Page 15 of 61 FirstFirst ... 5131415161725 ... LastLast
Results 141 to 150 of 606
Like Tree1612Likes

Thread: Sezona 96 - 20. Avgust - Kako vam ide?

  1. #141
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Još uvijek u trci za triplom, ali ako ne pojačam ekipu vjerovatno ništa od toga.





    VICTORIA CONCORDIA CRESCIT

  2. #142
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Drugi tim je u boljoj situaciji za triplu, al nikad se nezna s obzirom da konkurencija nije loša i da ne pratim.






    VICTORIA CONCORDIA CRESCIT

  3. #143
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Spamovanje na aukcijama ni meni nije strano, kad mene zezaju onda i ja krenem da navlačim budale da daju još više. Neznam samo dokle će to trajati, jer u najboljem slučaju može se skupiti oko 150 tokena u sezoni. Zaradit će Nordeus ove godine na kupovini tokena kao prethodne 3. To su te promjene za koje kažu da smo ih mi tražili, a zapravo svaku našu želju za poboljšanjem igre pretvore u svoju korist.

    VICTORIA CONCORDIA CRESCIT

  4. #144
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Quote Originally Posted by MNK Kaskada View Post
    Spamovanje na aukcijama ni meni nije strano, kad mene zezaju onda i ja krenem da navlačim budale da daju još više. Neznam samo dokle će to trajati, jer u najboljem slučaju može se skupiti oko 150 tokena u sezoni. Zaradit će Nordeus ove godine na kupovini tokena kao prethodne 3. To su te promjene za koje kažu da smo ih mi tražili, a zapravo svaku našu želju za poboljšanjem igre pretvore u svoju korist.

    VICTORIA CONCORDIA CRESCIT
    E dakle volimo mi Balkanci da popijemo pola vijagre pa da podjebavamo. 🤣
    Kada se pametno igra i ne pada preterano u vatru, 120 T po sezoni je sasvim dovoljno. Čak šta više, može i da pretekne. Bar je to neko moje mišljenje. Napravi se mlada ekipa i imaš je 5-6 sezona minimalno. Malo se korektuje pojačanjima na 1-2 mesta po sezoni i to je to. Uz to, ako ovi ne zezaju, 3 reklame za po 10% bonusa i sa 15% kondicije. Ostane još od 10 do 13 za kofere. To je za sezonu 280-300 komada. Plus ono što dođe kroz izmene i pokloni/nagrade. Jedna se istrpi, ne jure trofeji nego prva četiri. I eto ekipe proseka <= 20 godina na 100% i kofera 200-300 za budženje.

    Sve za jednog, jedan za sve

  5. #145
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by Crvena Zvezda View Post
    E dakle volimo mi Balkanci da popijemo pola vijagre pa da podjebavamo.
    Kada se pametno igra i ne pada preterano u vatru, 120 T po sezoni je sasvim dovoljno. Čak šta više, može i da pretekne. Bar je to neko moje mišljenje. Napravi se mlada ekipa i imaš je 5-6 sezona minimalno. Malo se korektuje pojačanjima na 1-2 mesta po sezoni i to je to. Uz to, ako ovi ne zezaju, 3 reklame za po 10% bonusa i sa 15% kondicije. Ostane još od 10 do 13 za kofere. To je za sezonu 280-300 komada. Plus ono što dođe kroz izmene i pokloni/nagrade. Jedna se istrpi, ne jure trofeji nego prva četiri. I eto ekipe proseka <= 20 godina na 100% i kofera 200-300 za budženje.

    Sve za jednog, jedan za sve
    150 tokena... 120 tokena... ha ha ha ha... Koji ste vi bogataši Ja po sezoni jedva da potrošim 35 tokena... Ima sezona kad potrošim 1 ili nijedan token, pa se opet kidam za titulu... Zato što se kljukate tokenima i koferima, zato vas i bacaju u jake lige, da se kljukate još više...
    Madridista likes this.

  6. #146
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Drugoplasirani na tabeli, 18% jači, 'oće da igra sa 5 pozadi...

    Sezona 96 - 20. Avgust - Kako vam ide?-1ae.jpg

  7. #147
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    150 tokena... 120 tokena... ha ha ha ha... Koji ste vi bogataši Ja po sezoni jedva da potrošim 35 tokena... Ima sezona kad potrošim 1 ili nijedan token, pa se opet kidam za titulu... Zato što se kljukate tokenima i koferima, zato vas i bacaju u jake lige, da se kljukate još više...
    Ja da igram na glavnom bilo bi potpuno svejedno koji mi je kvalitet tima, moraju pokrpit ligu, kup, CL i to ti je svake sezone isto (isti protivnici, nakon godinu dana pređe u dosadu). Na ostalim profilima oslabim kvalitet na 1% i izvučem kako gdje, valjda i drugi isto rade. Ne trošim ništa tokena za ligu, kup ili CL; ma svejedno mi više. Igram samo saveze i zbog njih oslabljam ekipe srijedom a jačam petkom nakon žrijeba, tu na nekim ne potrošim mnogo (15 tokena za 8 igrača), na nekima ne ide baš najbolje ali s obzirom da dobiju 100 od platinaste divizije i 28 od sezone bude dovoljno. Ako na nekom potrošim onda ide na brisanje i pravim drugi (još nije bilo potrebe za tim).

    VICTORIA CONCORDIA CRESCIT

  8. #148
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Ja idem na to da skupim masu tokena i kofera i onda pravim novi tim, ali tek kad trenutna ekipa ode u penziju. Volim da ih držim do penzije.

    VICTORIA CONCORDIA CRESCIT

  9. #149
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    150 tokena... 120 tokena... ha ha ha ha... Koji ste vi bogataši Ja po sezoni jedva da potrošim 35 tokena... Ima sezona kad potrošim 1 ili nijedan token, pa se opet kidam za titulu... Zato što se kljukate tokenima i koferima, zato vas i bacaju u jake lige, da se kljukate još više...
    Pazi Wolf, 120 T po sezoni se dobija, a ne troši. Računajući saveze i sve ostalo. A tokene ne kupujem. I kada se nakupi posle par sezona imaš 400-500 komada. A i ja sam već sa oba tima 2-3 sezone u komadu igrao sa istim timom.
    Last edited by Crvena Zvezda; 08-26-2017 at 05:09 PM.
    Madridista likes this.

  10. #150
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Dva lica Kelta... U prvoj isti broj šuteva u okvir, poraz 0-4... U drugoj dominacija...

    Sezona 96 - 20. Avgust - Kako vam ide?-1aee.jpgSezona 96 - 20. Avgust - Kako vam ide?-1aeee.jpg

Page 15 of 61 FirstFirst ... 5131415161725 ... LastLast