Page 38 of 61 FirstFirst ... 28363738394048 ... LastLast
Results 371 to 380 of 606
Like Tree1612Likes

Thread: Sezona 96 - 20. Avgust - Kako vam ide?

  1. #371
    Pro Rašo 76's Avatar
    Join Date
    Jun 2017
    Location
    Doboj
    Posts
    870
    Quote Originally Posted by MNK Kaskada View Post
    Ma džaba mi nudi asistent, pa nisam lud da kupim golmana kad imam 2 mnogo jača.




    VICTORIA CONCORDIA CRESCIT
    Ovo sto nude asistenti sve ispod 70-80 tokena nema kvalitet, a dati toliko tokena na jednog igraca, ne isplati se
    Zoky and Madridista like this.

  2. #372
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Quote Originally Posted by Rašo 76 View Post
    Ovo sto nude asistenti sve ispod 70-80 tokena nema kvalitet, a dati toliko tokena na jednog igraca, ne isplati se
    Nije u pitanju isplati li se u tom smislu na koji si ti mislio, realno ne isplati se igrati na najvišem levelu. Ali ako si na najvišem levelu i želiš osvojiti neku titulu onda ti nema druge, primoran si kupiti takvog jer te više košta da ga treniraš sa 5* na 8-9* nego da kupiš tog za 79 tokena pa treniraš do 8-9*.

    VICTORIA CONCORDIA CRESCIT

  3. #373
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Quote Originally Posted by MNK Kaskada View Post
    Nije u pitanju isplati li se u tom smislu na koji si ti mislio, realno ne isplati se igrati na najvišem levelu. Ali ako si na najvišem levelu i želiš osvojiti neku titulu onda ti nema druge, primoran si kupiti takvog jer te više košta da ga treniraš sa 5* na 8-9* nego da kupiš tog za 79 tokena pa treniraš do 8-9*.

    VICTORIA CONCORDIA CRESCIT
    Ja se samo pitam odakle vama svima toliko zelenih za trening, a bogami i tokena za menjanje.

    Sve za jednog, jedan za sve
    Zoky, Madridista and Rašo 76 like this.

  4. #374
    Newbie
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    25
    Koje sranje od igrice! Vodim dva nula njegov igrač dobija crveni i do kraja primam dva gola . Šta je ovo, dokle više!

  5. #375
    Rookie
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    134
    Dobro smo prosli u revansu. Stavio je normalnu formaciju. Mi igrali na kontre, imali smo par prilika iz prekida ali je protivnik igrao mnogo bolje i na nasu srecu nedovoljno za prolaz dalje.

    Sezona 96 - 20. Avgust - Kako vam ide?-untitled.jpg

    Pogotovo smo imali srece za cetvrtfinale. Lik sa kvalitetom od 105%(najjaci tim u LS) ispao od tima kvaliteta 87% i tako smo dobili mnogo lakseg rivala.
    Last edited by Scorpion044; 09-05-2017 at 09:41 PM.

  6. #376
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Quote Originally Posted by Crvena Zvezda View Post
    Ja se samo pitam odakle vama svima toliko zelenih za trening, a bogami i tokena za menjanje.

    Sve za jednog, jedan za sve
    Hehehe CHEATERI , VPN ovo ono, treniranje preko saveza. Snalazimo se, sad se istrošilo pa polako, nema kofera, strpljivo se skuplja svaki dan, troši pametno. Ja već treću sezonu tankiram, tim koji je bio istreniran na 180% (18-19 godina igrači) sad je na 26-27 godina. Ponavlja se level svake treće sezone i tad napreduju malo više (sa koferima do 140% neki uspiju). Ja svoj tim neću renovirati dok ponovo ne stignem najviši level a za to vrijeme koristim ovaj tim koji je trenutno na 168% u savezima. Dok stignem najviši level gledat ću da upadnem u slabije lige pa se provlačim a dotad bi ovi i trebali u penziju. Pozajmim u savezu 8 najboljih igrača i ostane mi tim na 150%, jer su u međuvremenu i rezerve napredovale bez trošenja kofera 4-5 sezona već.

    VICTORIA CONCORDIA CRESCIT

  7. #377
    Addicted Madridista's Avatar
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    647
    Prolaz u 1/4 finale super lige sa glavnim timom

    Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
    PAOK - LEVEL 25 - OSNOVAN: 20.01.2017.

    LIGA: 9
    LIGA SAMPIONA: 3
    KUP: 3
    SUPER LIGA: 1

    Nastupi-Godet 372
    Golovi-El Faour 428
    Asistencije-El Faour 195

  8. #378
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by MNK Kaskada View Post
    Ma džaba mi nudi asistent, pa nisam lud da kupim golmana kad imam 2 mnogo jača.




    VICTORIA CONCORDIA CRESCIT
    Ali 29 tokena za golmana, 26 godina, koji nije čak ni skaut, stvarno su optimisti...
    Rašo 76 and Madridista like this.

  9. #379
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Lik je dobio prvu 1-0, vodio 2-1 u drugoj, a onda dve izmene i preokret za prolaz dalje...

    Sezona 96 - 20. Avgust - Kako vam ide?-1c.jpg

  10. #380
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Imali smo šansu za produžetak, ali ne da Nordeus...

    Sezona 96 - 20. Avgust - Kako vam ide?-1ccc.jpg
    lespa, Madridista and Scorpion044 like this.

Page 38 of 61 FirstFirst ... 28363738394048 ... LastLast