Page 55 of 61 FirstFirst ... 5455354555657 ... LastLast
Results 541 to 550 of 606
Like Tree1612Likes

Thread: Sezona 96 - 20. Avgust - Kako vam ide?

  1. #541
    Addicted Madridista's Avatar
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    647
    Znaci je ovo je previse smesno.. Sad sam se uverio da je igrica random i da taktika i formacija uglavnom nista ne znace.. Oboje smo koristili istu formaciju kao i u kupu ali ovaj rezultat je dokaz da je igrica otisla u kurac..

    Sezona 96 - 20. Avgust - Kako vam ide?-screenshot_6.jpgSezona 96 - 20. Avgust - Kako vam ide?-screenshot_7.jpg
    lespa, MNK Kaskada and Scorpion044 like this.

  2. #542
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    @Madridista, tako me usralo 100 puta. Nemoj da te to uznemirava, igraj dalje, jbga. Mogu ti reći da je njemu teže jer je jači (koliko sam razumio).

    VICTORIA CONCORDIA CRESCIT

  3. #543
    Addicted Madridista's Avatar
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    647
    Quote Originally Posted by MNK Kaskada View Post
    @Madridista, tako me usralo 100 puta. Nemoj da te to uznemirava, igraj dalje, jbga. Mogu ti reći da je njemu teže jer je jači (koliko sam razumio).

    VICTORIA CONCORDIA CRESCIT
    Da, on je takodje ostao bez triple krune. I prosle sezone je izgubio u nekom finalu znaci 2 sezone nije uzeo triplu a ima prejak tim. Ali i pored toga meni ovaj rezultat idalje nije jasan...
    MNK Kaskada likes this.

  4. #544
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    poraz u finalu Lige prvaka. steta, propustena sansa za tripl krunu.
    Prvo, udjem tek na poluvremenu a ono 3:1 za protivnika sto mi je stvarno cudno jer su mi postavke bile na kontre. bio sam oslabljen jer AML 7* zbog kartona nije mogao igrati ali nordeus mi je napravio jos vecu stetu. Naime, u 4. minutu mi se povredi MC 124% i umesto da igrica ubaci MC-a 112% ona ubacuje drugog MC-a 102%. mislim o cemu se radi?! na poluvremenu idem na sve ili nista ( visok presing, napadacki i bonus napad ) ali klasika moja ekipa ni da mrdne. ni korner da izbore, ni slobodnjak ali ni protivnik da dobije zuti, bas nista. verovatno je igrao na kontre pa mi je anulirao sve moje napore i za kraj me dokrajcio. A jebiga ja sam u polufinalu na kontre izbacio protivnika 15-ak % jaceg od mene pa sad je dosao red na mene. c'est la vie.

    cestitke svima na osvojenim trofejima.

    P.S.
    jos uvek odolevam iskusenju da otvorim besplatnog igraca. ali osam igraca iz prve postave su 7* tako da neki skaut od 24 godine ne bi nista znacio. a da, kaze asistent da je protivnik bio vise motivisan. a meni bonus na najjace podesen i jos potrosim 10-ak plavih kofera da sve bude u fulu. naravno, petorici igraca je opao moral posle tekme.

    Sezona 96 - 20. Avgust - Kako vam ide?-capture111.jpgSezona 96 - 20. Avgust - Kako vam ide?-capture112.jpgSezona 96 - 20. Avgust - Kako vam ide?-capture113.jpgSezona 96 - 20. Avgust - Kako vam ide?-capture114.jpg
    Last edited by lespa; 09-15-2017 at 09:43 AM.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  5. #545
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Moglo je bolje


    VICTORIA CONCORDIA CRESCIT

  6. #546
    Addicted Madridista's Avatar
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    647
    @ľespa makar nisi izgubio 7-0.. ja sam posle 30tak minuta gubio 3-0 i onda sam samo cekao kraj da vidim koliko ce golova biti u mojoj mrezi
    lespa likes this.

  7. #547
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Strašno!!!

    Sve za jednog, jedan za sve
    Madridista, lespa and Scorpion044 like this.

  8. #548
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Quote Originally Posted by Madridista View Post
    @ľespa makar nisi izgubio 7-0.. ja sam posle 30tak minuta gubio 3-0 i onda sam samo cekao kraj da vidim koliko ce golova biti u mojoj mrezi
    Zato ja najvise cenim prvenstvo jer jedna trol tekma i nije strasno ima prilike za popravni a ova nokaut takmicenja nazalost, tu je sve moguce.
    MNK Kaskada and Madridista like this.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  9. #549
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    I meni je tripla propala na drugom profilu, izgubio sam finale kupa 2:3. Zakasnio na utakmicu 20 minuta i već bio u zaostatku 0:2, udjem stignem do 60 minute izjednačit ali onda bez obzira što dominiram primam treći gol i gubim triplu od tima kojeg sam izbacio u četvrtfinalu LŠ. Nema veze, ionako ne pratim 95% utakmica na tom profilu i čak mi taj tim nije ni u savezu. Vjerovatno će da ide na brisanje čim se potroše tokeni.

    VICTORIA CONCORDIA CRESCIT

  10. #550
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Nijedan trofej ne uzeh ove sezone... Bruka...
    Madridista and Rašo 76 like this.

Page 55 of 61 FirstFirst ... 5455354555657 ... LastLast