Page 18 of 44 FirstFirst ... 8161718192028 ... LastLast
Results 171 to 180 of 439
Like Tree744Likes

Thread: Sezona 91 - 2. April - Kako vam ide?

  1. #171
    Newbie micafuseklina's Avatar
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    17
    Bok svima upravo sam poceo top eleven igrat pa ako tko ima kakav savjet dali prvo kupovat igrace ili gradit, jer kolju se za igrace.
    Unaprijed hvala

  2. #172
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Quote Originally Posted by micafuseklina View Post
    Bok svima upravo sam poceo top eleven igrat pa ako tko ima kakav savjet dali prvo kupovat igrace ili gradit, jer kolju se za igrace.
    Unaprijed hvala
    Na početku je teško graditi igrače, jer su većina krš. Najbolje ti je da rano ujutro kupuješ igrače, oko 6-7. Kupuj što mlađe igrače. Od 18-21 godine.
    Za 1. nivo ti je dovoljan prosek od 85% da uzmeš prvenstvo. Samo ih svaki dan treniraj.
    Najviše bonusa na treningu dobijaš kada izabereš najlakše discipline. 2× zagrevanje, 2× kontrola lopte i 2× u krugu. Kasnije ćeš otključati i tzv "video analizu" pa koristi nju.
    Nemoj preterano jake treninge, čuvaj zelene kofere.



    Sve za jednog, jedan za sve
    micafuseklina likes this.

  3. #173
    Newbie micafuseklina's Avatar
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    17
    Quote Originally Posted by Crvena Zvezda View Post
    Na početku je teško graditi igrače, jer su većina krš. Najbolje ti je da rano ujutro kupuješ igrače, oko 6-7. Kupuj što mlađe igrače. Od 18-21 godine.
    Za 1. nivo ti je dovoljan prosek od 85% da uzmeš prvenstvo. Samo ih svaki dan treniraj.
    Najviše bonusa na treningu dobijaš kada izabereš najlakše discipline. 2× zagrevanje, 2× kontrola lopte i 2× u krugu. Kasnije ćeš otključati i tzv "video analizu" pa koristi nju.
    Nemoj preterano jake treninge, čuvaj zelene kofere.



    Sve za jednog, jedan za sve
    Ok hvala puno, sad sam gledao igrace za kupit pa sve 3-4* 28-33 god i to ima nekih 15 igraca ukupno na aukciji, vidim za jednog igraca jedan lik tri puta u nizu klika na njega ima li to kakve veze ili je jednom dovoljno pa cekat istek vremena.

  4. #174
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Klikneš 1 i čekaš sledeću rundu!!!

    Sve za jednog, jedan za sve

  5. #175
    Newbie
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    19
    Ljudi posto mi je vecina igraca na 7 zvezdica da li se isplati ulagati u specijalne mogucnosti slobodnjake, plejmejkera ,zavrsnicu i to ?

  6. #176
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Quote Originally Posted by Kasko92 View Post
    Ljudi posto mi je vecina igraca na 7 zvezdica da li se isplati ulagati u specijalne mogucnosti slobodnjake, plejmejkera ,zavrsnicu i to ?
    nikako!
    to si trebao raditi dok su bili na 5*.
    Madridista likes this.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  7. #177
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by Kasko92 View Post
    Ljudi posto mi je vecina igraca na 7 zvezdica da li se isplati ulagati u specijalne mogucnosti slobodnjake, plejmejkera ,zavrsnicu i to ?
    Ako igra dobro, ne treba mu specijalnost, a ako igra loše, neće mu pomoći...

  8. #178
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Mrzim štelovanje:

    Sezona 91 - 2. April - Kako vam ide?-screenshot_1.jpg

    Sezona 91 - 2. April - Kako vam ide?-screenshot_2.jpg

  9. #179
    Addicted
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    733
    Победа у дербију 1/4 финала купа!
    Немања Моравац сада већ традиционално најбољи и најефикаснији појединац дербија...
    0:3 је и више него фин резултат,тако да се смешни 1/2 финала купа али ништа још није готово...
    За похвалу је и то да Партизан у купу не зна за примљен гол већ 4 везане утакмице :Д

    Sezona 91 - 2. April - Kako vam ide?-screenshot_7.jpg
    Madridista and Shadow like this.

  10. #180
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Ima li neko iskustva sa golmanima iz akademije? Do sada su mi dolazili kao lošiji akademci i uzimao sam ih radi preprodaje. Ovaj košta 14 tokena. Ne znam šta radim.


    Sve za jednog, jedan za sve
    lespa and Madridista like this.

Page 18 of 44 FirstFirst ... 8161718192028 ... LastLast