Page 19 of 36 FirstFirst ... 9171819202129 ... LastLast
Results 181 to 190 of 354
Like Tree422Likes

Thread: Sezona 74 - 13.Decembar - Kako vam ide?

  1. #181
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Još jednom 2:2 protiv REAL MADRID. Krenulo je mnogo dobro, 1:0 u 21 min, 2:0 u 35 min. Protivniku je trebalo duplo više vremena da postigne svoj prvi gol na utakmici za 2:1 u 42 min. Mi smo svoj drugi gol postigli u 35 min a protivnik svoj drugi gol postiže u minuti sa obrnutim ciframa za 2:2 u 53 min. Baš čudno kako su golovi padali i još čudnije kako sam ga 2 puta trolovao u 3 dana.


    Liga prvaka (tabela i rezultati):



    Da stvar bude još nerealnija, bolje rezultate imam otkad sam ukinuo bonuse u ligi prvaka. Zapravo tako sam i osvojio zadnju ligu prvaka.

  2. #182
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    " MNK Kaskada

    što se tiče bonusa, ja sam na nivou 18 lepo poceo prvenstvo 6 tekmi 5 1 0 bez bonusa, ali vidim da ima dobrih ekipa pa sam ipak stavio bonus drugog stepena 7.5 mil na mom nivou. videcu kako ce ekipa reagovati na promenu.
    Moje iskustvo je da ekipa ipak bolje igra sa bonusima ali ih ne volim zbog trosenja igrača i povreda. S obzirom da mi već par sezona prva postava igra samo prvenstvo, kondicija me ne brine ali frka mi je za povrede jer slabo stojim sa crvenim koferima.
    El ovaj Arsenal FC napusten tim ili je bas slab?
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  3. #183
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    @lespa
    Kod mene su bonusi u prvenstvu zadnjih 4-5 sezona na maksimumu, ranije je i to bilo na nuli. Ali zbog bonusa u ligi prvaka ekipa mi loše igra u ligi, pa kako nemogu ništa da napravim u ligi prvaka bolje mi je da stavim bonus na nulu pa kako bude (zasad iznad očekivanja). Jednom sam došao do finala lige prvaka bez bonusa i u finalu odlučim da stavim bonus na maksimum i izgubim od slabijeg protivnika kojeg sam 2 puta dobio u prvenstvu lagano u istoj sezoni. Jednostavno TROLDEUS, al eto još uvijek igramo

  4. #184
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Arsenal, ne prati stalno ali nije napušten (igrači na 5-6*), al su Sirakovo (Srejić Sladjan) i REAL MADRID (Aleksandar Stefanović) baš jaki i pre par sezona su bili mnogo jači s obzirom da su bili na najvecem levelu i svaku drugu, treću sezonu ponavljali level gdje im igrači ne stare. Oni slabo prate, jednostavno nemogu ništa da osvoje pored Vučice, Travnika i Glogovice (timovi na 9*), pa su se valjda zasitili igre.

  5. #185
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Travnik još uvek dominira svaka mu čast ne odustaje.

  6. #186
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Da se i ja malko javim :-) Macva je vezala dve pobede , 1 u ligi i 1 u LŠ i to je superrr ali problem je u tome sto mi nismo gledali utakmice i sto smo namerno istrosili igrace i nismo im dali plave i zelene kofercicee ali to nema vezeee, jer oni igraju mnogooo, mnogooo bolje bez svega togaaa. Haaaaaa, bravoooo Nordeussssss


    Idemoooooooooooooooooooo
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  7. #187
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Quote Originally Posted by MNK Kaskada View Post
    Arsenal, ne prati stalno ali nije napušten (igrači na 5-6*), al su Sirakovo (Srejić Sladjan) i REAL MADRID (Aleksandar Stefanović) baš jaki i pre par sezona su bili mnogo jači s obzirom da su bili na najvecem levelu i svaku drugu, treću sezonu ponavljali level gdje im igrači ne stare. Oni slabo prate, jednostavno nemogu ništa da osvoje pored Vučice, Travnika i Glogovice (timovi na 9*), pa su se valjda zasitili igre.
    Oprosti ako te smaram, pošto je ovo Balkan gde narod jedva preživljava a kamoli da daje ne znam 100 - 200 evra mesečno na nešto virtuelno, el napred spomenuti menadžeri ponavljaju sezone dok ne dodju do tima od 9* ili je nešto drugo u pitanju?
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  8. #188
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Quote Originally Posted by MNK Kaskada View Post
    Arsenal, ne prati stalno ali nije napušten (igrači na 5-6*), al su Sirakovo (Srejić Sladjan) i REAL MADRID (Aleksandar Stefanović) baš jaki i pre par sezona su bili mnogo jači s obzirom da su bili na najvecem levelu i svaku drugu, treću sezonu ponavljali level gdje im igrači ne stare. Oni slabo prate, jednostavno nemogu ništa da osvoje pored Vučice, Travnika i Glogovice (timovi na 9*), pa su se valjda zasitili igre.
    znači, ekipa sa igračima 5-6* služi kao kanta za napucavanje! Nema šta, 40+ nivoi su baš ozbiljni.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  9. #189
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    Oprosti ako te smaram, pošto je ovo Balkan gde narod jedva preživljava a kamoli da daje ne znam 100 - 200 evra mesečno na nešto virtuelno, el napred spomenuti menadžeri ponavljaju sezone dok ne dodju do tima od 9* ili je nešto drugo u pitanju?
    Nešto drugo je u pitanju, al nemogu o tome ovdje (zabranjeno je)

  10. #190
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    znači, ekipa sa igračima 5-6* služi kao kanta za napucavanje! Nema šta, 40+ nivoi su baš ozbiljni.
    Nisu u pitanju 40+ leveli, jer to se stalno mijenja. U teškom položaju su najviši level (trenutno level 51 je najviši) i 2 levela ispod (tačnije 128 najboljih timova koji završe u istom kupu i 32 tima koji igraju istu ligu prvaka). Zamisli da neko troši 100 zelenih kofera svaki dan na treniranje svojih igrača

Page 19 of 36 FirstFirst ... 9171819202129 ... LastLast