Page 24 of 58 FirstFirst ... 14222324252634 ... LastLast
Results 231 to 240 of 575
Like Tree1676Likes

Thread: Sezona 97 - 17. Septembar - Kako vam ide?

  1. #231
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Nestalo struje 10 minuta pre početka, pa nisam gledao tekmu... Prvi nam sada beži 4 boda i sutra je direktan duel, a jači je 22%...

    Sezona 97 - 17. Septembar - Kako vam ide?-1accccc.jpg

  2. #232
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    Gledam aukciju i skoro svaki AML, AMR, DML i DMR na 96-99% odlaze za token, dva, bez obzira na godine... Kakav danak neiskustvu većine igrača...
    Ja danas gledao 15 puta i sve MC i D.. neverovatno

    Sve za jednog, jedan za sve
    Rašo 76, Madridista and Zoky like this.

  3. #233
    Pro Kole22's Avatar
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    864






    Evo ga trenutni tim, sasvim solidan za borbu na sva tri fronta. Relativno mladi igraci, ali ipak dosta limitiran obzirom na to da mi je klupa dosta tanka, kao i da nemam previse pozicionih opcija da bih mogao da menjam formacije.
    lespa, Madridista and Zoky like this.

  4. #234
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Quote Originally Posted by Kole22 View Post






    Evo ga trenutni tim, sasvim solidan za borbu na sva tri fronta. Relativno mladi igraci, ali ipak dosta limitiran obzirom na to da mi je klupa dosta tanka, kao i da nemam previse pozicionih opcija da bih mogao da menjam formacije.
    Moje skromno mišljenje, sve ove preko 23 godine nema potrebe da treniraš individualno, kada već nemaš zelenih. Samo ih održavaj. Gledaj video reklame, čuvaj zelene, ubaci se u savez koji se bori za minimalno 2. zlatnu. Skupi malo tokena. Sa ovom ekipom možeš i sledeće da se boriš na 3 fronta. Ne znam kakva ti je liga, ali protiv slabijih, ubaci rezerve. Odmaraj ove za LŠ i Kup. Tako možeš do kraja sezone skupiti jedno 150 zelenih. Sledeće isto tako i već si na 300 zelenih i otprilike oko 100 tokena sa savezom. Podmladi onda ekipu sa 18-19. godina starim igračima. Nikako prva tri dana sezone, jer tada svi kupuju i plaćaju igrača po 30 i više tokena. To ti je lvl 4 i tada imaš igrače koje možeš da koristiš 3-4-5 sezona i onda opet iznova.
    Kao što rekoh, scout igrače ne kupuj nikako.

    Sve za jednog, jedan za sve
    lespa, Madridista and Zoky like this.

  5. #235
    Pro Kole22's Avatar
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    864
    Videcemo, planiram jedno veliko pojacanje naredne sezone. Lovicu ST, ali necu propustiti priliku ako se ukaze bilo koja mlada zvezda. U njega bih dosta ulagao individualno, ako bude ostvarivao brz progres.

    Veceras imam mec odluke u kupu protiv neugodnog protivnika sa atipicnom formacijom. U prvom mecu je bilo 1-1, primio sam gol u 90'.

    Poceo sam sa napadima po boku, ali me je lako resavao i kontrolisao prvih 20 minuta igre. Posle toga sam krenuo u kombinovani napad i poceo da kontrolisem mec, poveo i onda primio gol iz kontre u 90'. Menjao taktiku iz normalnog u ultra defanzivni na kontre u toku meca.

    Evo njegovo tima i formacije:


    I statistike tog meca:


    Obojica smo pratili mec.
    Scorpion044, Madridista and Zoky like this.

  6. #236
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Da nije žalosno bilo bi smešno.
    Dva igrača ima samo na klupi. Zar nije bilo pre 3 rezerve minimalno? 17% sam jači. On se priključio u 80' itd itd

    Sve za jednog, jedan za sve

  7. #237
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Ni drugu utakmicu danas neću gledati... Nataknem vas sve na kurac u Nordeusu tamo, nesposobne...

    Sezona 97 - 17. Septembar - Kako vam ide?-1ad.jpg

  8. #238
    Pro Rašo 76's Avatar
    Join Date
    Jun 2017
    Location
    Doboj
    Posts
    870
    Ala su za*rali na aukcijama za vezne igrace ( MC ).
    Mogu da shvatim kako se nadmecu za igrace 97%-99% i ulazu tokene ali ne shvatam da moras baciti preko 10 tokena da bi kupio MC kvaliteta 88%-96%
    Crvena Zvezda, Madridista and Zoky like this.

  9. #239
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Serveri ne rade već dva sata...

  10. #240
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Prođe i treća utakmica, a serveri još ne rade...
    Rašo 76, Madridista and Zoky like this.

Page 24 of 58 FirstFirst ... 14222324252634 ... LastLast