Page 76 of 108 FirstFirst ... 2666747576777886 ... LastLast
Results 751 to 760 of 1077
Like Tree1169Likes

Thread: ☆ Sezona 71 - 20.Septembar ☆

  1. #751
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    @ wolf
    "Imam Ilića, specijalistu za slobodnjake u Partizanu, a juče mu je od 5 slobodnjaka u okvir gola odbranjeno 4..."

    nemoj da me teras da trazim post iz prosle sezone gde si napisao da je Ilic najzasluzniji sto je Partizan uzeo trostruku.
    Pa jeste najzaslužniji, ali to nema veze sa specijalnostima... Kad ti Nordeus namesti da nećeš dati gol, džaba ti specijalnost... Skoro je u jednoj tekmi šutirao 6 slobodnjaka, prva 3 promaši gol, sledeća 3 pogodi okvir, ali mu boranija od golmana odbrani... Pa danas je protivnik šutirao 3 slobodnjaka sa 3 različita, random igrača, bez specijalnosti i jedan je ubo...
    lespa likes this.

  2. #752
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Izvukao sam maksimum. Golman me spasio.



    Tabela:

    Bodovna razlika izmedju prvog i drugog ista kao razlika izmedju drugog i devetog.

  3. #753
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    ☆ Sezona 71 - 20.Septembar ☆-fkp8.png

    Još jedna utakmica sa dva štopera i još jedna pobeda, peta u nizu...

    ☆ Sezona 71 - 20.Septembar ☆-32.jpg
    ☆ Sezona 71 - 20.Septembar ☆-33.png
    ☆ Sezona 71 - 20.Septembar ☆-27.jpg
    Shadow likes this.

  4. #754
    Rookie UnlockeR's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    62
    Vec drugu sezonu sam u ligi sa dva kluba koja su prejaka. Mogu li nesto da uradim da ih izbegnem sl. sezone, da smanjim kvalitet tima, ili sta?
    lespa likes this.

  5. #755
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Quote Originally Posted by UnlockeR View Post
    Vec drugu sezonu sam u ligi sa dva kluba koja su prejaka. Mogu li nesto da uradim da ih izbegnem sl. sezone, da smanjim kvalitet tima, ili sta?
    mozes, kako ne. kad ti dodju akademci ( bez tokena ) zadrzi ih. skupi cetvoricu takvih i posle par sezona ce sva cetvorica imati jednu zvezdicu. ja sam to uradio i vise u Kupu ne dobijam zveri od ekipa. a i u ligi bi Nordeus trebao da te baci u slabiju grupu. ali nove igrace kupuj tek od treceg dana sezone.
    UnlockeR likes this.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  6. #756
    Rookie UnlockeR's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    62
    Treci dan sezone, to je znaci odmah nakon sto nam rasporede ligu?

  7. #757
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Quote Originally Posted by UnlockeR View Post
    Treci dan sezone, to je znaci odmah nakon sto nam rasporede ligu?
    tako je.
    UnlockeR likes this.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  8. #758
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    gledam nesto moju postavu ( nivo 2 ) i uporedjujem odnos trzisna vrednost / plata. akademac koga sam zadrzao ( sa tokenima ) ima bolji odnos TV / plata nego nordgen igraci koje sam kupio ili nordgen igraci koji se mogu naci na TL.
    Dakle, isplati se dati tokene za akademca, a ako se ispostavi da je corak proda se na aukciji...

    ☆ Sezona 71 - 20.Septembar ☆-capture-150.jpg

    ☆ Sezona 71 - 20.Septembar ☆-capture-151.jpg
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  9. #759
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    mozes, kako ne. kad ti dodju akademci ( bez tokena ) zadrzi ih. skupi cetvoricu takvih i posle par sezona ce sva cetvorica imati jednu zvezdicu. ja sam to uradio i vise u Kupu ne dobijam zveri od ekipa. a i u ligi bi Nordeus trebao da te baci u slabiju grupu. ali nove igrace kupuj tek od treceg dana sezone.
    Neće 2 akademca dovoljno utjecat na prosjek kvalitete tima. Tu treba nekoliko igrača kvalitete do 3* da bi se kvaliteta reducirala pa čak i u tom slučaju nema garancije da neće dobiti konkurenciju timova od 5*. Prošao sam to puno puta. Ako imaš prvi sastav 5* i ponekog igrača na klupi te kvalitete, eventualno možeš spustit ukupnu kvalitetu na jače 4*.
    Ex top eleven player


  10. #760
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    juce poraz u prvenstvu zbog lose taktike, ovog puta gostovanje trecem koji igra istu formaciju. Nakon promene odbrane u 3 DC-a + DMC rezultat bolji.
    pri dodeli skil poena za golmana, imam utisak da cesce nudi "igranje glavom" nego bilo koju drugu osobinu. pa dobro, Nordeuse, koliko cesto golman igra glavom na tekmi!?!

    ☆ Sezona 71 - 20.Septembar ☆-capture-153.jpg
    t11_fan and munchen like this.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

Page 76 of 108 FirstFirst ... 2666747576777886 ... LastLast