Page 14 of 20 FirstFirst ... 41213141516 ... LastLast
Results 131 to 140 of 200
Like Tree394Likes

Thread: Sezona 78 - 3.April - Kako vam ide?

  1. #131
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    @ wolf

    cestitam na tituli!

    da li je ova 4-1-4-1 samo trenutna formacija ili si nju cesto koristio tokom sezone?
    koja je fora sa ovim ML igracem da je toliko dobar bio? da li je imao crvenu strelicu, izvodio slobodnjake?
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  2. #132
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    @ wolf

    cestitam na tituli!

    da li je ova 4-1-4-1 samo trenutna formacija ili si nju cesto koristio tokom sezone?
    koja je fora sa ovim ML igracem da je toliko dobar bio? da li je imao crvenu strelicu, izvodio slobodnjake?
    Hvala, hvala!!! Cele sezone Partizan igra u toj formaciji, a i prošle sezone sam Ilića često gurao na MC poziciju... ML Khisamov je nova zvezda tima... Nema crvenu strelicu jer ne napadam po krilima, osim ako ne ide kroz sredinu... Ponekad ga gurnem napred, u zavisnosti od situacije i protivničke formacije... i izvodi sve prekide...
    lespa likes this.

  3. #133
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Evo i mene, ispali smo iz LS u 1/4 finalu, a u kupu poraz od Mese 2:1 ) Sto se lige tice, ide sve po planu. Srecno svima u finisu sezone

    Idemooooooooooo
    lespa, MNK Kaskada and Shadow like this.
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  4. #134
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Prilikom otkljucavanja vezbi, nesvesno sam davao prednost vezbama u napadu. Sada za sve vezbe u napadu imam globus, a za dosta vezbi u odbrani i F/M jednu ili dve pistaljke.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  5. #135
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Tesko izvojevana pobeda od 1:0 protiv 14-tog na tabeli. Protivnikov MC je dobio drugi zuti u 56 minutu i probao sam da iskoristim tu situaciju tako sto sam mom MC igracu na tom delu terena stavio crvenu strelicu ali nisam primetio neki boljitak. Doduse, Moraes je bio MOM ali to je verovatno zbog odlucujuceg gola na tekmi jos u 6. minutu.
    I dalje je razlika +4 i u sledecem kolu se mozda resava titula jer docekujemo kod kuce drugog i slucaju pobede, titula ce biti na dohvat ruke! :-)

    Sezona 78 - 3.April - Kako vam ide?-capture-17.jpg

    Sezona 78 - 3.April - Kako vam ide?-capture-16.jpg

    Sezona 78 - 3.April - Kako vam ide?-capture-15.jpg
    Macva FC and MNK Kaskada like this.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  6. #136
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Danas u ligi ogroman trol, imam posjed lopte 62%, iste formacije igramo, jači sam za 8Q po igraču (njegov tim na 282, moj na 300), bonuse napucam, moral, kondicija, pratim utakmicu, imam podršku prijatelja, protivnički menadžer se ni ne pojavi. I šta se desi? Izgubim kući od osmoplasirane ekipe i moguće čak da ostanem i bez titule.

    Ali zato pre neki dan na četvrtom profilu stavim igrače sve sa strane jer želim da ponovim level. I šta se desi? Pobjedim 12:0 protiv 4-3-3 formacije (jeste da sam jači ali i na glavnom sam jači pa gubim).

    Nevalja ti igra NORDEUSE, nastavi samo tako i brišem igru sa 4 profila.

  7. #137
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Kad te proda golman, možeš svoje "menadžersko znanje" da nabiješ u dupe... Protivnik jeste bio jači, ali baš za 4-0 nije...

    Sezona 78 - 3.April - Kako vam ide?-40.jpg

  8. #138
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951

    Komentari posle meca su najaciiii

    Katastrofa koje sranje od igricee, ako je ovo realno, onda ja nemam vise nemam reci......dzabe sve sto radim, kada me covek pobedi 7:3 ali 7:3, ne 1:0, 2:0...a ja pritom ne postojim na terenu i nikakve sanse nemam, jebote. Koja je svrha onda ovog igranja? Isto sranje je bilo i u 1/2 finalu LS, jednostavno nisam postojao, a covek pritom nije pratio mec.
    Cestitam Mesi na prolazu dalje i zelim mu da osvoji kup, ipak je ovog puta imao jacu ekipu :-)

    Idemooooooooooo
    Last edited by Macva FC; 04-26-2016 at 03:39 PM.
    lespa and MNK Kaskada like this.
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  9. #139
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by Macva FC View Post

    Komentari posle meca su najaciiii

    Katastrofa koje sranje od igricee, ako je ovo realno, onda ja nemam vise nemam reci......dzabe sve sto radim, kada me covek pobedi 7:3 ali 7:3, ne 1:0, 2:0...a ja pritom ne postojim na terenu i nikakve sanse nemam, jebote. Koja je svrha onda ovog igranja? Isto sranje je bilo i u 1/2 finalu LS, jednostavno nisam postojao, a covek pritom nije pratio mec.
    Cestitam Mesi na prolazu dalje i zelim mu da osvoji kup, ipak je ovog puta imao jacu ekipu :-)

    Idemooooooooooo
    To ste vas dvojica igrali za kladionice... Sumnjivi ste mi...
    Macva FC and lespa like this.

  10. #140
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    To ste vas dvojica igrali za kladionice... Sumnjivi ste mi...
    :-)

    Idemooooooooooo
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

Page 14 of 20 FirstFirst ... 41213141516 ... LastLast