Page 53 of 55 FirstFirst ... 3435152535455 LastLast
Results 521 to 530 of 545
Like Tree445Likes

Thread: Sezona 86 - 13. Novembar - Kako vam ide?

  1. #521
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by Страхиња998 View Post
    Blizi se penzija pa je u nekoj depresiji haha
    Malopre je opet skočio na 7*, teško da je u depresiji... Čak mi je i golman skočio na 7*, po prvi put...

  2. #522
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Belgrade United osvaja LŠ tek drugi put u 36 sezona dugoj istoriji... U ligi zakucani na 3. poziciji, ni gore ni dole, u konkurenciji čak 4 tankera koji su ponovili ligu i još nekoliko jačih ekipa...

    E sad malo o igri... CELE sezone smo trenirali samo jedan jedini trening (ne računam bonus), svih 22 igrača - KONTRA NAPADE... I za celu sezonu moji igrači nisu sevnuli ama baš NIJEDNU kontru... NIJEDNU!!! Partizan i Celtic jesu, a United nijednu... Sve utakmice sam gledao... I non-stop su bile uključene kontre...


    Sezona 86 - 13. Novembar - Kako vam ide?-1p.jpgSezona 86 - 13. Novembar - Kako vam ide?-1pp.jpgSezona 86 - 13. Novembar - Kako vam ide?-1ppp.jpg
    Shadow likes this.

  3. #523
    Dreamer Viktor Stefanovic's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    483
    Quote Originally Posted by MNK Kaskada View Post
    Ne odnosi se na tebe već na Viktora i Wolfa. Neko me je prozivao da ga ignoriram i ne želim pomoći novim članovima na forumu a kad se javim da pomognem koliko znam i umijem onda se javlja Wolf da meni udara reply umjesto da odgovori direktno Viktoru. I još ispada da ja neznam računat.......
    Momci polako nemojte zbog mene da se raspravljate.
    Neću više ništa da pitam.
    Nisam igrao TE 3 godina i mnogo toga se izmenilo pa sam zato pitao neka pitanja da bi brže ušao u fazon.
    Snalazicu se sam kao i u realnom životu pa tako da mi virtualni još manji problem,samo opušteno.
    Sve u svemu hvala ti druže na detaljnom izlaganju,nešto od toga sam znao ali nešto si mi baš lepo objasnio.

    Послато са GT-S7275R уз помоћ Тапатока

  4. #524
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Pa naravno da sam pomenuo iz poštovanja prema istom, a ne sjećaš prošle sezone kad te nisam pomenuo al svakako si udarao repliku a sad sam pomenuo kako ti dizeš bonuse da izbjegnem istu ponovo.

    Nije mi jasno ljudi, hoćemo nove članove na forumu a niko se ne trudi da pomogne. Koji je smisao foruma, ako ćemo samo da kukamo kako je igra nerealna. Zašto igramo. Jel treba da liječimo živce ovdje na forumu, tako je se ovaj forum raspao prošli puta. Dajte malo pozitive.

    Btw ja sam danas izgubio od Coopera 2:1 i izgubio prvo mjesto u ligi. Dobio me nekom čudnom formacijom 4-1mc-4-1, i tek kad sam prebacio na 3dc-3mc-3š- 1 uspostavio sam inicijativu i postigao utješni gol ali kasno.

  5. #525
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    LŠ:



    Kup:



    Liga:



    Statistika tima:







    Pogadjao kad je najbitnije:



    Sve u svemu uspešna sezona

  6. #526
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Da se i ja umešam po pitanju morala 😉. Svim igračima strelice za moral max. Premija max. Odigram nerešeno, Nordeus mi kaže da igrač nije bio dovoljno motivisan. Eto toliko na ovu temu.
    E sada jedno pitanje za ostale članove koji možda nemaju savez ili hoće da ga promene. Ovu sezonu propuštena šansa za ulazak u Gold2. Sa još jednim aktivnim bi se šansa mnogo povećala. Da li ima zainteresovanih? Tekme nam startuju u 21:00. Evo i fotke pa ako ima neko zainteresovan od nedelje da se priključi. Nemamo nikakvih uslova, sem bonusi i korektan sopstveni trening.







    Gesendet von meinem SM-T819 mit Tapatalk

  7. #527
    Dreamer Viktor Stefanovic's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    483
    Pa da prikažem ja moje pulene šta su uradili.
    Pored jakih treninga koji su imali ove sezone a to mogu da Vam dokumentujem slikom


    Uspeli su da osvoje prvenstvo


    Bravo momci

    A i kup je naš



    Tako da je ove sezona završena sa duplom krunom.

    Ligu Šampiona kao što sam napomenuo prošli put završili smo u osminufinala.

    Uprava FC Gustavsberg je zadovoljna i nastavljamo dalju saradnju.

    Usput da još jednom pozdravim i čestitam svima na osvojenim trofejima i naravno idemo dalje.

    Samo opušteno
    Crvena Zvezda and Shadow like this.

  8. #528
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Osvojena 11 uzastopna titula i verovatno poslednja, ili ti oprostajna

    LS: katastrofa koja trolcina, nemam komentar :-)

    Kup: apsolutno zasluzen poraz u finalu i sve cestitke ljutom rivalu na osvojenom peharu, naravno i LS.

    Savezi: sve ide po planu, momci su uspeli da izbore ulazak u 2 zlatnu ligu. BRAVO MOMCIIIIII
    Sta reci na kraju, 5 lepih godina nerviranja, zezanja, druzenja......sve u svemu bilo je odlicno. Cestitke svima na osvojenim trofejima i puno uspeha u narednim sezonama :-)
    Nagradna igra: trenutno bih mogao da organizujem nagradnu igri ali da nagrade ne budu zvanicni dresovi i grbovi, pa ne znam da li ste vi zainteresovani za takav vid nagrade. Ja bih pokusao u nekom trenutku opet da ubacim zvanicne dresove i grbove, kada se za to steknu uslovi. Ovo je vise zbog nekog druzenja, zezanja. Ako ste za to, ja cu organizovati. Pozzzzzz

    Idemooooooooooo
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  9. #529
    Dreamer sanhO's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Sarajevo, BiH
    Posts
    387
    Još jedna jako loša sezona se danas završava. Nadamo se nekom "zlatu" u predstojećoj.


    Sezona 86 - 13. Novembar - Kako vam ide?-10.12.2016.-g.-b.jpg


    Sezona 86 - 13. Novembar - Kako vam ide?-10.12.2016.-g.-.jpg


    PS: Prije par dana otključano novo dostignuće.

    Sezona 86 - 13. Novembar - Kako vam ide?-10.12.2016.-g.-c.jpg
    Last edited by sanhO; 12-10-2016 at 01:09 PM.
    Najdox, Steppenwolf, lespa and 1 others like this.
    Torpedo Sarajevo
    http://forum.topeleven.com/galerija-...-sarajevo.html


    S 44; LVL 43

    League winners: x19
    runners up: x7


    Champions League winners :x5
    runners up: x2


    Super League winner: 1x
    runners up: x1


    Cup winners: x4

    Runners up: x2

    Triple crown: x1

    Hakan Arslan 377 appearances, Juan Cruz Fernandez 352 goals, Leon Benko 247 assists!

  10. #530
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Posle cele sezone trolovanja u ligi Celtic je osvojio istu i tako kompletirao triplu krunu!!! U poslednja 3 kola prvi je 3 puta remizirao i tako pao na 2. poziciju... Po kvalitetu bi trebalo da bude na sredini tabele... Btw, ovo nam je 19. titula u ligi, 12. u nizu, tako da sam sjebao Sinišin rekord

    Sezona 86 - 13. Novembar - Kako vam ide?-60.jpgSezona 86 - 13. Novembar - Kako vam ide?-61.jpgSezona 86 - 13. Novembar - Kako vam ide?-62.jpg