Page 11 of 44 FirstFirst ... 91011121321 ... LastLast
Results 101 to 110 of 439
Like Tree744Likes

Thread: Sezona 91 - 2. April - Kako vam ide?

  1. #101
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by Najdox View Post
    A daj nemoj me ........



    Taj lik je definitivno za posmatranje... Svi su mu drugi krivi, osim njega samog...
    Madridista, Najdox and Shadow like this.

  2. #102
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by Crvena Zvezda View Post
    @ mladi radnik (boca juniors)😉
    4-5-1V. Odbrana i DMC strelice nazad, svi ostali napred.
    Napadački mentalitet, kroz sredinu, kontre da, visok presing, normalno klizanje i "zaleđina" i zona

    Sve za jednog, jedan za sve
    Nemojte bre da stavljate plave strelice na odbrambene igrače. to se stavlja na ove preko pola, da se vraćaju u odbranu...

  3. #103
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    Nemojte bre da stavljate plave strelice na odbrambene igrače. to se stavlja na ove preko pola, da se vraćaju u odbranu...
    Ne stavljam nikad u obranu plave isto tako ne stavljam ni crvene na st

  4. #104
    Newbie
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    9
    Steppenwolf,nikad mi nece biti jasno kako sa toliko slabijim timom pobedjujes mnogo jace protivnike,i to se bas cesto dogadja,od kad pratim forum situacija se ne menja Imas neku posebnu taktiku?Ako imas,bilo bi lepo da je podelis ovde hahah
    Inace ne kapiram zbog dzega ovo psivanje zbog jedne igrice,moderator bi trebao da se javi da brise te postove jer ovo je forum i moraju neka pravila da se postuju.Ako ih ima xd
    Btw,malo je falilo da ispadnemo u kupu,iako smo iz prvog meca imali prednost 1:0,u drugom mecu smo i vodili 2-1 na poluvremenu,ali je protivnik preokrenuo na 3:2,pa je u 90. pogodio i stativu,imali smo srece
    Sezona 91 - 2. April - Kako vam ide?-screenshot_20170408-124824.jpg
    Inace,juce pao jednako jak protivnik,i visoka pobeda od 3:1,pa danas je pao jos jedan solidan protivnik,ovog puta sa 5:1.Veceras jurimo visoku pobedu u LS protiv mnogo slabijeg protivnika da bi imali sto vecu gol razliku.
    Last edited by cisat; 04-08-2017 at 10:53 AM.
    Madridista likes this.

  5. #105
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    rezultati u prvoj nedelji sezone:

    Sezona 91 - 2. April - Kako vam ide?-capture111.jpg

    Holth igra odlično i već ima 15 golova na kontu a i dobio je osmu zvezdicu pa se nadam da će doći do 40+ golova u sezoni.

    Sezona 91 - 2. April - Kako vam ide?-capture112.jpgSezona 91 - 2. April - Kako vam ide?-capture113.jpg
    Madridista and Shadow like this.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  6. #106
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Raspored za konja ubit, neznas koji je jaci od kojeg, izuzev ovog sa ciilicom sto mu ime svi ostali na slici pretendenti za naslov, strasno kakva liga ljudi moji, i sve vise se potvrdjuju moje teze a to je da nisam ni proslu sezonu trebao proci lvl, ovdje su veliki momci i nemogu se ja borit s njima tj. nemogu pratit taj ritam..svaka cast svima koji mogu, kapa do poda...bilo je lijepo uzivat na max lvlu ali mislim da povlacim rucnu i da cu ostat bar 3 lvla iza njih

  7. #107
    Newbie bourne's Avatar
    Join Date
    Apr 2017
    Location
    Tuzla
    Posts
    1
    Cak 5 utakmica na rasporedu sutra...

    Sezona 91 - 2. April - Kako vam ide?-screenshot_79.jpg
    Madridista and MNK Kaskada like this.

  8. #108
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by vedran boca juniors View Post
    Ne stavljam nikad u obranu plave isto tako ne stavljam ni crvene na st
    Možeš crvene na ST, ako igraš defanzivno... To je da krene u dribling kad dobije loptu, tako često ostane 1 na 1...

  9. #109
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    Možeš crvene na ST, ako igraš defanzivno... To je da krene u dribling kad dobije loptu, tako često ostane 1 na 1...
    Nisam to znao stvarno iako moji i da je prazan gol promasili bi koliko su truba, poludim sto dodje do 7-8 metara od gola i vrati loptu na 30 metara msm cemu to i zasto to, puno nelogicnosti u samoj utakmici ima, kad igram kroz sredinu krila mase nemoguce i dobiju odlicne ocjene, stavim preko krila bas zbog ocjene i nijima nakon 5 min padne sa 8.5 na 6.7 ocjena msm koji racku, a mc-ima koji su do tada 6.5-6.7 imali skoci na 7.5-8 ocjena totalno nelogicno, meni gk primi 3-4 gola dobije 7 ocjenu i pise da je predstavljao veliki problem protivnicikim napadacima i palac gore bude, kako jbte kad si tolike golove primio...pa obrana kad mi 6.8 ocjenu dobije to je vrh a suplje na sve strane, totalno nelogicno, ja gubim dobiju dobre ocjene ja pobjedim ( rijetkost ) svi manje od 7 ocjene, igrac zabije 2 i namjesti 1 gol dobije 6.6 ocjenu i nije on vec neki tamo levi mvp utakmice sa 6.4 ocjenom, pa tko je tu lud.
    Madridista likes this.

  10. #110
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by cisat View Post
    Steppenwolf,nikad mi nece biti jasno kako sa toliko slabijim timom pobedjujes mnogo jace protivnike,i to se bas cesto dogadja,od kad pratim forum situacija se ne menja Imas neku posebnu taktiku?Ako imas,bilo bi lepo da je podelis ovde hahah
    Na iskustvo ih dobijam, a i Nordeus ih malo troluje Nema zlatnog pravila, mnogo parametara je u igri... Moraš da poznaješ svoj tim, da znaš ko šta može, prilagođavaš se svojim igračima, protivnicima, situaciji na terenu... Gledaš ocene svojih i protivničkih igrača i po tome određuješ fokus napada... Statistike su najbitnije, to samo na staroj verziji možeš da pratiš normalno... Posed lopte, procenat uspešnih pasova, faulovi, odbrane golmana, sve to utiče da li da menjaš ili ne menjaš taktiku i formaciju... A osim toga, mnogo je lakše igrati hladne glave, bez imperativa moranja da pobediš... Često me i potcene protivnici, pa ne gledaju utakmice, misle laganica, favoriti su... Evo ti utakmica od malopre, presudilo 6 na 3 na sredini terena, džabe što je favorit... U 1. minutu me napao dugom loptom u 16 metara, instant sam gurnuo ekipu napred... Kad je krenuo da mi oduzima lopte na sredini, gurnuo sam ekipu u napad... Odmah su njegovi MC bili u problemu, pa je jedan skrivio penal, a onda popio i drugi žuti u 90. minutu... Još sam u timu imao 2 stokilaša, GK i DMC...

    Sezona 91 - 2. April - Kako vam ide?-1gggg.jpgSezona 91 - 2. April - Kako vam ide?-1ggggg.jpgSezona 91 - 2. April - Kako vam ide?-1gggggg.jpg
    Madridista, cisat and MNK Kaskada like this.

Page 11 of 44 FirstFirst ... 91011121321 ... LastLast