Page 15 of 19 FirstFirst ... 51314151617 ... LastLast
Results 141 to 150 of 184
Like Tree301Likes

Thread: Sezona 79 - 1.Maj - Kako vam ide?

  1. #141
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Prvi u gostima kod poslednjeg na tabeli... Znači strašno!!! I u prvom delu sezone jedva 1-0 bilo...

    Sezona 79 - 1.Maj - Kako vam ide?-152.jpg

  2. #142
    Newbie
    Join Date
    May 2016
    Location
    Croatia
    Posts
    42
    Dobio sam prvu polufinalu utakmicu u gostima 5:1, nadam se da ce biti dovoljno za finale, nikad ne znas

  3. #143
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    jedva 2-1 pobjeda u prvoj tekmi 1/2 LP na gostovanju, klasika lik jedan sut jedan gol pas mater
    Jesenjin and MNK Kaskada like this.

  4. #144
    Newbie
    Join Date
    May 2016
    Location
    Croatia
    Posts
    42
    Pobjeda 3:1 doma ali nevjerojatno, samo 4 udarca na gol. Protivnik 4 zuta ( crveni), ozlijedio mu se jedan i obavio je zamjenu pred kraj tako da je skoro pola tekme igrao samo sa 9 i opet nista nisam mogao :-O. Nikako probiti...ne bude dobro

  5. #145
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Ma jebite se i vi i vaša igra!!! Meni crveni u 10. minutu, a on mi polomi igrača i ni žuti da dobije!!!

    Sezona 79 - 1.Maj - Kako vam ide?-154.jpg

  6. #146
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    DML mi trn u oku, iduce sezone trebam DML/AML-DMR/AMR

    Ovu formaciju testiram pa me zanima misljenje Vas koji ju koristite



  7. #147
    Newbie
    Join Date
    Feb 2016
    Posts
    6
    Pa evo i ja da prikažem stanje u klubu. Mada mi je ovo drugi nalog, jer je prošli nestao sa fejsbuk nalogom, imao sam dosta i referala i boljih sezona ali nema veze, borimo se dalje. Cilj igre mi je da osvojim trostruku ili triplu krunu

    Sezona 79 - 1.Maj - Kako vam ide?-screenshot_11.jpg
    Sezona 79 - 1.Maj - Kako vam ide?-screenshot_18.jpg

    Kada sam krenuo sa novim nalogom da igram hteo sam da za što kraće vreme podignem i kvalitet i infrastrukturu.

    Sezona 79 - 1.Maj - Kako vam ide?-arena-old.jpg

    Preprošla sezona mi je za sada najbolja, videćemo kako će se ova završiti, za sada su iste.

    Sezona 79 - 1.Maj - Kako vam ide?-screenshot_10.jpg

    Ove sezone sam završio sve izgradnje tako da ne moram više da obraćam pažnju na taj segment, a i biće valjda više priliva od ulaznica, nadam se da nisam džabe ulagao.

    Sezona 79 - 1.Maj - Kako vam ide?-screenshot_8.jpg
    Sezona 79 - 1.Maj - Kako vam ide?-screenshot_4.jpg

    Finansijska situacija u klubu je dobra, može se reći i odlična jer ponekad i namerno potrošim više nego što smatram da bi trebao.

    Sezona 79 - 1.Maj - Kako vam ide?-screenshot_9.jpg

    Taktiku sam tri puta menjao kroz ovu sezonu čisto zbog varijacije protivnika, mislim da nije dobro igrati samo jednu taktiku jer ste predvidljivi. Ima dosta igrača kao što sam ja koji prate protivnika i nije džabe dve utakmice predodređeno. Svoje greške ili nedostatke možete popraviti ili korigovati u tom drugom meču posmatrajući prošlu statistiku.

    Sezona 79 - 1.Maj - Kako vam ide?-screenshot_17.jpg
    Sezona 79 - 1.Maj - Kako vam ide?-screenshot_16.jpg
    Sezona 79 - 1.Maj - Kako vam ide?-screenshot_14.jpg

    Ovaj novi trening sistem je ok, bio bi dosta bolji kada bih ja imao vremena da uvek budem tu kada se igra utakmica i iskoristim silne bonuse,a li dobro.

    Sezona 79 - 1.Maj - Kako vam ide?-screenshot_6.jpg

    Malo sam se smorio zbog izgubljene utakmice na penale, možda sam mogao u ovoj sezoni do te triple krune da sam prisustvovao meču ali dobro, nećemo zakerati sad, ŠBB-KBB.

    Sezona 79 - 1.Maj - Kako vam ide?-screenshot_13.jpg
    Sezona 79 - 1.Maj - Kako vam ide?-screenshot_12.jpg
    Sezona 79 - 1.Maj - Kako vam ide?-screenshot_15.jpg

    Eto to bi bilo to od mene, čekamo federacije da se pokrenu pa da se okušamo i tamo, da branimo svoje boje.

  8. #148
    Newbie
    Join Date
    May 2016
    Location
    Croatia
    Posts
    42
    Finale Kupa je tu, sutra igramo za finale Lige prvaka, Liga je osigurana sa 5 bodova prednosti i lagane utakmice do kraja. Joj, kako bih volio tu trostruku krunu uff.
    Macva FC, Top El and MNK Kaskada like this.

  9. #149
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    vidim sa 2 u zadnjoj liniji igras svaka cast, ja na 51 lvl bi popio po 10 komada da tako igram

  10. #150
    Newbie
    Join Date
    May 2016
    Location
    Croatia
    Posts
    42
    Evo ga, usli smo i u finale Lige prvaka, jos samo malo
    Macva FC and MNK Kaskada like this.

Page 15 of 19 FirstFirst ... 51314151617 ... LastLast