Page 23 of 58 FirstFirst ... 13212223242533 ... LastLast
Results 221 to 230 of 575
Like Tree1676Likes

Thread: Sezona 97 - 17. Septembar - Kako vam ide?

  1. #221
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Opet 1-1 sinoć...

    Sezona 97 - 17. Septembar - Kako vam ide?-1acccc.jpg

  2. #222
    Pro Kole22's Avatar
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    864
    Danas sam dobio svoja prva dva omladinca. Jedan je za dz i ima 2i po zvezdice, drugi je cak 10tokena i ima 4i po zvezdice na 72posto vestina. Posto nemam iskustva sa ovim stvarima, da li se isplati potpisati ovog za 10tokena, nekako mi deluje skupo?
    btw, koliko li kostaju omladinci iz moje sopstvene skole ako imaju pet ili sest zvezdica kada ovaj sa samo 72posto vestine kosta 10T?
    Madridista, Rašo 76 and Zoky like this.

  3. #223
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Quote Originally Posted by Kole22 View Post
    Danas sam dobio svoja prva dva omladinca. Jedan je za dz i ima 2i po zvezdice, drugi je cak 10tokena i ima 4i po zvezdice na 72posto vestina. Posto nemam iskustva sa ovim stvarima, da li se isplati potpisati ovog za 10tokena, nekako mi deluje skupo?
    btw, koliko li kostaju omladinci iz moje sopstvene skole ako imaju pet ili sest zvezdica kada ovaj sa samo 72posto vestine kosta 10T?
    Nema akademaca od 6*. Najkvalitetniji je 5* i 80% za 14 tokena. Za te tokene možeš da kupiš na aukciji 10 od 79%. Toliko o tome i nordeusovoj logici.
    E sada, ako se odlučiš da ga uzmeš, trebao bi u njega uložiti odmah oko 100-150 zelenih da mu nabiješ kvalitet. Ja, kada ih ponekad uzmem, prvo što radim treniram još jednu poziciju ili specijalnost.
    Ovde su mišljenja podeljena oko njihovog napretka. Ja sam, lično, imao do sada odlična iskustva sa njima.
    Tog za dž uzmeš i prodaješ odmah. Finansije.

    Sve za jednog, jedan za sve
    Madridista and Zoky like this.

  4. #224
    Pro Kole22's Avatar
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    864
    Ma koji crni zeleni, tu je velika oskudacija. Imam relativno mladu ekipu, a kod mene na serveru se mogu naci klinci sa sest zvezdica, jedino sto takvi kostaju mnogo u milionima, ali mogu se kupiti za 1T ako se ima dovoljno love. Kako je i lova problem, mogu samo da ih gledam.
    Razmislicu da li da potpisem ovog pa da ga prodam pred kraj sezone kako bi skupio lovu za nekog ekstra klinca na pocetku sledece sezone, ali definitivno je skup kada pogledam sta se sve prodaje na TL.
    Madridista and Zoky like this.

  5. #225
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Quote Originally Posted by Kole22 View Post
    Ma koji crni zeleni, tu je velika oskudacija. Imam relativno mladu ekipu, a kod mene na serveru se mogu naci klinci sa sest zvezdica, jedino sto takvi kostaju mnogo u milionima, ali mogu se kupiti za 1T ako se ima dovoljno love. Kako je i lova problem, mogu samo da ih gledam.
    Razmislicu da li da potpisem ovog pa da ga prodam pred kraj sezone kako bi skupio lovu za nekog ekstra klinca na pocetku sledece sezone, ali definitivno je skup kada pogledam sta se sve prodaje na TL.
    Nije moguće ni na jednom serveru kupiti igrača od 6* za 1 token. Maksimalno 99%, što je 5*.
    Sa 6* samo sa scout liste i od 29 do 69 tokena plus novci. Takve nemoj da kupuješ. Očajni su.
    A one za 79 tokena i 0 para, samo na početku sezone, ako je 19 godina i 119% kvaliteta.
    E sada, već 2 nedelje puštaju dnevno 25-30 reklama za kofere. Ne znam kako treniraš, ali sa tom količinom bi ti trebalo ostati par komada viška. Postavi sliku tima ako hoćeš.

    Sve za jednog, jedan za sve
    Madridista and Zoky like this.

  6. #226
    Pro Kole22's Avatar
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    864
    Mislio sam na te izmedju 95-99 posto vestina. Skoro sest zvezdica.
    Postavicu, jos samo da nadjem nacin kako sa telefona to da uradim.
    Madridista and Zoky like this.

  7. #227
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by Kole22 View Post
    Danas sam dobio svoja prva dva omladinca. Jedan je za dz i ima 2i po zvezdice, drugi je cak 10tokena i ima 4i po zvezdice na 72posto vestina. Posto nemam iskustva sa ovim stvarima, da li se isplati potpisati ovog za 10tokena, nekako mi deluje skupo?
    btw, koliko li kostaju omladinci iz moje sopstvene skole ako imaju pet ili sest zvezdica kada ovaj sa samo 72posto vestine kosta 10T?
    Ako su ti to prvi omladinci, pretpostavljam da si level 2... Ti omladinci su upotrebljivi do jedno 5.-6. levela, jer su bolji od startne ekipe, kad počneš da igraš, ali sam siguran da takvog, ili malo starijeg možeš naći za token, dva na aukciji...
    Rašo 76, Madridista and Zoky like this.

  8. #228
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Gledam aukciju i skoro svaki AML, AMR, DML i DMR na 96-99% odlaze za token, dva, bez obzira na godine... Kakav danak neiskustvu većine igrača...

  9. #229
    Pro Kole22's Avatar
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    864
    .....
    Last edited by Kole22; 09-26-2017 at 12:18 PM.
    Madridista and Zoky like this.

  10. #230
    Pro Kole22's Avatar
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    864
    Da, lvl 2 sam. Oko mesec dana sam u igri. Nzm da li mozete uvecati slike da bolje vidite tim.
    Madridista and Zoky like this.

Page 23 of 58 FirstFirst ... 13212223242533 ... LastLast