Page 80 of 108 FirstFirst ... 3070787980818290 ... LastLast
Results 791 to 800 of 1077
Like Tree1169Likes

Thread: ☆ Sezona 71 - 20.Septembar ☆

  1. #791
    Apprentice
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Sarajevo
    Posts
    246
    ☆ Sezona 71 - 20.Septembar ☆-qewfgiv.jpg

    Koja ludnica na tabeli

  2. #792
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Idem na stražu sedam dana pa zbog slabog signala sumnjam da ću moći da ulazim. Srećno svima pa se čujemo narednog četvrtka

  3. #793
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Prvi puta nakon pauze od TE imam 2 tima na vodećim pozicijama, glavni i Celtic . Clermont je 3. sa 4 boda zaostatka iza vodećeg. Graf rasta mojih timova na ljestvici je jači od rasta duga RH
    Ex top eleven player


  4. #794
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Quote Originally Posted by t11_fan View Post
    Prvi puta nakon pauze od TE imam 2 tima na vodećim pozicijama, glavni i Celtic . Clermont je 3. sa 4 boda zaostatka iza vodećeg. Graf rasta mojih timova na ljestvici je jači od rasta duga RH
    Ništa ajd ti za premijera cupaj nas iz ove močvare da nemoram selit u Irsku

  5. #795
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Quote Originally Posted by vedran boca juniors View Post
    Ništa ajd ti za premijera cupaj nas iz ove močvare da nemoram selit u Irsku
    Mogu isčupat tim iz močvare, ali nisam kompetentan da izvučem državu iz močvare. Zato se Ćaća iz Remetinca vraća On će prodati svoju privatnu imovinu i mi ćemo odmah izać iz krize
    Što baš u Irsku? Ima i drugih država dobrog bdp-a i životnog standarda: Austrija, Njemačka, Švicarska, Luxemburg...
    Ex top eleven player


  6. #796
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    ☆ Sezona 71 - 20.Septembar ☆-celtic9.png

    Miloš Filipović je napustio klub za 2 tokena... PepG, ne znam koji će ti on sada pred kraj sezone, a prvi si na tabeli... Kad sam ti ga nudio na početku sezone, rekao si da nećeš da se trošiš ove sezone...

    ☆ Sezona 71 - 20.Septembar ☆-38.png

  7. #797
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    citam malo english forum i povela se polemika kako brdo stvari uopste nema uticaja na igricu. ne znam, ko ce biti kapiten, visina kod igraca, specijalnosti, raspored skil poena po osobinama itd itd...
    ajde sa nekim stvarima se mogu sloziti kao ko ce biti kapiten ili da su neke spec. bezveze ali igram 16-tu sezonu i ipak mislim da je udaranje glavom, korneri i slobodnjaci nesto sto utice na igru tima. Pa, mislim ako su u pravu onda je to bezobrazluk od Nordeusa da trazi od menadzera 40 - 50 skil poena za spec. a da to nema uticaja na igru.
    I jos nesto, ti likovi su u onda u fazi do koje ja jos nisam stigao, smatras da veliki deo podesavanja je samo sminka a igras igricu i dalje!?!?!!?
    ja kad bi verovao u to, to bi mi totalno ubilo draz gledanja aukcija ( visina, koju nogu koristi, raspored poena po osobinama, da li ima spec.) samo udjem na aukciju i lupim token bez gledanja.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  8. #798
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    citam malo english forum i povela se polemika kako brdo stvari uopste nema uticaja na igricu. ne znam, ko ce biti kapiten, visina kod igraca, specijalnosti, raspored skil poena po osobinama itd itd...
    ajde sa nekim stvarima se mogu sloziti kao ko ce biti kapiten ili da su neke spec. bezveze ali igram 16-tu sezonu i ipak mislim da je udaranje glavom, korneri i slobodnjaci nesto sto utice na igru tima. Pa, mislim ako su u pravu onda je to bezobrazluk od Nordeusa da trazi od menadzera 40 - 50 skil poena za spec. a da to nema uticaja na igru.
    I jos nesto, ti likovi su u onda u fazi do koje ja jos nisam stigao, smatras da veliki deo podesavanja je samo sminka a igras igricu i dalje!?!?!!?
    ja kad bi verovao u to, to bi mi totalno ubilo draz gledanja aukcija ( visina, koju nogu koristi, raspored poena po osobinama, da li ima spec.) samo udjem na aukciju i lupim token bez gledanja.
    Specijalnosti imaju uticaj na igrača, igraju za nijansu bolje, ali ako je igrač baš loš, nikakva specijalnost mu neće pomoći, a ako je ekstra, nikakva specijalnost mu ne treba... Specijalnost za slobodnjake ti neće pomoći da daš 50% više golova posle prekida... Možda to bude 4-5 golova po sezoni, ali to neće biti golovi, kad je nerešeno, pa da pobediš, ili kad gubiš, da se spasiš... Na kraju se svede na to da nekoj boraniji sa dna tabele, kojoj brani napadač ili veznjak uvališ 5 golova iz slobodnjaka, umesto 2-3...
    t11_fan likes this.

  9. #799
    Pro PepG's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    965
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    Click image for larger version. 

Name:	Celtic9.png 
Views:	21 
Size:	2.8 KB 
ID:	55093

    Miloš Filipović je napustio klub za 2 tokena... PepG, ne znam koji će ti on sada pred kraj sezone, a prvi si na tabeli... Kad sam ti ga nudio na početku sezone, rekao si da nećeš da se trošiš ove sezone...

    Click image for larger version. 

Name:	38.PNG 
Views:	21 
Size:	23.1 KB 
ID:	55094
    Nisi njega nudio
    Last edited by PepG; 10-07-2015 at 11:07 PM.

  10. #800
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by PepG View Post
    Nisi njega nudio
    Ma nudio sam ti sve koji imaju 3 zvezdice, plus omladinca, kog sam otpustio... I sada imam nepotpisanog omladinca, golmana sa 59 kvaliteta, pa ako hoćeš da ga kupiš, 15 tokena košta...

Page 80 of 108 FirstFirst ... 3070787980818290 ... LastLast