Page 9 of 20 FirstFirst ... 789101119 ... LastLast
Results 81 to 90 of 200
Like Tree394Likes

Thread: Sezona 78 - 3.April - Kako vam ide?

  1. #81
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Juče 2-2 sa drugoplasiranim i najvećim favoritom za osvajanje lige, danas 3-0 protiv trećeplasiranog, da ga odaljimo na 10 bodova...

    Sezona 78 - 3.April - Kako vam ide?-3.jpg

    Dobih istog protivnika 2-0 i u LŠ...
    Last edited by Steppenwolf; 04-17-2016 at 12:25 PM.

  2. #82
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Odlican rezultat u prvoj tekmi Lige prvaka. S obzirom da sam izasao na teren sa 3-1-4-2 i da nisam pratio mec, cudi me da protivnik nije to iskoristio i napao me preko krila. kako god, ispalo je odlicno, ali da mi je neko rekao da ce DMC ostvariti het trik...
    Postavke su mi bile: ment norm, presing nizak, iskljucene kontre a imao sam 12 suteva u okvir gola! zanimljivo.

    Sezona 78 - 3.April - Kako vam ide?-capture-4.jpg

    Sezona 78 - 3.April - Kako vam ide?-capture-5.jpg

    Sezona 78 - 3.April - Kako vam ide?-capture-6.jpg
    Macva FC, MNK Kaskada and Top El like this.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  3. #83
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Zadovoljan zbog odlicnog rezultata u prvoj tekmi, bacim pogled na potencijalnog protivnika u sledecoj rundi i imam sta da vidim: kakva zver od ekipe tj. menadzer sa neogranicenim resursima. Jbt, izbrojah 15 igraca sa tri pozicije!
    S obzirom da sam u Kupu vec ispao, ostaje grcevita borba za titulu u prvenstvu.

    Sezona 78 - 3.April - Kako vam ide?-capture-7.jpg
    Macva FC likes this.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  4. #84
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    Zadovoljan zbog odlicnog rezultata u prvoj tekmi, bacim pogled na potencijalnog protivnika u sledecoj rundi i imam sta da vidim: kakva zver od ekipe tj. menadzer sa neogranicenim resursima. Jbt, izbrojah 15 igraca sa tri pozicije!
    S obzirom da sam u Kupu vec ispao, ostaje grcevita borba za titulu u prvenstvu.

    Click image for larger version. 

Name:	Capture-7.jpg 
Views:	23 
Size:	76.7 KB 
ID:	65526
    Za'ebana mu je formacija, teško će biti dugim loptama protiv toga, ali vredi pokušati... Nemaš šta da izgubiš...
    lespa likes this.

  5. #85
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    Odlican rezultat u prvoj tekmi Lige prvaka. S obzirom da sam izasao na teren sa 3-1-4-2 i da nisam pratio mec, cudi me da protivnik nije to iskoristio i napao me preko krila. kako god, ispalo je odlicno, ali da mi je neko rekao da ce DMC ostvariti het trik...
    Postavke su mi bile: ment norm, presing nizak, iskljucene kontre a imao sam 12 suteva u okvir gola! zanimljivo.

    Click image for larger version. 

Name:	Capture-4.JPG 
Views:	22 
Size:	77.1 KB 
ID:	65523

    Click image for larger version. 

Name:	Capture-5.JPG 
Views:	23 
Size:	32.0 KB 
ID:	65524

    Click image for larger version. 

Name:	Capture-6.JPG 
Views:	23 
Size:	22.4 KB 
ID:	65525
    Ja igram 3-1-4-2 sa Keltima, kroz sredinu, iako su mi glavni igrači po krilima i često se dešava da vezni daju golove i asistiraju... Pitam se kakva mu je bila taktika, kad mu je najbolji igrač, AMC, odigrao tako slabo...
    lespa likes this.

  6. #86
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Celtic 1888 je sinoć stigao do 500 pobeda, ili 72.40%...

    Sezona 78 - 3.April - Kako vam ide?-2.jpg
    lespa likes this.

  7. #87
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Stanje na tabeli posle 13 kola je vise nego zadovoljavajuce

    U LS borba sa Real M.

    A u kupu, repriza 1/8 finala LS :-)
    Sve u svemu, mi smo zadovoljni pocetkom sezone ali tek nas ocekuju teski mecevi u kupu i LS.

    Idemooooooooooo
    lespa, MNK Kaskada and Top El like this.
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  8. #88
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Ja igram 3-1-4-2 sa Keltima, kroz sredinu, iako su mi glavni igrači po krilima i često se dešava da vezni daju golove i asistiraju... Pitam se kakva mu je bila taktika, kad mu je najbolji igrač, AMC, odigrao tako slabo...

    Ko zna kakve su mu bile postavke pred mec, sta je i da li je menjao u postavkama tokom meca itd itd...
    Ja igram 3-1-4-2 kad protivnik ne igra sa krilima i lepo me sluzi ali ne kroz sredinu nego kombinovano pogotovo sto sada imam skupog ML-a koji je dribler i kome sam stavio crvenu strelicu i za sada je opravdao ocekivanja i vise od toga. Na oba profila drzim ukljucene ofsajd zamke jer me to u dosta situacija spasava, slabo igram na kontre da ne prepustam posed lopte, kad igram u gostima nikad ne koristim bonus "odbrana" vec bonus "napad" jer hocu da imam gol u gostima...
    Izbegavam visok presing sto mi je mozda greska a moje iskustvo kad god stavim ment na napadacki ili veoma napadacki kad sam u zaostatku vrlo retko dodje do preokreta pa to onda i izbegavam.
    Nekako mi je bitnije da je ekipa odmorna i dobra sa moralom i timskim bonusima makar 8% i to obicno bude dovoljno.
    Macva FC and Steppenwolf like this.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  9. #89
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Polusezona...

    Sezona 78 - 3.April - Kako vam ide?-1.jpg
    Sezona 78 - 3.April - Kako vam ide?-2.jpg
    Sezona 78 - 3.April - Kako vam ide?-3.jpg
    Macva FC and MNK Kaskada like this.

  10. #90
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Posljednji rezultati:


    Izgubih bezveze od Sarajeva, nemogu da se odvojim bodovno eto to ti je:


    U momentu kad protivnik dobija crveni karton i kad treba da izjednačimo primamo 4. gol. Inače do ove utakmice primili smo samo 6 golova, al u ovoj jednoj čak 4.

    Nakon blamaže u 12. kolu izvanredna pobjeda u 13. kolu:


    LIGA TABELA (polusezona):


    Najbolji strijelci:


    Najbolji asistenti:


    Najbolje ocjenjeni:

Page 9 of 20 FirstFirst ... 789101119 ... LastLast