleksandar Ilok likes this.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  10. #450
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    @Lespa
    Baš zanimljivo, kod mene je obrnuto. Kad igaram, onda dosta vodim računa o formaciji, taktici i formi. Naravno da to ne garantira pobjedu, ali mogu reći da sam primjetio da je statistika uvijek na mojoj strani ili sam ujednačen protiv jačih timova. Bilo je slučajeva kad sam okrenuo rezultat u svoju korist promjenom formacije, a bilo je i neuspješnih promjena formacije, najčešće kad vodim pa idem prerano "zatvarati utakmicu" i onda izgubim rezultatsku prednost. Ja pokušavam sve što mogu, pa rezultat kakav bude, ali znam da sam sa svoje strane učinio maksimalno.
    lespa likes this.
    Ex top eleven player


Page 45 of 108 FirstFirst ... 3543444546475595 ... LastLast