Page 37 of 44 FirstFirst ... 273536373839 ... LastLast
Results 361 to 370 of 439
Like Tree744Likes

Thread: Sezona 91 - 2. April - Kako vam ide?

  1. #361
    Apprentice Volf's Avatar
    Join Date
    Apr 2014
    Location
    Rijeka, Hrvatska
    Posts
    252
    Danas opet kiks i izgleda da ćemo ovu sezonu nakon prošle koju smo završili s dvostrukom krunom završiti​ bez ijednog trofeja.. Iako je protivnik 3% jači posjed i šutevi opet na našoj strani, ali džaba.

    Sutra prilika da se vratimo u igru koliko toliko.. Derbi protiv vodećeg.

    Poslano sa mog X6pro koristeći Tapatalk
    NK Kosavin


  2. #362
    Dreamer
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    Belgrade,Serbia
    Posts
    348
    Kod mene dosta cudna sez,moj tim koji se prosle sez borio za promociju u ovoj sa vrlo malo (pet-sest igraca) promena upravo je osvojio titulu tri kola pre kraja.

    U kupu sam opet nekako dosao do finala a prosle sez sam ispao u prvom kolu sad drugo mesto.

    U NML osmina finala za mene solidno.

    Savez jos imam sanse da ostanem u 2. zlatnoj.

    Pozz i cestitke svima na trofejima.

  3. #363
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Znači, pušite mi kurac svi u Nordeusu i za kratke pasove, i za lagano uklizavanje, i za mixovan fokus napada, i za ultradefanzivnu taktiku!!! A pogotovo mi se napušite kurca zbog kontre u 110. minutu, gde igrač koji 110 minuta igra na ivici petice da gol u momentu kada igramo defanzivno, kratkim pasovima... E da, napušite mi se kurca i za promašeni penal od strane igrača kome je to specijalnost!!! Šta mene boli kurac što će on da da gol iz penala, kada vodim 5-0, ako ne može da da kad je bitno!!! Serem vam se u igru!!!

  4. #364
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    Znači, pušite mi kurac svi u Nordeusu i za kratke pasove, i za lagano uklizavanje, i za mixovan fokus napada, i za ultradefanzivnu taktiku!!! A pogotovo mi se napušite kurca zbog kontre u 110. minutu, gde igrač koji 110 minuta igra na ivici petice da gol u momentu kada igramo defanzivno, kratkim pasovima... E da, napušite mi se kurca i za promašeni penal od strane igrača kome je to specijalnost!!! Šta mene boli kurac što će on da da gol iz penala, kada vodim 5-0, ako ne može da da kad je bitno!!! Serem vam se u igru!!!
    i ja sam sad primetio da su mi menjali postavke. i mene je iznerviralo. dakle, kod svakog apdejta moraju nešto drugo da pokvare.
    Madridista and Volf like this.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  5. #365
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    i ja sam sad primetio da su mi menjali postavke. i mene je iznerviralo. dakle, kod svakog apdejta moraju nešto drugo da pokvare.
    Ma seratori neozbiljni...

  6. #366
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Icice tokeni kao voda na ovoj transfer listi.

    Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока

  7. #367
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Kakvo zajebavanje poštenih ljudi.
    U 19. odigranih kola skor mi je bio 16 pobeda, 2 nerešene i 1 poraz. Prednost pred 20. kolo nad drugoplasiranim bila 10 bodova. U poslednja 4 kola samo 1 pobeda i 3 nerešene !!! Prednost sada samo 4 boda.


    Sve za jednog, jedan za sve

  8. #368
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    United u ligi, na 23 utakmice primio 18 golova... 6 na jednoj, 6 na drugoj i 6 na preostalih 21 utakmicu...

  9. #369
    Newbie micafuseklina's Avatar
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    17
    Ljudi obratio sam se podrsci jer vec 3-4 dana ne vidim grbove ni dresove, jezik mi je sam prebacen na njemacki i nemogu promjenit, nakon update nemogu uci u igru skroz izbacuje cim se hocu prijavit sa google racunom, dakle odjavim se facebook nalogom i hocu google acc i prijavim se ali skroz izbacuje, pisao sam jos jucer i prekjucer podrsci i jucer dobijem obavjest da imam poruku od podrske i udjem u igu ono nema poruke, gdje mogu vidjet na mobitelu sta sam im pisao i gdje mogu vidjet odgovore.
    Madridista and Shadow like this.

  10. #370
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by micafuseklina View Post
    Ljudi obratio sam se podrsci jer vec 3-4 dana ne vidim grbove ni dresove, jezik mi je sam prebacen na njemacki i nemogu promjenit, nakon update nemogu uci u igru skroz izbacuje cim se hocu prijavit sa google racunom, dakle odjavim se facebook nalogom i hocu google acc i prijavim se ali skroz izbacuje, pisao sam jos jucer i prekjucer podrsci i jucer dobijem obavjest da imam poruku od podrske i udjem u igu ono nema poruke, gdje mogu vidjet na mobitelu sta sam im pisao i gdje mogu vidjet odgovore.
    Pa valjda u mail-u...

Page 37 of 44 FirstFirst ... 273536373839 ... LastLast