Page 12 of 39 FirstFirst ... 2101112131422 ... LastLast
Results 111 to 120 of 385
Like Tree479Likes

Thread: Sezona 85 - 16. Oktobar - Kako vam ide?

  1. #111
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Quote Originally Posted by milion View Post
    Ovo je moje najjače bidovanje od pre par godina. Ja sam imao 900 M na računu, a on jedva 100 M. Bio je sa mnom u prvenstvu i kasnije su mu prodali ovog igrača da namire minus u klubu Tada sam imao oko 3.5K tokena pa mi ovo nije mnogo značilo, ali bilo je interesantno
    Attachment 72437
    link ne radi.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  2. #112

  3. #113
    Banned
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    GB
    Posts
    84

    Evo slika ovdje

    Evo slike



    Pošto ne planiraju da mi vrate ukradene tokene upravo sa podnio zahtjev za trajno uklanjanje mog TE naloga sa njihovih servera! Trenutno sam level 48. Dosta je!
    Last edited by milion; 10-20-2016 at 07:38 PM.
    MNK Kaskada likes this.

  4. #114
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    sezona oktobar '16

    Ajde i ja nešto da napišem. Već vas jedno par dana stolkujem.🤓 Vidim, svi ste ovde već par godina, u odnosu na vas ja sam Greenhorn. Na ovom nalogu sam 8 sezona, drugi nalog 9. Ovaj sam napravio da bih se zezao ali mi je mnogo bolji nego glavni. Server ovaj smešan. Ove godine u ligi mi sve prijatelji i samo 2 preko 95%.
    Drugi nalog, delije, e tu me jašu ovi iz nordeusa kao magarca. Prošla sezona svi na 120% već na početku.
    MNK Kaskada and Macva FC like this.

  5. #115
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Liga šampiona runda 2

    Sezona 85 - 16. Oktobar - Kako vam ide?-l-runda-2.jpg
    Znam da nije fer da igram protiv 2 levela slabijeg, i ja sam bio u toj situaciji nekoliko sezona. Ako uzmem u obzir da nam je ista transfer lista (meni 3*, njemu 5*) onda smo na istom levelu.

  6. #116
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Liga runda 3:

    Sezona 85 - 16. Oktobar - Kako vam ide?-liga-runda-3.jpg
    Nastavljamo sa dobrom formom i to sad kad je ekipa najslabija u zadnjih 12 sezona, sa samo 6 skauta Kad sam imao cijeli tim na 8* tad sam se uvijek mučio na početku sezone

    Hvala na podršci

  7. #117
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Quote Originally Posted by milion View Post
    Evo slike



    Pošto ne planiraju da mi vrate ukradene tokene upravo sa podnio zahtjev za trajno uklanjanje mog TE naloga sa njihovih servera! Trenutno sam level 48. Dosta je!
    Stvarno je sranje toliko tokena baciti na takvog igrača, nit ima specijalnost nit je mlad, a nema ni 3 pozicije. I ja sam nekad trošio pa sam se opametio i sad ne idem dalje od inicijalne runde. Ponudim kad niko ne biduje (kasno naveče ili rano ujutru) ili 4-5 dan sezone kad već svi pokupuju igrače. Zašto kupuješ igrače na novu verziju (svi znamo da prekida), idi na staru verziju kad hoćeš da kupiš igrača (Play Top Eleven - Free Online Football Manager Game) i nećeš imat problema da ti izbacuje dok traje borba za igrača. Neznam zašto misliš da će bilo ko iz Nordeusa da razumije tvoj problem, nema od toga ništa. A mislim da isto tako nema ništa ni od brisanja naloga, pre jedno godinu dana su to ukinuli. Imam prijatelje koji već duže vrijeme ne igraju ali njihovi klubovi su i dalje tu. Kad ne potpišu igrače Nordeus im da penzionere od 3* i igraju dalje. Meni je jasno zašto su to ukinuli, šta bi bilo da recimo na najvišim levelima pola timova prestane igrati - morali bi nas ostale degradirat u niže levele ili bi igrali protiv botova. Mislim da se to jedne sezone i desilo, dok sam još bio daleko od najvišeg levela. Primjetio sam da je bilo klubova koji su igrali najviši level a level menadžera je bio viši od toga (valjda degradirani kad su neki prestali igrati, ništa drugo mi ne pada na pamet).

  8. #118
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173


    Pobeda u ligi. Sad su nasli izgovor za to nevracanje tokena. Na staroj verziji su vracali jer je do njih bilo.

    Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока

  9. #119
    Banned
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    GB
    Posts
    84
    Quote Originally Posted by Shadow View Post


    Pobeda u ligi. Sad su nasli izgovor za to nevracanje tokena. Na staroj verziji su vracali jer je do njih bilo.

    Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока

    Ma majmuni retardirani, kaže molim vas bez vrijeđanja na moju poruku da su lopovi i da su mi ukrali tokene, a tokene ni jednom jedinom rječju ne spomenu!

  10. #120
    Newbie
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Bosna,Tešanj
    Posts
    9
    Moze neko da mi objasni kako iskljucit/ukljucit zvuk u Top Elevenu ?

Page 12 of 39 FirstFirst ... 2101112131422 ... LastLast