Page 37 of 77 FirstFirst ... 27353637383947 ... LastLast
Results 361 to 370 of 766
Like Tree1503Likes

  Click here to go to the first staff post in this thread.   Thread: ☆ Sezona 72 - 18.Oktobar ☆

  1. #361
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    Posto kasnije u toku dana igram vaznu utakmicu u LS resio sam da u ligi odigram u kombinovanom sastavu i to mi se isplatilo,Ranjdjic koji je daleko slab ima 1* je bio igrac utakmice i dao gol...Sančez se povredio ali samo 2 dana tako da ce biti spreman za ls........
    ☆ Sezona 72 - 18.Oktobar ☆-screenshot_338.jpg
    AC Milan 21, munchen and t11_fan like this.

  2. #362
    Pro PepG's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    965
    Ocekujem dresove i grb bar na taj dan pa nije valjda da im Roma trazi vise para od Milana i Juventusa

    Last edited by PepG; 10-28-2015 at 03:51 PM.
    lespa and GSMD like this.

  3. #363
    Apprentice Стефан Глишић's Avatar
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    152
    Eh kamo srece mada mislim da nema nista od toga.


    Ja sam kiksnuo danas u prvenstvu i to protiv prvog na tabeli Imao sam priliku da ga prestignem ovako sada zaostajem pet bodova. Imao sam bolji posed, identican broj suteva kao i protivnik ali nijednu ozbiljniju priliku nisam uspeo da stvorim :/ Nekad mi ova igrica bas nije jasna Inace imamo isti prosek kvaliteta ekipa, cak je moja prva postava jaca od njegove ali ovoga puta to nije bilo dovoljno i lagano smo izgubili. Videcemo sta ce biti dalje, nema predaje ima jos dosta da se igra!


    ☆ Sezona 72 - 18.Oktobar ☆-ada.jpg
    lespa, PepG, GSMD and 1 others like this.

  4. #364
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Opet drama s glavnim timom, ovog puta u LP. U posljednjem napadu stigli do izuzetno važna 3 boda koja su podigla tim na 2 mjesto, ali samo 2 boda prednosti. U zadnjem kolu čeka nas izuzetno težak dvoboj protiv vodećeg tima grupe LP koji je ujedno i vodeći tim moje lige. Iako više ovisim o rezultatu druge utakmice, treba mi pobjeda za siguran prolaz grupe.
    U ligi smo igrali neriješeno bez golova.
    Dnipro je potopio konkurenciju u LP, 5. pobjeda u grupi i dalje bez primljenog gola u grupi, gol razlika je sad 23-0
    Da ipak nije sve tako idilično, govore rezultati u ligi, trenutno smo 7. i čeka nas jak protivnik, nadam se da neće to biti i 4. utakmica lige bez pobjede u nizu.
    Celtic ima najkompliciraniju grupu LP u kojoj doslovno svi timovi imaju šanse za prolazak dalje u zadnjem kolu. Prvi ima 8 bodova, 2. 7, 3. i 4. imaju po 6 bodova. Nema tu kalkulacija, pobjeda ili ispadanje.
    ☆ Sezona 72 - 18.Oktobar ☆-cs-l24d11-cl.jpg
    AC Milan 21, lespa and munchen like this.
    Ex top eleven player


  5. #365
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    tekma u ligi prvaka i dominacija. Dobra je ova 4-5-1v formacija: u odbrani sve rupe zatvorene a krilni napadaci prave haos na protivnikovoj polovini. Igrac koji je danas dosao u klub ( AMR ) se odlicno pokazao.

    ☆ Sezona 72 - 18.Oktobar ☆-capture-200.jpg
    AC Milan 21 and t11_fan like this.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  6. #366
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Nije lose na 1. mjestu smo za sada
    u ligi 6-0 pobjeda danas
    evo malo statistike
    lespa, AC Milan 21 and t11_fan like this.

  7. #367
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    Vazna pobeda u LS i prolazak dalje s druge pozicije
    ☆ Sezona 72 - 18.Oktobar ☆-screenshot_339.jpg
    AC Milan 21 and lespa like this.

  8. #368
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Kad ti Nordeus zalepi random formu za najboljeg igrača u timu, plus još pola ključnih igrača, onda to izgleda ovako... Onda svako menadžerisanje postaje besmisleno...

    ☆ Sezona 72 - 18.Oktobar ☆-83.png
    AC Milan 21 and lespa like this.

  9. #369
    Rookie Brshadin-city's Avatar
    Join Date
    Apr 2015
    Posts
    137
    ☆ Sezona 72 - 18.Oktobar ☆-.jpgRutinski odrađno
    Top El likes this.

  10. #370
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Teška utakmica, važna pobjeda za Dnipro. Liga je izuzetno jaka, tim koji je bio moj protivnik u ovoj utakmici ima 4 poraza zaredom i nalazi se van promocijske zone. Osim toga ozljeđen mu je AML-AMC-AMR s kvalitetom blizu 7*, napadač iz sjenke. E da mi je takav igrač...
    ☆ Sezona 72 - 18.Oktobar ☆-dnipro-l18d11.jpg
    lespa and GSMD like this.
    Ex top eleven player


Page 37 of 77 FirstFirst ... 27353637383947 ... LastLast