Page 7 of 39 FirstFirst ... 5678917 ... LastLast
Results 61 to 70 of 385
Like Tree479Likes

Thread: Sezona 85 - 16. Oktobar - Kako vam ide?

  1. #61
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Quote Originally Posted by milion View Post
    Kad me u 6 sati Nordeus majmuni iznerviraju. U sred licitacije dobijem ovakvu poruku i moram restartovati browser. Jebo ih TE i nova verzija. Puna bagova, pa čak i cheat radi. Pa u 15 krugu mi ovo ispisujete kreteni, što niste u prvom!
    Attachment 72323
    Mnogo im baguje ova novs verzija, katastrofa

    Idemooooooooooo
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  2. #62
    Newbie
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    2
    Kako da apdejtujem Top Eleven na android ? Pokusavao sam i da promjenim region preko nekih app ,ali opet mi pise "Not avalible in this country" ?

  3. #63
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Quote Originally Posted by noljeee View Post
    Kako da apdejtujem Top Eleven na android ? Pokusavao sam i da promjenim region preko nekih app ,ali opet mi pise "Not avalible in this country" ?
    Dva nacina: ili da ti igrica ponudi da azuriras ili preko gugl prodavnice. Ja udjem u gugl prodavnica/moje aplikacije i opcija azuriraj.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  4. #64
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    @wolf

    moracu i ja da predjem samo na lagane vezbe. ionako je samo bitno da se stigne do 10%. kakva sminka ovi treninzi.
    Last edited by lespa; 10-18-2016 at 06:38 AM.
    Steppenwolf likes this.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  5. #65
    Newbie
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    2
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    Dva nacina: ili da ti igrica ponudi da azuriras ili preko gugl prodavnice. Ja udjem u gugl prodavnica/moje aplikacije i opcija azuriraj.
    sve ja to znam,ali pise mi "Not availible in this country" kako god da pokusam...

  6. #66
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173


    Dobar start u ligi 😂

    Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока

  7. #67
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    Ma 4 treninga ti treba, otkud 5... Posed nakuca iz 3 puta, ostalo iz 4 puta... Sve po 6%... A i tih 6%, nekim igračima skine po 7%, nekim po 5%...

    Attachment 72314Attachment 72315Attachment 72316Attachment 72317Attachment 72318
    Ma znam ja kako ti treniraš, pričali smo na fejsu - 2 video analize, ali meni to ne uspijeva iz nekog razloga. Neznam valjda jer sam kasnije krenuo na novoj verziji pa sam tek 57 level treninga.

  8. #68
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Quote Originally Posted by noljeee View Post
    sve ja to znam,ali pise mi "Not availible in this country" kako god da pokusam...
    Neznam, možda da fabrički resetuješ. Ali pazi ako si sa mobitela da ne obrišeš i kontakte, pohrani kontakte na mail. Koliko ja znam top eleven je dostupan svugdje, čak i na Novom Zelandu.

  9. #69
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    U ligi 12 ekipa koje su promovirane u naredni level i 2 bot (nordeus) ekipe.

  10. #70
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173


    Pobeda u LS 😀

    Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока

Page 7 of 39 FirstFirst ... 5678917 ... LastLast