Page 35 of 44 FirstFirst ... 253334353637 ... LastLast
Results 341 to 350 of 439
Like Tree744Likes

Thread: Sezona 91 - 2. April - Kako vam ide?

  1. #341
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    prokleti kapitalizam!

    daju na aukciji igrača 18 godina sa tri pozicije da bi u zadnjoj nedelji sezone bio kupljen za novac i 25 tokena! biće veselo kad počne nova sezona.

    ne svidja mi se ovo, kako ide link za staru verziju?!

    Sezona 91 - 2. April - Kako vam ide?-capture111.jpg
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  2. #342
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    igrač na aukciji u kombinaciji dmc mc 18 godina.
    hmm, to nije bilo do sada. pošto ne verujem da bi neko trenirao igraču od 18 godina dodatnu poziciju a onda ga prodao na aukciji, konačno su uveli dodatne kombinacije pozicija.

    Attachment 81217
    To je valjda nordgen koji nije dobro napredovao pa je menadžer odlučio da mu trenira poziciju i da ga proda naredne sezone. Mislim moguće da je to, i ja sam to radio.

    Poslano sa mog LG-X210 koristeći Tapatalk

  3. #343
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Hehehe zato su i makli staru verziju.

    Poslano sa mog LG-X210 koristeći Tapatalk

  4. #344
    Addicted
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    733
    Океј,први утисци ове нову ТЛ нису лоши
    у суштини сви су позитивни сем једног,али тај један је повећи...
    ПРЕГОВОРИ! Игрица мора увек да тежи реалности,каква је то реалност
    ако ја не могу да пошаљем понуду за играча клубу којем желим...
    Такође не знам да ли грешим али раније се видела статистика играча са
    ТЛ сада тога нема колико сам приметио :Д
    Madridista likes this.

  5. #345
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    ne, ne ovih igrača 18 godina tri pozicije ima na svakih 4 minuta. dakle, definitivno generisani igrači. znači, juče smo imali situaciju da za jedan token uzmemo igrača 18 god. nordgen dl dc a sada imamo ovo:

    Sezona 91 - 2. April - Kako vam ide?-capture111.jpg


    biće zanimljivo kada dođe vreme za smenu prve postave.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  6. #346
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Nece meni aukcija videti više od 1 tokena ako prođe, prošlo je
    lespa, Crvena Zvezda, Volf and 1 others like this.

  7. #347
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    čitam postove na delu foruma na engleskom jeziku i menadžeri tamo imaju teoriju da igrači koje mi prodamo na aukciji odlaze u "klanicu" tj. nestaju. argument u prilog tome su da ne vidimo ko kupuje naše igrače i šta se dešava posle sa njima što znači da mašina kupuje naše igrače.
    ako je to zaista tako, nama se isplati da čekamo da igrači budu na prelazu između zvezdica kako bi ugrabili i koji token preko pregovora a i ti igrači bi ostali živi jer bi nastavili karijeru u drugom klubu. ovo drugo je bitno nekim menadžerima, meni i ne nešto posebno.
    Madridista likes this.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  8. #348
    Newbie micafuseklina's Avatar
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    17
    Sta je to nordgen ako sam dobro napisao, vidim to spominjete a nemam blage veze sta je to.
    Ako mozete objasnit.
    Madridista likes this.

  9. #349
    Newbie micafuseklina's Avatar
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    17
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    čitam postove na delu foruma na engleskom jeziku i menadžeri tamo imaju teoriju da igrači koje mi prodamo na aukciji odlaze u "klanicu" tj. nestaju. argument u prilog tome su da ne vidimo ko kupuje naše igrače i šta se dešava posle sa njima što znači da mašina kupuje naše igrače.
    ako je to zaista tako, nama se isplati da čekamo da igrači budu na prelazu između zvezdica kako bi ugrabili i koji token preko pregovora a i ti igrači bi ostali živi jer bi nastavili karijeru u drugom klubu. ovo drugo je bitno nekim menadžerima, meni i ne nešto posebno.
    Uzme nordeus igraca promjeni mu ime i stavi 18-19 god i stavi na aukciju hahaa

  10. #350
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Quote Originally Posted by micafuseklina View Post
    Sta je to nordgen ako sam dobro napisao, vidim to spominjete a nemam blage veze sta je to.
    Ako mozete objasnit.
    Igrači iz kompjuterski generisanih (bot) ekipa stvorenih da popune lige i transfer listu ako je prazna. Poznaš ih po čudnim nazivima ekipa (ima ih na prvom levelu dok neki menadžer ne preuzme taj klub i promijeni ime), ti nordgeni imaju praznu statistiku i po običaju jako brzo se razvijaju.

    Poslano sa mog LG-X210 koristeći Tapatalk

Page 35 of 44 FirstFirst ... 253334353637 ... LastLast