Page 2 of 39 FirstFirst 123412 ... LastLast
Results 11 to 20 of 385
Like Tree479Likes

Thread: Sezona 85 - 16. Oktobar - Kako vam ide?

  1. #11
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    S obzirom da je kofera samo 30 na dan a nekad ni toliko, moram da izbacim trening specijalnosti jer se ne isplati. A da spec znace istina je, imam 6 igraca u prvoj postavi sa spec glava i ne pamtim kad sam primio gol iz kornera. Ali, nema vise...
    MNK Kaskada and Macva FC like this.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  2. #12
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    S obzirom da je kofera samo 30 na dan a nekad ni toliko, moram da izbacim trening specijalnosti jer se ne isplati. A da spec znace istina je, imam 6 igraca u prvoj postavi sa spec glava i ne pamtim kad sam primio gol iz kornera. Ali, nema vise...
    I ja isto razmišljam, nema više ni dodatne pozicije ni speca. Jedino ako kupim nekog koji već to ima, mada koliko sam primjetio takvi slabo napreduju

  3. #13
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Quote Originally Posted by MNK Kaskada View Post
    Miloše traži bonus tokene od NORDEUSA da pokreneš ovaj forum malo. Vidiš kako Orlova dobija te ekstra tokene i stalno pravi nagradne igre na topeleven.info a sve u svrhu promocije ove igre. Treba nekako privući nove članove ovdje, koliko se ja sjećam ovaj forum je bio najaktivniji dok su NTNK i MAČVA davali nagradne igre. Za jedan dres po sezoni sigurno ćemo imati 10 novih članova a možeš i postaviti uvjet da ako nebude 10 novih i aktivnih članova tokom sezone da se ta nagradna igra proglasi propalom i onda nikome ništa. Evo ovo novo takmičenje Super Liga (njeno osvajanje, broj pobjeda, gol razlika...) daje dobru ideju za nagradnu igru.
    Ima on dovoljno tokena da to organizuje i bez bonusa od Nordeusa, ali..............................

    Idemooooooooooo
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  4. #14
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Posto od ovog Milosa nema nista, ja cu ponovo da pokrene nagradnu igru :-) ali posto nisam u mogucnosti da poklanjam zvanicne grbe, nagrada ce biti zvanicni dres.

    http://forum.topeleven.com/showthread.php?t=21328

    Ovde mozete ostavljati svoje predloge :-)
    I tu ce biti sva obavestenja vezana za nagradnu igru, srecno

    Idemooooooooooo
    Last edited by Macva FC; 10-16-2016 at 01:45 PM.
    lespa likes this.
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  5. #15
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Quote Originally Posted by Macva FC View Post
    Posto od ovog Milosa nema nista, ja cu ponovo da pokrene nagradnu igru :-) ali posto nisam u mogucnosti da poklanjam zvanicne grbe, nagrada ce biti zvanicni dres.

    Mačva FC

    Ovde mozete ostavljati svoje predloge :-)
    I tu ce biti sva obavestenja vezana za nagradnu igru, srecno

    Idemooooooooooo
    Evo i ja da se prikljucim. Nemam tokene, ali drugoplasirani dobija domaci dres Porta od prosle sezone.
    Macva FC and NTNK like this.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  6. #16
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Macvo opusti se malo. Dzaba ja postavljam nagradnu igru kada nas ima 5 6 ovde. Da vrtimo dobitnike iste nema smisla. Moram da vidim da sa adminima da se odradi reklama za to a ne da bude interna stvar foruma.

  7. #17
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Quote Originally Posted by Shadow View Post
    Macvo opusti se malo. Dzaba ja postavljam nagradnu igru kada nas ima 5 6 ovde. Da vrtimo dobitnike iste nema smisla. Moram da vidim da sa adminima da se odradi reklama za to a ne da bude interna stvar foruma.
    ............i tako dalje...........

    Idemooooooooooo
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  8. #18
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Quote Originally Posted by Shadow View Post
    Macvo opusti se malo. Dzaba ja postavljam nagradnu igru kada nas ima 5 6 ovde. Da vrtimo dobitnike iste nema smisla. Moram da vidim da sa adminima da se odradi reklama za to a ne da bude interna stvar foruma.
    Pa ti napravi za tih 5-6 ljudi, pa ce posle nekog vremena biti 9-10, pa kada vidis sa Adminima sta i kako ( za jedno 1000 godina ) onada ce ih biti 50-60....Milose, od necega se mora poceti

    Idemooooooooooo
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  9. #19
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    http://forum.topeleven.com/top-eleve...-igra-1-a.html

    Odradjeno videcu da izreklamiram gde mogu.

  10. #20
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Ajmo sada forumasi da se aktiviramo, i da probamo da dovedemo neke nove :-)

    Idemooooooooooo
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

Page 2 of 39 FirstFirst 123412 ... LastLast