Page 46 of 60 FirstFirst ... 36444546474856 ... LastLast
Results 451 to 460 of 594
Like Tree685Likes

Thread: Sezona 87 - 11. Decembar - Kako vam ide?

  1. #451
    Addicted
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    733
    Veceras utakmica dosadasnjeg dela sezone...
    Odlucio sam da ne pratim uopste...Sve sam spremio najbolje sto sam zna
    pa kako bude,mozda Partizan bude imao ''malo srece'' kako nordeus kaze

    Sezona 87 - 11. Decembar - Kako vam ide?-screenshot_40.jpg
    Nemanja96 likes this.

  2. #452
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,540
    Quote Originally Posted by Željko Novakov View Post
    Pozz svima kolko vas ima.Treba mi jedno objasnjenje,56 nivo sam i uporedjivo sam ostale timove sa mojim i video sam da po kvalitetu imam najjaci tim u prvenstvu,ali nesto ne stima posto sam 13-ti na tabeli,sta to moze da bude
    Dovoljno je jednu trulu jabuku da imaš u timu i ceo tim će da ti pokvari... Još ako te na to i Nordeus istroluje, onda ti nema spasa, bez obzira na jačinu tima... Ja tako jednom, posle triple krune nisam mogao nikoga da pobedim sledeće sezone, jedva sam se spasio 13. mesta i nekako dovukao do 8.

  3. #453
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,540
    Svaki put kad moj golman nije "motivisan", a protivnički jeste, da me Nordeusovi programeri poljube u dupe... Znači, 7 od 9 odbranio... 24 naspram 13 šansi, 9 naspram 3 u okvir i samo 1-1... I to samo zato što je i drugi kiksnuo... A i treći...

    Sezona 87 - 11. Decembar - Kako vam ide?-1kak.jpgSezona 87 - 11. Decembar - Kako vam ide?-1kal.jpgSezona 87 - 11. Decembar - Kako vam ide?-1kala.jpg

  4. #454
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Jbm ti novogodišnju nabavku... Nisam ispratio utakmicu, ali me Nordeus za divno čudo nije ispalio.
    Delije po prvi put od osnivanja u finalu kupa!!! Posle 2:2 u gostima, pobeda kod kuće.



    E a u finalu, opet nivo iznad i 17% jači ....

    Gesendet von meinem SM-T819 mit Tapatalk

  5. #455
    Dreamer Viktor Stefanovic's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    483
    Quote Originally Posted by Crvena Zvezda View Post
    Jbm ti novogodišnju nabavku... Nisam ispratio utakmicu, ali me Nordeus za divno čudo nije ispalio.
    Delije po prvi put od osnivanja u finalu kupa!!! Posle 2:2 u gostima, pobeda kod kuće.



    E a u finalu, opet nivo iznad i 17% jači ....

    Gesendet von meinem SM-T819 mit Tapatalk
    Što znači sledeće.
    Kad bude bilo finale ti opet u kupovinu i osvajaš finale.
    Eto...
    Crvena Zvezda likes this.

  6. #456
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,540
    Kada mi u pobedi od 4-0, gde je protivnik imao samo 10 šansi i 1 šut u okvir, DC dobije ocenu 5.9, dođe mi da ispičkaram ove u Nordeusu... Koji vam je to jebeni sistem ocenjivanja igrača?

  7. #457
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,540
    Postavim taktiku duge lopte po krilima... Kaže asistent "presecaju nam lopte po krilima", pa onda, malo kasnije "presecaju nam duge lopte, treba da igramo kratkim pasovima"... Ja, naravno ignorišem budalu i dobijem 4-1 ekipu koja nas je dobila 1-3 u prvom delu sezone... Levo krilo gol i asistencija, desno krilo gol i asistencija... Toliko o asistentu...

  8. #458
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    Postavim taktiku duge lopte po krilima... Kaže asistent "presecaju nam lopte po krilima", pa onda, malo kasnije "presecaju nam duge lopte, treba da igramo kratkim pasovima"... Ja, naravno ignorišem budalu i dobijem 4-1 ekipu koja nas je dobila 1-3 u prvom delu sezone... Levo krilo gol i asistencija, desno krilo gol i asistencija... Toliko o asistentu...
    Pre neki dan pogledam video onog Austrijanca valjda na onom njihovom "upoznajte menadzera" i kaze igra pet godina a ne spomenu nista negativno o igrici. A onda sam zamislio tebe u tom videu. Jao majko pa taj video bi trajao bar 20 minuta. Svaki novi menadzer koji bi to pogledao ne bi se vise nikad logovao. na igricu. ha ha ha.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  9. #459
    Dreamer Viktor Stefanovic's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    483
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    Pre neki dan pogledam video onog Austrijanca valjda na onom njihovom "upoznajte menadzera" i kaze igra pet godina a ne spomenu nista negativno o igrici. A onda sam zamislio tebe u tom videu. Jao majko pa taj video bi trajao bar 20 minuta. Svaki novi menadzer koji bi to pogledao ne bi se vise nikad logovao. na igricu. ha ha ha.
    aaakoji si ti lik,da znaš da si upravu
    lespa likes this.

  10. #460
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,540
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    Pre neki dan pogledam video onog Austrijanca valjda na onom njihovom "upoznajte menadzera" i kaze igra pet godina a ne spomenu nista negativno o igrici. A onda sam zamislio tebe u tom videu. Jao majko pa taj video bi trajao bar 20 minuta. Svaki novi menadzer koji bi to pogledao ne bi se vise nikad logovao. na igricu. ha ha ha.
    Zato mene i neće nikad biti u nekom takvom videu Nordeus je ko Vučić, ne vole kritiku, samo vole kad ih neko hvali...
    Crvena Zvezda and lespa like this.

Page 46 of 60 FirstFirst ... 36444546474856 ... LastLast