Page 12 of 44 FirstFirst ... 2101112131422 ... LastLast
Results 111 to 120 of 439
Like Tree744Likes

Thread: Sezona 91 - 2. April - Kako vam ide?

  1. #111
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by vedran boca juniors View Post
    Nisam to znao stvarno iako moji i da je prazan gol promasili bi koliko su truba, poludim sto dodje do 7-8 metara od gola i vrati loptu na 30 metara msm cemu to i zasto to, puno nelogicnosti u samoj utakmici ima, kad igram kroz sredinu krila mase nemoguce i dobiju odlicne ocjene, stavim preko krila bas zbog ocjene i nijima nakon 5 min padne sa 8.5 na 6.7 ocjena msm koji racku, a mc-ima koji su do tada 6.5-6.7 imali skoci na 7.5-8 ocjena totalno nelogicno, meni gk primi 3-4 gola dobije 7 ocjenu i pise da je predstavljao veliki problem protivnicikim napadacima i palac gore bude, kako jbte kad si tolike golove primio...pa obrana kad mi 6.8 ocjenu dobije to je vrh a suplje na sve strane, totalno nelogicno, ja gubim dobiju dobre ocjene ja pobjedim ( rijetkost ) svi manje od 7 ocjene, igrac zabije 2 i namjesti 1 gol dobije 6.6 ocjenu i nije on vec neki tamo levi mvp utakmice sa 6.4 ocjenom, pa tko je tu lud.
    Kad god vidiš da neki igrač dribla protivnika i prođe lako, čak iako promaši gol, udri crvenu strelicu... A ako vidiš da neki igrač sa crvenom strelicom ne može da prođe, muči se, isključi mu to...

  2. #112
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    Kad god vidiš da neki igrač dribla protivnika i prođe lako, čak iako promaši gol, udri crvenu strelicu... A ako vidiš da neki igrač sa crvenom strelicom ne može da prođe, muči se, isključi mu to...
    Ja 340 on 337, ja bunker kroz sredinu on 433 i pogle rezultat ovo nema logike da sa bunkerom i ovako stavljenim smjesno strelicama pobjedim i izdominiram, sa prosjekom od 25-30% kondicije igraca, tko je tu lud brate.
    Madridista likes this.

  3. #113
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Obrisao sam nešto postova. Zamolio bih za ljudski i civilizovano ponašanje. Imate inbox pa tamo šaljite pozdrave i čestitke.

  4. #114
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by vedran boca juniors View Post
    Ja 340 on 337, ja bunker kroz sredinu on 433 i pogle rezultat ovo nema logike da sa bunkerom i ovako stavljenim smjesno strelicama pobjedim i izdominiram, sa prosjekom od 25-30% kondicije igraca, tko je tu lud brate.
    Nordeus je lud, a mi zbunjeni... I tako, jebe lud zbunjenog...

    A što ti igraš tako, sa 25-30%? Što nisi sačuvao nešto zelenih?
    Madridista likes this.

  5. #115
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Za sada ne ide loše ima uspona i padova ali ide

    Sezona 91 - 2. April - Kako vam ide?-screenshot_1.jpg

    Sezona 91 - 2. April - Kako vam ide?-screenshot_2.jpg

    Sezona 91 - 2. April - Kako vam ide?-screenshot_3.jpg

    Sezona 91 - 2. April - Kako vam ide?-screenshot_4.jpg

  6. #116
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    danas mi se na tekmi lige prvaka povredi AMC i do tekme Saveza nisam ni ulazio da oporavim igrača, pa je nordeus napravio izmenu sa MC igračem! iako sam imao AMC igrača u rezervama. dokle više sa bagovima u ovoj igrici?
    naravno da sam izgubio 2:0 od 20-ak procenata slabijeg tima!

    što se tiče komentara menadžera na neočekivane poraze, pa ne znam očigledno nije svim menadžerima isto jer igraju na različitim serverima i na različitim nivoima.
    Mojoj ekipi se desi 1-2 trol utakmice u sezoni što nije strašno pogotovo ako su to tekme u prvenstvu gde ima fore da se sanira šteta. Vidim da neki rade treninge gde igračima kondicija pada na 25-30% ali dobro svako ima svoju viziju vođenja ekipe i to poštujem.
    Ja lično uvek ujutru odradim tri treninga sa 5 vežbi gde je gubitak kondicije 6% uz korišćenje spec trenera bez trošenja tokena i nakucam trening bonuse na 10% i mislim da to pomaže u odnosu na ekipe sa 6-8% bonusa i da nije šminka.. Ono što mi se ne sviđa je što igrači imaju mnogo više razvijeni F/M od ostalih osobina i moraću da promenim izbor vežbi kako bi se ravnomerno dobijali skil poeni.

    Takođe, dosta dugo sam igrao formaciju dl-dc-dc-dr-dmc-mc-mc-aml-amr-st a u zadnjih 3-4 sezone sličnu formaciju gde umesto DMC-a igra MC. Naravno, krila imaju crvene strelice i poziciju ST uz obaveznu spec napadač iz senke ili jedan na jedan. U svakoj sezoni upravo su krila ta koja nose ekipu i imaju najbolju statistiku. utakmicu nikad ne počinjem a da je nekom igraču kondicija manja od 90% i naravno tokom tekme menjam igrača kome je ocena manja od 7.
    Sigurno grešim u nekim stvarima ali mislim da pravim mnogo više dobrih stvari za ekipu nego loših.

    Eto, nadam se da će ovo pomoći nekome ko tek počinje sa t11.
    Madridista and MNK Kaskada like this.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  7. #117
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Kakva je to tuca bila na tekmi Partizan vs Radnicki

  8. #118
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Protivnik na 92%, mi na 56%, razlika 36%... Dominacija!!!

    Sezona 91 - 2. April - Kako vam ide?-1h.jpgSezona 91 - 2. April - Kako vam ide?-1hh.jpgSezona 91 - 2. April - Kako vam ide?-1hhh.jpg

  9. #119
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Quote Originally Posted by vedran boca juniors View Post
    Kakva je to tuca bila na tekmi Partizan vs Radnicki
    Idioti

    Sve za jednog, jedan za sve

  10. #120
    Newbie
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    9
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    Protivnik na 92%, mi na 56%, razlika 36%... Dominacija!!!

    Click image for larger version. 

Name:	1h.JPG 
Views:	29 
Size:	61.4 KB 
ID:	80380Click image for larger version. 

Name:	1hh.JPG 
Views:	29 
Size:	67.4 KB 
ID:	80381Click image for larger version. 

Name:	1hhh.JPG 
Views:	29 
Size:	83.3 KB 
ID:	80382

    Pa da li je moguce ahahhahaha

Page 12 of 44 FirstFirst ... 2101112131422 ... LastLast