Page 3 of 39 FirstFirst 1234513 ... LastLast
Results 21 to 30 of 385
Like Tree479Likes

Thread: Sezona 85 - 16. Oktobar - Kako vam ide?

  1. #21
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Quote Originally Posted by Macva FC View Post
    Ajmo sada forumasi da se aktiviramo, i da probamo da dovedemo neke nove :-)

    Idemooooooooooo
    Već sam krenuo , nove - stare svejedno, samo da nas ima dovoljno da nam nije dosadno

  2. #22
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Gdje ste ljudi kako ide
    MNK Kaskada and Macva FC like this.

  3. #23
    Banned
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    GB
    Posts
    84
    Uništiše i ove Saveze. Čim dobiju kreativnu ideju nađe se grupa debila iz Nordeusa da je uništi. Kako je moguće da na početku sezone u šampionat saveza gdje se inače takmiči 100 saveza naprave između prvog i posljednjeg razliku od 170 bodova. Pa kako ljudi da imaju volje da igraju kada znaju da nemaju nikakve šanse da uđu u Top10.
    Isto kao i u Kupu i LŠ daju protivnike koji su 2-3 pa čak i 4 levela iznad i šta onda? Treba neko da pojačava ekipu, trenira, prati utakmicu, a ishod je poznat već nakon 2 dana sezone!

    Da mi je samo ime debila koji je smislio da u LŠ stavljaju ekipe sa različitih nivoa?
    I u stvarnom kupu je to moguće, pa nije za zamjeriti, ali kako da već 6 sezona napredujem, a da pri tom u Kupu je moj level konstantno u podređenoj situaciji tj. već 6 sezona imam u Kupu protivnike koji su level iznad mene. Koji level treba da budem pa da ja napokon dočekam da moj nivo bude najviši u Kupu i LŠ?

    Prošle sezone skrpim 600 tokena u ekipu da bih paprirao levelu iznad mene i uzmem Kup, ali izgubim u polufinalu LŠ od slabije protivnika od mene (mada je level iznad mene) i to u obe utakmice sa 5:2!

    Žalosno!
    Macva FC likes this.

  4. #24
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Quote Originally Posted by milion View Post
    Uništiše i ove Saveze. Čim dobiju kreativnu ideju nađe se grupa debila iz Nordeusa da je uništi. Kako je moguće da na početku sezone u šampionat saveza gdje se inače takmiči 100 saveza naprave između prvog i posljednjeg razliku od 170 bodova. Pa kako ljudi da imaju volje da igraju kada znaju da nemaju nikakve šanse da uđu u Top10.
    Isto kao i u Kupu i LŠ daju protivnike koji su 2-3 pa čak i 4 levela iznad i šta onda? Treba neko da pojačava ekipu, trenira, prati utakmicu, a ishod je poznat već nakon 2 dana sezone!

    Da mi je samo ime debila koji je smislio da u LŠ stavljaju ekipe sa različitih nivoa?
    I u stvarnom kupu je to moguće, pa nije za zamjeriti, ali kako da već 6 sezona napredujem, a da pri tom u Kupu je moj level konstantno u podređenoj situaciji tj. već 6 sezona imam u Kupu protivnike koji su level iznad mene. Koji level treba da budem pa da ja napokon dočekam da moj nivo bude najviši u Kupu i LŠ?

    Prošle sezone skrpim 600 tokena u ekipu da bih paprirao levelu iznad mene i uzmem Kup, ali izgubim u polufinalu LŠ od slabije protivnika od mene (mada je level iznad mene) i to u obe utakmice sa 5:2!

    Žalosno!
    Koji si sada level?

    Idemooooooooooo
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  5. #25
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Quote Originally Posted by vedran boca juniors View Post
    Gdje ste ljudi kako ide
    Ideeeeee, pa stane :-) Borimo se sa topeleven mafijom

    Idemooooooooooo
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  6. #26
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Quote Originally Posted by vedran boca juniors View Post
    Gdje ste ljudi kako ide
    Ne ide, ne ide, pa stane

  7. #27
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Quote Originally Posted by milion View Post
    Uništiše i ove Saveze. Čim dobiju kreativnu ideju nađe se grupa debila iz Nordeusa da je uništi. Kako je moguće da na početku sezone u šampionat saveza gdje se inače takmiči 100 saveza naprave između prvog i posljednjeg razliku od 170 bodova. Pa kako ljudi da imaju volje da igraju kada znaju da nemaju nikakve šanse da uđu u Top10.
    Isto kao i u Kupu i LŠ daju protivnike koji su 2-3 pa čak i 4 levela iznad i šta onda? Treba neko da pojačava ekipu, trenira, prati utakmicu, a ishod je poznat već nakon 2 dana sezone!

    Da mi je samo ime debila koji je smislio da u LŠ stavljaju ekipe sa različitih nivoa?
    I u stvarnom kupu je to moguće, pa nije za zamjeriti, ali kako da već 6 sezona napredujem, a da pri tom u Kupu je moj level konstantno u podređenoj situaciji tj. već 6 sezona imam u Kupu protivnike koji su level iznad mene. Koji level treba da budem pa da ja napokon dočekam da moj nivo bude najviši u Kupu i LŠ?

    Prošle sezone skrpim 600 tokena u ekipu da bih paprirao levelu iznad mene i uzmem Kup, ali izgubim u polufinalu LŠ od slabije protivnika od mene (mada je level iznad mene) i to u obe utakmice sa 5:2!

    Žalosno!
    Koji si level i koji level je najveći na tvom serveru. To kad odgovoriš možda ti mognemo objasnit u čemu je problem, kroz sve sam to prošao već. Kažeš uložio si 600 tokena, ja sa toliko tokena nemogu ništa osvojiti. Kad sam došao na najveći level uložio sam 3500 zelenih kofera i osvojio samo kup, izgubio finale LŠ, a u ligi bio tek 5. Ako nisi na najvišem levelu niti 4 levela ispod onda bih ti predložio nešto što sam primjetio da neki mnogo mudri menadžeri poput grčkog moderatora rade. A to je da na kraju sezone rasprodaš sve dobre igrače a ostaviš tim sastavljen od igrača na 1* (te igrače akademce držiš na 1* na nekoliko sezona da budu mnogo ispod te fiksne 1*) kad udješ u novi level skrpiš ekipu toliko da možeš da prodješ prvu prepreku u kupu i čekaš izvlačenje lige. Kad liga počne onda kreneš u POWER TRAINING tima za što ti treba mnogo zelenih kofera (zavisno od protivnika u takmičenjima). Možda ti je potrebno savim malo kofera, sve to zavisi od toga na kojem si levelu i serveru. A ako si prijatelj sa nekima koji te u povlače u te jače lige onda ih briši iz prijatelja dok se takmičenja ne formiraju. Ima tu posla. Ili se jednostavno pomiri da kup nećeš osvojiti dok ne dodješ na najviši level. Evo ti za primjer Mačva FC koji je osvajao TRIPLU i dok je bio 5 levela ispod najvišeg levela ali on je imao tim slabiji od 1* kad je ulazio u novu sezonu pa mu kup bio lagan a i LŠ. Naravno treba imati i kofera, skidaj ih svaki dan.

    Ma znaš ti to sve. Igra je tako napravljena da se patimo, ko se više pati taj ima i rezultate

  8. #28
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Sto se tice treninga momci sa koje verzije je efektivniji?

  9. #29
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Evo kako ja gledam na saveze. Dovoljno je pogledati onog prvog u TOP 100 saveza. 3 jaka saveza i 3 slaba, ovi jake pozajme igrače slabima i ispadnu jaki i ti slabi. Slabi snižavaju kvalitet jakima pa su savez na 5* a zapravo nakon posudbi igrača su mnogo jači. Ona 3 jaka uvijek imaju puni plijen na svakom turniru (3*2*2=12 pobjeda ili 36 bodova) oni slabiji dovoljno je da otkinu jedan bod u polufinalu i finalu i oni osvajaju svaki turnir sa minimalno 88 bodova na svom kontu.

  10. #30
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Quote Originally Posted by Shadow View Post
    Sto se tice treninga momci sa koje verzije je efektivniji?
    Bonusi su bitni, kad imaš bonus za kondiciju na 10% igrači se manje umaraju, a i nema ozljeda na tim treninzima.

Page 3 of 39 FirstFirst 1234513 ... LastLast