Page 50 of 108 FirstFirst ... 40484950515260100 ... LastLast
Results 491 to 500 of 1077
Like Tree1169Likes

Thread: ☆ Sezona 71 - 20.Septembar ☆

  1. #491
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Quote Originally Posted by munchen View Post
    Danas smo uzeli bod na teškom gostovanju i za sada smo na 4. poziciji. Prvi nam bježi svega četiri boda. Liga je mnogo ujednačena i svaki bod je bitan. #SamoSloboda
    samo napred druze. sezone mucenja su iza tebe!
    munchen likes this.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  2. #492
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    bitna pobeda u gostima u prvenstvu i s obzirom da najblizi pratioci igraju toplo - hladno odlazak na +7. jos jedna od mnogih tekmi koje sam uzivo pratio gde u prvih 45 minuta jednu ekipu sve hoce i sve ulazi a onda u drugih 45 minuta sve ide na vodenicu druge ekipe.
    Veoma lose sam poceo crveni u 17. minutu i protivnik zabija iz penala, onda u 26. minutu primam gol i to je 2:0 za protivnika i mislio sam da je to to. jos i povreda napadaca u 56 minutu i mislio sam da gore ne moze a onda preokret i pobeda 3:2. s obzirom da sam gubio 2:0 i igrao vise od sat vremena sa igracem manje, trol rezultat u moju korist. danke Nordeus!

    ☆ Sezona 71 - 20.Septembar ☆-capture-140.jpg
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  3. #493
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Umoran sam od ove igre... ovakve... To vam je kao da nimfomanka kaže da je umorna od seksa, pa sad vi vidite koliko je sati...

  4. #494
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    Umoran sam od ove igre... ovakve... To vam je kao da nimfomanka kaže da je umorna od seksa, pa sad vi vidite koliko je sati...
    Baš to usporedba na mjestu

  5. #495
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173


    Korektan rezultat
    Moćni Gagas lepo napreduje bez ulaganja


  6. #496
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    Ubedljiva pobeda u kupu:
    ☆ Sezona 71 - 20.Septembar ☆-screenshot_217.jpg
    Shadow likes this.

  7. #497
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Tko god misli da TE frustrira, neka pogleda jednu (bilo koju) utakmicu Liverpoola... Naravno, ovo nije upućeno navijačima Redsa jer oni to znaju. Nekidan Carling Cup, preko 50 udaraca, 1 gol u 120min, danas 19 udaraca, nekoliko izglednih gol šansi, samo 1 gol i to neregularan.
    Bože sačuvaj. Sam sebe pitam šta mi to treba da se nerviram toliko puta.
    Ako ste gledali neku od njihovih utakmica ove sezone, onda ne morate ostale ni gledati, sve je to jednako, razlike u nijansama.
    Ex top eleven player


  8. #498
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Quote Originally Posted by t11_fan View Post
    Tko god misli da TE frustrira, neka pogleda jednu (bilo koju) utakmicu Liverpoola... Naravno, ovo nije upućeno navijačima Redsa jer oni to znaju. Nekidan Carling Cup, preko 50 udaraca, 1 gol u 120min, danas 19 udaraca, nekoliko izglednih gol šansi, samo 1 gol i to neregularan.
    Bože sačuvaj. Sam sebe pitam šta mi to treba da se nerviram toliko puta.
    Ako ste gledali neku od njihovih utakmica ove sezone, onda ne morate ostale ni gledati, sve je to jednako, razlike u nijansama.
    Pa ako ćemo tako zašto se onda ti isti igrači ne umaraju toliko da izgube recimo 75-80% kondicije u utakmici a možda i više jbte ispada da bi oni zadnjih 10-15 min utakmice se pokušali po terenu ili nebi igrač imao snage udarit loptu,nabacit pa ni trcat ako ćemo tako gledat,razumijem sta ti želiš reći ali i ja hoću reći da su sa kondicijom pretjerali,pa zamisli da Ronaldo,Messi,Ibra i taki izgube 80% kondicije za 75-80 min utakmice hahaha a to se na t11 dogadja ako igraš napadački i presing cijeli teren

  9. #499
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    Pogodite rezultat ovog troll meca?

    lespa likes this.

  10. #500
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Quote Originally Posted by NTNK View Post
    Pogodite rezultat ovog troll meca?

    rezultat je bio 1:1.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

Page 50 of 108 FirstFirst ... 40484950515260100 ... LastLast