Page 67 of 77 FirstFirst ... 17576566676869 ... LastLast
Results 661 to 670 of 766
Like Tree1503Likes

  Click here to go to the first staff post in this thread.   Thread: ☆ Sezona 72 - 18.Oktobar ☆

  1. #661
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Kelti su prošli u finale Lige šampiona ukupnim rezultatom 5-1... Zanimljivo je da se protivnički menadžer preziva Herceg, a svih 5 golova im je uvalio Herzig...

    ☆ Sezona 72 - 18.Oktobar ☆-4.jpg

    ☆ Sezona 72 - 18.Oktobar ☆-5.jpg

    U finalu protivnik koji nema skaute, nadam se da neće Trolldeus da radi...
    MNK Kaskada, Top El, lespa and 2 others like this.

  2. #662
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Vidio sam na fb objavu službene TE stranice da su smanjili količinu ozljeda i da se igrač koji je bio ozljeđen ne može obnoviti ozljedu u prvom (ili prvim) trenizima. Znam da je frustrirajuće, i u mojim timovima ih ima, ali ipak olakotna okolnost su tretmani. Trebali bi i mi nekad malo pretrpjeti muku, tko može u stvarnosti momentalno se oporaviti od ozljde ligamenata, loma kosti isl? Ovdje to postoji za 15 tretmana pa mislim da je nekad pretjerano žaliti se na sve te ozljede. Šta bi veliki klubovi dali za oporavak nekih bitnih igrača... Pogledajte npr. Liverpool ili Arsenal, oni jedva skrpaju ove sezone prve postave. Sturridge kad god izađe na teren ili trening obnovi ozljedu, kao da je staklen. Mnogim igračima su zbog tog propale karijere.

    I jedno pitanje nevezano za ove ozljede:
    da li je itko od vas u posljednjim sezonama (ova i unazad 4-5) igrao u kupu protiv klubova s nižeg nivoa? S višeg vjerojatno jeste...
    Sole94 likes this.
    Ex top eleven player


  3. #663
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Evo još statističkih podataka iz moje lige:

    LEGENDA:
    S - sezona
    L - broj osvojenih liga
    LŠ - broj osvojenih liga šampiona
    K - broj osvojenih kupova

    Mora se nešto mijenjat u kup izvlačenju jer jasno je da ekipe koje igraju od početka (72 sezonu) imaju više šansi da osvoje kup jer uvijek dobijaju ekipe koje su po nekoliko levela ispod njih. Ako samo pogledam koliko kup titula ima čukaricki (24) a koliko je puta osvajao ligu i LP onda je jasno da je njemu mnogo lakše bilo uzet kup titulu nego meni.

  4. #664
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Quote Originally Posted by t11_fan View Post
    I jedno pitanje nevezano za ove ozljede:
    da li je itko od vas u posljednjim sezonama (ova i unazad 4-5) igrao u kupu protiv klubova s nižeg nivoa? S višeg vjerojatno jeste...
    Kup se sastoji od 128 klubova i jasno da je zahvatio neke klubove sa 47 levela u mom kupu sa 50 levelom. U kvalifikacijama sam igrao sa ekipom Colo Colo CF (47 level, ja sam 48 level), kasnije u 1/32 finala sa Turkiye (50 level) i ispao rezultatom 3:4 ukupno.

  5. #665
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Samo se ovo i moglo očekivati u najjačem kup takmičenju:


    U ligi šampiona Nerko je pomutio planove Vučici, tako da ništa od triple:

  6. #666
    Pro PepG's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    965
    Bice ponavljanja
    lespa, Sole94 and MNK Kaskada like this.

  7. #667
    Dreamer Cmex's Avatar
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    311
    KUP je NAS! Amin!



    Posle sjajnog preokreta do duse u produzetku. Zasluzeno osvajamo Kup!

    Planiram da pocnem da pisem knjigu kako se osjava kup na T11...

    Slavi me....

    Послато са ALCATEL ONE TOUCH 6012X уз помоћ Тапатока
    sanhO, Top El, GSMD and 3 others like this.

  8. #668
    Apprentice Стефан Глишић's Avatar
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    152
    Kakav trol sada kada je najbitnije -.- Nek ide sve u tri lepe pm. Jednim delom sam i sam kriv i ovaj kiks ide malo i meni na dusu. Izbacio sam tri vazna igraca koji imaju zute kartone kako bi ih sacuvao za sutra jer igramo protiv prvog na tabeli i direktan duel za titulu. Ovu ekipu sam u prvom delu sezone dobio 6:0 i mislio sam da nece biti vecih problema i ako izbacim neke igrace. Medjutim, gubim na poluvremenu 1:0, uvodim u drugom dva skauta ali nije bilo dovoljno i izvukao sam samo bod ... Moram sutra da dobijem direktnog rivala za titulu u gostima i da ne kiksnem posle u zadnjem kolu kako bi osvojio titulu. Sanse su se sada svele na minimum ali jos uvek postoje. Bas sam popizdeo jutros

    ☆ Sezona 72 - 18.Oktobar ☆-untitled.jpg
    ☆ Sezona 72 - 18.Oktobar ☆-1.jpg
    ☆ Sezona 72 - 18.Oktobar ☆-2.jpg
    GSMD, Sole94 and MNK Kaskada like this.

  9. #669
    Rookie
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Rotterdam, Netherlands, Netherlands
    Posts
    91


    Sutra mec za titulu. Idemooo

    Sent from my Lenovo A680_ROW using Tapatalk

  10. #670
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    " samo jedna povreda tokom meča".
    Ovu novinu bih pohvalio jer znači puno zato što jednu izmenu pravimo ako igrač ima lošu ocenu, drugu ako menjamo formaciju i treću zbog eventualne povrede.

    lajk za Nordeus!
    Macva FC, sanhO, Cmex and 2 others like this.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

Page 67 of 77 FirstFirst ... 17576566676869 ... LastLast